PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc - młoda, aktywna potrzebuje wózka



Patrycja Polczyk
12-12-2011, 14:51
Witam, nazywam się Patrycja Polczyk, mam 31 lat i choruję na SMA II (Rdzeniowy Zanik Mięśni typ II).

Jestem absolwentką dwóch kierunków: filozofii oraz antropologii kulturowej, a w planach mam jeszcze doktorat. Brałam udział w projektach i badaniach skierowanymi do osób niepełnosprawnych. Kandydowałam do Rady Miejskiej, aby zmienić coś na lepsze w życiu mieszkańców, szczególnie tych najbardziej potrzebujących pomocy. Mieszkam z rodzicami w niewielkiej miejscowości w Karkonoszach. Pracuję w domu. Chciałabym bardziej się usamodzielnić i odciążyć chociaż odrobinę moją rodzinę. Pierwszym krokiem na tej drodze byłby zakup lekkiego wózka inwalidzkiego z dołączanym napędem elektrycznym. Ze względów lokalowych nie mam możliwości zamontowania podjazdu, więc mały i lekki wózek jest niezbędny. Jednocześnie dołączany napęd pozwoliłby mi na samodzielne poruszanie się po wyjściu z domu. Kolejnym istotnym elementem mojego życia jest regularna rehabilitacja, która również jest bardzo kosztowna. Bez niej nie utrzymam formy, w jakiej jestem.

Jak najdłużej chcę pozostać aktywna, a odpowiedni wózek i rehabilitacja pozwolą mi realizować moje pasje.

Zwracam się więc do Państwa o wszelką możliwą pomoc!

Szczegółowe informacje na mojej stronie - https://sites.google.com/site/nowekolkapatie/home