PDA

Zobacz pełną wersję : projekt DOM NA GÓRCE pracownia MG PROJEKT



madyda
19-01-2012, 23:08
Witam,

jeśli na forum znajdują się osoby budujące dom wg projektu "Dom na górce" proszę o zamieszczanie zdjęć i uwag, projekt bardzo mi się podoba, poprostu dobrze się wkomponuje w moją działkę.

zachęcam do dzielenia sie swoimi opiniami, pozdrawiam

.Agnieszka.
09-06-2012, 19:49
Domek jest bardzo fajny! duzo okien to jest to co lubieee;) Powinnaś się na niego zdecydować

.Agnieszka.
12-06-2012, 14:53
obejżyj sobie tutaj zdjecia: http://www.mgprojekt.com.pl/zdjecia-z-realizacji

KamaKuba
04-07-2012, 10:59
Super domek! Zachęcam do zakupienia bo firmy solidna dobre projekty i wogóle dobre opinie! Sama szukam projektu od nich! Jak chcesz czegos wiecej sie dowiedzieć na temat tego domku to wejdz na ich forum

Elfir
04-07-2012, 14:40
Nie wiem czy jest sens cofać garaż poza obrys budynku. Słup w podcieniu to spory radiator ciepła, więc lepiej gdyby znalazł się wewnątrz murów.

To jest naprawdę duży dom, więc nie będzie tani w budowie. Nie wiem, czy nie lepiej byłoby zlecić wykonanie projektu indywidualnego - w kosztach budowy będzie to niewielka kwota a dom będzie idealnie dopasowany do działki i jej nachyleń.

yorka
11-10-2012, 20:59
Zdecydowanie bardzo fajny, szczególnie narożny balkon oraz rozkład pomieszczeń. Madyda zdecydowałas się?

Birds
23-10-2012, 17:41
Rzeczywiście rozkłą pomieszczeń jest ciekawy. Dobrze, że jest już zaprojektowana piwnica i generalnie dużo miejsca. Gabinet jest jak dla mnie trochę za długi, zrobiłabym tam coś innego. A sypilania na dole jest świetnym rozwiązaniem dla dziadków