PDA

Zobacz pełną wersję : Montaż stelaża podtynkowego a odpływ



roni_71
27-12-2011, 09:27
Witam

Zastanawiam się nad montażem stelaża podtynkowego do wc,tylko problem polega na tym że mam odpływ w podłodze oddalony od ściany o 20 cm.
Czy ktoś z Was montował taki stelaż z podobnym utrudnieniem?
Potrzebne porady.

Pozdrowionka

dzabij
27-12-2011, 10:56
No coz, trzeba sprawić aby odpływ znajdowal sie pod przyszłym stelazem. No i są dwie drogi, albo mozna rozkuć posadzkę i przesunąć rury w posadzce albo wysunąć odpowiednio stelarz.

otaru
16-04-2015, 18:35
witam
a ja mam pytanie montowal ktos stelaz do scian bocznych mam mala lazienke, dluga 1,5 metra a szeroka na 90cm z tym ze na koncu mam piony wiec zostaje tylko metr i niema mozliwosci montazu. Moze ktos podpowie jak najlepiej zamontowac pozdro

dembi
17-04-2015, 15:41
Do ścian bocznych Koło Technic GT
http://www.kolo.com.pl/produkty/produkty-specjalne/lazienka-ekologiczna/stelaz-kolo-technic-gt-do-wc/11548/

Krzysiek88
17-04-2015, 23:42
roni_71,
-rozkuć i przesunąć odpływ w kierunku ściany,
- odsunąć stelaż te 20cm czy tam ile potrzeba, wtedy trzeba pewnie będzie jakieś kantówki na sciane bo beda uchwyty za krotkie

Pamiętam, że kolankami mozna zrobić wiele, zwłaszcza tymi o kącie 45',

otaru, nie bardzo rozumiem? Na tej scianie co chcesz mieć stelaż to idą piony z rur kanalizacyjnych i nie ma gdzie dziur pod kołki zrobić?
Czy może chcesz wstawić kibel montując go na tej scianie 90cm i 150cm jednoczesnie? Chodzi Ci o to, ze potrzebujesz stelaż podtynkowy narożny? takie są do kupienia ale ciut droższe chyba, wygoogluj

otaru
18-04-2015, 14:29
Zmiezyłem dokladnie wc mam szerokie na 90cm dlugosc jest 100cm i zakonczona plyta osb a za plyta osb jest nastepne 100cm i tam ida wszystkie piony. Plyte osb przesune do tylu o jakies 15 cm bo na tyle sie da i zabudowac ta scianke plyta gk i w niej zamocowac wc tylko wlasnie pytanie jak. Do sciany tej czołowej jest za daleko i tylko w gre wchodza boczne scianki z lazienki i kuchni. mam nadzieje ze udalo mi sie jakos to wyjasnic :P