PDA

Zobacz pełną wersję : Nowinki o KZPŁW w 2012 r



niktspecjalny
12-01-2012, 09:36
Interesuje mnie czy branża coś przygotowała na nowy rok jeśli idzie o w/w.Jeśli nic.......... nie było tematu :D.

aleeee...aleee

Interesują mnie także przepisy,które maja wpływ na "manie " :D:D;);) KZPŁW w swoim lokum.Jeśli nic się nie zmienia to jakiegoś guru proszę o wpis.Jeśli chodzi o wkłady to jakie na ten 2012 mają najmniej do zarzucenia pod względem przepisów.Obudowy........czy takowe na ten 2012 mają jakieś obostrzenie jeśli chodzi o rodzaj i wykonanie?I wreszcie ,kto może wejść do mojego domu,wylegitymować się i powiedzieć ,że KZPŁW postawiłem wbrew obowiązującym normom i przepisom?Jeśli taki jegomość w ogóle istnieje.Sam KZPŁW czyli wkład i obudowa to nie wszystko.Interesuje mnie jego osprzęt-instalacje-podzespoły-sterowniki-itp.Czy w tej kwestii w 2012 trzeba mieć oczy z du....y strony by przy czymś nie polec?Jeśli robi KZPŁW , Ziutek bez "kariery" :D;) to coś mi grozi oprócz tego ,że mi paprząc wszystko wysadzi chałupę w kosmos?Powtarzam oprócz tego wybuchu..........np. od strony jakiejś instytucji państwowej.

pzdr NS

niktspecjalny
12-01-2012, 16:36
Tak przewidywałem ,że branża nie ma nic do powiedzenia :D:D.......a szkoda.:(:(