PDA

Zobacz pełną wersję : Gruntowanie i wzmacnianie posadzki klejem do styropianu



peter182
23-11-2011, 09:41
witam,

potrzebuję powierzchownie wzmocnić posadzkę bo się pyli i jest delikatna, na pewno odpadają grunty bo tak naprawdę trzeba by ich wylać dużo i za dużą cenę

kiedyś gruntowało się posadzki klejami a nie gruntami,

ostatnio próbowałem oderwać płytę styropianową od ściany i nie dało rady a klej był twardy jak skała,

moje pytanie czy da radę zagruntować posadzkę klejem do styropianu ?? według mnie nie ma żadnych przeciwskazań a klej jest tani i mocny.

z góry dziękuję za odpowiedzi

radam5
23-11-2011, 15:43
Ja swoje gruntowałem ceresitem Ct17 bo posadzki miałem takie że miejscami palcem mogłem wyskrobać do styropianu.
Majster natomiast używał zaprawy wyrównującej Izolbet. Jest dosyć tania i można cienkie warstwy kłaść chyba od 3mm

zarowa2
23-11-2011, 20:07
witam,

potrzebuję powierzchownie wzmocnić posadzkę bo się pyli i jest delikatna, na pewno odpadają grunty bo tak naprawdę trzeba by ich wylać dużo i za dużą cenę

kiedyś gruntowało się posadzki klejami a nie gruntami,

ostatnio próbowałem oderwać płytę styropianową od ściany i nie dało rady a klej był twardy jak skała,

moje pytanie czy da radę zagruntować posadzkę klejem do styropianu ?? według mnie nie ma żadnych przeciwskazań a klej jest tani i mocny.

z góry dziękuję za odpowiedzi

i tak musisz zagruntowac przed polozeniem kleju np.unigrunt atlas plus