PDA

Zobacz pełną wersję : Rzetelna firma kominkowa



marcinraven
21-11-2011, 18:55
Poszukuję sprawdzonej firmy montującej wkłady kominkowe w woj.lubelskim.Jest ogromna ilość takich firm na rynku ,ale zależy mi na opinii forumowiczów.
Dziękuję za pomoc.

M***ki
21-11-2011, 19:37
Czemu nie skorzystasz z firm działających w samych Puławach ?

marcinraven
22-11-2011, 09:46
Nie powiedziałem ,że nie skorzystam ,lecz nim to zrobię ,chcę usłyszeć opinie forumowiczów ,którzy "zetknęli się" już z firmami instalującymi kominki.

adi_
23-11-2011, 21:15
moge polecic moja co mi montowali kominek wraz z obudowa ale to juz ci na prv podam acha zapomnialem dodac montuja w calej polsce

marcinraven
02-12-2011, 00:30
moge polecic moja co mi montowali kominek wraz z obudowa ale to juz ci na prv podam acha zapomnialem dodac montuja w calej polsce
Wyłałem Ci pw. jak znajdziesz czas proszę o odpowiedz

wojcieszkomarcin
06-12-2011, 13:33
W zeszłym roku siostra z Lublina montowała sobie kominek i zabierała się do tego bardzo powoli, zdobyła info od znajomych o jednej firmie, okazało się, że już nie funkcjonuje, to wziąłem z nią siadłem przeszperałem internet i najwięcej adresów i telefonów znaleźliśmy w panoramie firm http://panoramafirm.pl/kominki/lubelskie, przedzwoniliśmy do poszczególnych porównaliśmy ceny i polecam MiD, ale najlepiej samemu podzwonić pogadać, pobadać i dopiero decydować.