PDA

Zobacz pełną wersję : Na jaką opcje kominka sie zdecydowac...!?



mrysiak82
20-11-2011, 08:04
Witam wszystkich forumowiczów.Mam taki MAŁY problem.Od dobrego miesiąca próbuje sie zdecydowac w jaki sposób ogrzewac nowo postawiony domek jednorodzinny.Ale może od początku.Dom tak za tydzień będzie w stanie dewoloperskim:),ma 150m2 w czym 120m2 to pow.uzytkowa i jest parterowy bez poddasza użytkowego-proj.TK5.Wode i prąd mam już podłaczone,tylko w gazowni dali ciała i gaz bedzie maj,czerwiec 2012:(.I teraz moje zapytanko jaką opcje wybrac?
-kominek z płaszczem wodnym(i tu zastanawiam sie nad Hajdukiem,Lechma lub Kratki)
-kominek tradycyjny z powietrzem doprowadzonym do 3 pokoi(firmy wyż.wym.) plus piec na paliwo stałe(ekogroszek,drewno itd.)
Oczywiście do c.o i c.w.u
Co według Was bedzie najlepsze i jaką firme polecacie,z góry wszystkim dziękuje!!

M***ki
20-11-2011, 19:25
Polecam wodny do zamkniętych układów c.o. np www.kafle-kominki.pl/wklad_kominkowy_dynamic058.htm Instalacje hydrauliczną już masz .. po co kuć pomalowane ściany .:) Dodatkowo rozwiążesz problem ciepłej wody do mycia.. Opisany wkład mamy na magazynie można go obejrzeć .