PDA

Zobacz pełną wersję : Zabudowy balkonów - trójmiasto



dakota12
22-04-2004, 11:42
Witam

Poszukuję solidnych firm z Trójmiasta wykonujących zabudowy balkonów, właściwie balko ma być przedłużeniem pokoju, czyli pełna zabudowa z docieplenie itp.
Niebardzo wiem gdzie szukać dlatego zwracam się do szanownych forumowiczy z prośbą o pomoc.

Jesli ktoś jest w posiadaniu informacji/kontaktów/namiarów na firmy z trójmiasta i okolic zajmujących się czymś takim byłbym wdzięczny za udostepnienie jakichkolwiek kontaktów.


z góry dziekuję

bratki
22-04-2004, 22:03
Dakota12 witaj.

Spróbuj zadać to pytanie na forum Grupy Trójmiasto www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1259&start=4200

większa szansa, że ktoś będzie miał jakieś dane.

Sama nic konkretnego polecić nie mogę, ale może warto zajrzeć w ten weekend na Gdańską Wiosnę Budowlaną (MTG przy Beniowskiego) i poszukać wśród firm zajmujących się oknami, ogrodami zimowymi etc. Uzupełniająca murarka, to zdaje się pikuś wobec przeszkleń - jeśli sami nie zrobią, to kogoś podnajmą.

Poza tym można spróbować poszukać takich firm np. na www.pomorskiefirmy.pl lub www.naszemiasto.pl, lub www.Gazeta.pl/Trójmiasto .


:)

redyeti
23-04-2004, 06:37
Witam!
Czy to ma być w domku czy w bloku balkon typy loggia? A może jakiś mały ogród zimowy? Powiedz coś więcej a spróbuję doradzić sam bądź polecić kogoś kto będzie w stanie to zrobić.

dakota12
23-04-2004, 10:56
Dziękuję za odpowiedzi ....

co do szczegółów ...
to ma być loggia, przedłużenie pokoju z pełnym dociepleniem .. w tej chwili mam zabudowę ale niestety robioną b. dawno, wszystko przecieka a w zimie jest tam ....strasznie zimno. Docelowo chcę usunąć okna oryginalne/"wewnętrzne" z parapetów zrobić blaciki ... po prostu ma to buć część pokoju ... aha to mieszkanie w bloku, na 7-mym piętrze niestety.

pozdrawiam

redyeti
28-04-2004, 06:42
Jest taki przyjemny system do zabudów - Copal - [url]http://copal.com.pl/[url] .
Nie znam firm z Gdyni czy Gdańska, które to robią, ale znam firmę z Wejherowa, która to montuje - 672 00 03.

dakota12
30-04-2004, 12:34
dzięki .... ale.. copla do zabudowy raczej takie "lajtowe" alu i przesówane okna ... taki balkonik raczej nie nadaję się do "mieszkania" :)

nic to szukam dalej ...

Letka
30-04-2004, 19:55
dzięki .... ale.. copla do zabudowy raczej takie "lajtowe" alu i przesówane okna ... taki balkonik raczej nie nadaję się do "mieszkania" :)

nic to szukam dalej ...
Dakota nie powiem kto może Ci to zrobić - ale powiem z usług jakiej firmy na pewno nie korzystać - firma FART z Sopotu. U mnie mieli własnie zabudowac balkon tak - żeby mozna było powiększyć pokój. Całe szczęście, że zanim wyburzylismy ściany postanowilismy jedną zimę przeczekać. Docieplenie do niczego - na balkonie zimno jak diabli. Pozdrawiam i powodzenia życze. :P

dekster70
23-04-2014, 14:21
Ja niestety mam tylko namiary do firmy z Warszawy – Alkon Plus. Są naprawdę dobrzy, robili zabudowę u kuzynki; fajna - zabudowa. Możesz do nich zadzwonić, może robią też poza Warszawą.

choina
15-05-2014, 10:02
Dekster, tylko że z tego co się zdążyłem zorientować, to są dwa Alkony? Który ci robił? Pytam bo się przymierzam, a znalazałem dwie podobne firmy Alkon Plus w necie.

dekster70
22-05-2014, 13:09
Dekster, tylko że z tego co się zdążyłem zorientować, to są dwa Alkony? Który ci robił? Pytam bo się przymierzam, a znalazałem dwie podobne firmy Alkon Plus w necie.

Jasne, podaję stronkę „mojego” Alkonu: alkonplus.com.pl :)