PDA

Zobacz pełną wersję : Ariston Nuos



Agy
16-11-2011, 19:42
Witam,
jeśli powtarzam temat, to z góry przepraszam, ale przeszukałam forum i nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
Otóż w mieszkaniu, które kupiłam był stary piecyk gazowy, muszę go czymś zastąpić, i choć wiem, że piecyki gazowe są najekonomiczniejsze, boję się jednak gazu:(, myślałam o bojlerze (drożej??), ale znalazłam tą pompę Ariston Nuos, i tak się zastanawiam, czy warto inwestować w PC tylko do ogrzania wody, w mieszkaniu będę mieszkać tylko z córką, w łazience będzie prysznic, więc kąpieli nie będzie. Z tego co wiem to akurat PC Ariston Nuos można zainstalować w mieszkaniu, na czym to polega? Bardzo proszę o jakieś rady.

kkdarch
16-11-2011, 19:57
Proszę poczytać trochę o zasadzie działania tej pompy ciepła(przetłacza spore ilości powietrza) i jak piszą tu http://www.aristonheating.pl/products/pompy.php działa powyżej 10st C:wink:.

Agy
16-11-2011, 20:26
dziękuję za odpowiedź, czytałam, czyste techniczne dane dla mnie niestety to czarna magia, jestem kompletnym laikiem w tej kwestii, czekam na rady proste jak "krowie na pastwisku", i chodzi mi o kwestię czy warto inwestować w PC w mieszkaniu 53m2?

kbab
16-11-2011, 20:44
Jeśli jest gaz to najkorzystniej zainwestować w nowoczesny, bezpieczny z kilkoma zabezpieczeniami piecyk gazowy. Problemy są ze starymi, zwykle przy braku wentylacji.