PDA

Zobacz pełną wersję : POMPY CIEP?A - KTO MA - ILE ZAP?ACI? - CZY WARTO BY?O



Tomasz W.
24-04-2004, 17:08
Pompy ciepła to temat nieczęsto spotykany w domach klientów.
Zazwyczaj cena powoduje że decyzja jest na nie.
Ja jako dostawca i wykonawca obawiam się czy ten produkt zadowoli i spełni oczekiwania klienta
łatwo jest kogoś uszczęśliwić nowością ale jak później spojżeć w oczy i powiedzieć ... no faktycznie nie działa ale proszę się nie martwić pieniądze szczęścia nie dają ... to tylko 60 tysięcy

Proszę o opinie osoby które mają pompy, znają się na tym od strony zawodowej, serwisują tanie systemy, instalują

proszę nie pisać w stylu słyszałem że dobre albo podobno złe

interesują mnie tylko opinie osób które mają bezpośredni kontakt z tym produktem

Tomasz W.
24-04-2004, 17:12
oczywiście jak szybko piszę wychodzą śmiszne rzeczy

CZY TWÓJ WYBÓR BYŁ SŁYSZNY CZY DOKONAŁBYŚ GO JESZCZE RAZ NA TAK?

oczywiście chodziło o SŁUSZNY WYBÓR


Proszę o opinie osoby które mają pompy, znają się na tym od strony zawodowej, serwisują tanie systemy, instalują

chodziło oczywiście o TAKIE a nie tanie systemy

przepraszam za błędy

Tomasz W.
26-04-2004, 07:27
ze smutkiem stwierdzam że w śród forumowiczów chyba nikt nie ma pompy ciepła

czy to znaczy że jest to system praktycznie niestosowany w domkach prywatnych???

vacus
26-04-2004, 10:59
Jest wielu forumowiczów, którzy mają tylko czy nie lepiej odczytać historię (stare posty) jest tego dużo. Dajesz w wyszukiwarkę i już. Sam podjąłem decyzję i mam pompę, ale nie mam jeszcze doświadczenia w użytkowaniu.

chief_47
23-09-2004, 13:24
Rozważałem rózne sposoby i metody ogrzania domu i mimo kosztów doszedłem do wniosku że wybór pompy ciepła jest słuszny. Kuriozalnie ostatecznie przekonał mnie człowiek z firmy która realizowała potem całe przedsięwzięcie. Gość był fascynatem urządzeń, a poza tym inaczej słucha się kogoś kto nie tylko to sprzedaje i instaluje ale ma tez u siebie w domu, mimo niekorzystnych warunków geofizycznych istosunkowo nieduzej powierzchi ( 110m/kw). W moim przypadku, dom wolnostojacy ponad 170m/kw, sprawa wyglądała o wiele korzystniej.Jak na razie nie narzekam aco najwazniejsze nie zalewa mnie krew jak to było wczesniej dzieki korespondencji z GPEC-u.


Pozdr
chief_47

chief_47
23-09-2004, 13:26
Rozważałem rózne sposoby i metody ogrzania domu i mimo kosztów doszedłem do wniosku że wybór pompy ciepła jest słuszny. Kuriozalnie ostatecznie przekonał mnie człowiek z firmy która realizowała potem całe przedsięwzięcie. Gość był fascynatem urządzeń, a poza tym inaczej słucha się kogoś kto nie tylko to sprzedaje i instaluje ale ma tez u siebie w domu, mimo niekorzystnych warunków geofizycznych istosunkowo nieduzej powierzchi ( 110m/kw). W moim przypadku, dom wolnostojacy ponad 170m/kw, sprawa wyglądała o wiele korzystniej.Jak na razie nie narzekam aco najwazniejsze nie zalewa mnie krew jak to było wczesniej dzieki korespondencji z GPEC-u.


Pozdr
chief_47

Wakmen
23-09-2004, 14:07
Proponuję zajrzyjcie tytaj:
Pompa ciepła? (http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=32177&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=pompa+ciep%B3a)
POMPA CIEPŁA (http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=20041&highlight=pompa+ciep%B3a).