PDA

Zobacz pełną wersję : projekt MEGAN G2 pracownia ARCHIPELAG



jarecki111
11-12-2011, 20:26
Witam,

Mam prośbę o Waszą pomoc i opinie. Zastanawiamy się czy z poniższego projektu który mamy zamiar realizować wyrzuć spiżarkę, przesunąć komin gdzie indziej i zostawić jedną wielką przestrzeń w salonie czy jednka tego nie robić? Podobno da się to zrobić stosując podciąg ale nie jestesmy pewni jak to będzie wszystko później wyglądać? Czy dokonalibyście takiej zmiany w tym projekcie?

http://gotowe-projekty-domow.pl/ac_megan_g2.htm

Pozdrawiam

martahp
01-01-2012, 22:48
Mnie się ten projekt spodobał, gdy tylko go ujrzałam. Zwarta, a jednocześnie ciekawa bryła, piekna, moim zdaniem, propozycja wykończenia elewacji (drewno, kamień), pewna doza nowoczesności.
Ale po dokładnym przeanalizowaniu rzutu cos mi nie gra. Jestem zwolenniczką jak najbardziej otwartych przestrzeni i pierwsz myśl, to przerobienie/powiększenie właśnie części dziennej. Tylko co ze spiżarnią? W moim wypadku mowy nie ma, by z niej zrezygnować, więc też się zastanawiałam przez chwilę, jaka jest alternatywa.:confused:
Za bardzo ci niestety nie pomogłam, ale bardzo chętnie poznałabym opinię innych forumowiczów w tej kwestii.