PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam dzialki w Białołęce



Krol
04-05-2004, 15:01
:D
Hi czy obiło sie Wam o uszy cos o działakch na Białołęce?
poszukuje czegos o wielkości ~1000m2

Doman_D
07-05-2004, 15:51
:D
Hi czy obiło sie Wam o uszy cos o działakch na Białołęce?
poszukuje czegos o wielkości ~1000m2


Nie tylko ty poszukujesz działki w Białołęce.
Czy masz już jakiś upatrzony obszar gdzie jej szukasz i czy znasz średnie ceny?

MURMAN
07-05-2004, 20:46
Sz, Kol.

zlustruj ul. Czeremchową / Białołęka / widziałem ogłoszenia przy jezdni

Doman_D
10-05-2004, 08:00
Witam Wszystkich Szanownych Forumowiczów,

Może jeszcze raz zajrzycie na tę stronę i pomożecie w poszukiwaniach.
Poszukuje działki na Białołęce w okolicy Juranda lub Ostródzkiej. Może macie jakieś sposoby na skuteczniejsze poszukiwania. Szukam już w tamtej okolicy około 4 miesięcy i nic. Nawet w agencjach nic nie ma. Po prostu bida, a w tamtej okolicy ceny lecą jakby pokłady złota tam odkryli. Może macie jakieś info!?

Pozdrawiam
:lol:

_ZBYCH_
10-05-2004, 16:08
Witam Wszystkich Szanownych Forumowiczów,

Może jeszcze raz zajrzycie na tę stronę i pomożecie w poszukiwaniach.
Poszukuje działki na Białołęce w okolicy Juranda lub Ostródzkiej. Może macie jakieś sposoby na skuteczniejsze poszukiwania. Szukam już w tamtej okolicy około 4 miesięcy i nic. Nawet w agencjach nic nie ma. Po prostu bida, a w tamtej okolicy ceny lecą jakby pokłady złota tam odkryli. Może macie jakieś info!?

Pozdrawiam
:lol:

Buduję tam w okolicy i jakoś nic o złocie nie słyszałem, ale może ropa... :lol:

Ile jesteś gotów zapłacić za działkę (wiem, że jak najmniej :lol: ). Znam tam trochę ludzi (w tym geodetę :D ) więc mogę popytać.

Doman_D
11-05-2004, 08:39
Witam Wszystkich Szanownych Forumowiczów,

Może jeszcze raz zajrzycie na tę stronę i pomożecie w poszukiwaniach.
Poszukuje działki na Białołęce w okolicy Juranda lub Ostródzkiej.
Pozdrawiam


Buduję tam w okolicy i jakoś nic o złocie nie słyszałem, ale może ropa... :lol:

Ile jesteś gotów zapłacić za działkę (wiem, że jak najmniej :lol: ). Znam tam trochę ludzi (w tym geodetę :D ) więc mogę popytać.

Dzięki za pomoc, ogranicza mnie wymarzony dom http://www.studioatrium.pl/atrium.php?p=po&cid=11&pid=239 , więc potrzebuję najmniejsze wymiary 22 x 22działki, szukam około 1000 m. Cena jest ważna i dobrze przypuszczasz "jak najmniej", ale znam tamte ceny, a budować chcę się za dwa lata - jeszcze trochę czasu mam.
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za pomoc!

Krol
11-05-2004, 15:57
_Zbych_
poszukuje cos ok 1000 m2 za max 120pln/m2
ceny niestety znam :cry: ale to sie trzeba przyzwyczaic i przelaknac te żabe :x a potem sie budowac. Jak masz jakies namiary to dawaj :lol:

Krol
11-05-2004, 16:00
_Doman_d

w tym domku to moze i ja sie zakocham :roll: :D

Doman_D
11-05-2004, 17:06
- Krol
No to tylko nam działki brakuje!!!. :lol:
Jak będziesz miał coś większego to daj znać może razem kupimy i podzielimy. A dwa takie same domy, koło siebie!! Ho, Ho :D :wink:

_ZBYCH_
11-05-2004, 19:20
Dzięki za pomoc, ogranicza mnie wymarzony dom http://www.studioatrium.pl/atrium.php?p=po&cid=11&pid=239 , więc potrzebuję najmniejsze wymiary 22 x 22działki, szukam około 1000 m. Cena jest ważna i dobrze przypuszczasz "jak najmniej", ale znam tamte ceny, a budować chcę się za dwa lata - jeszcze trochę czasu mam.
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za pomoc!

Kawał domu :D
W kwestii działki - popytam. Jak coś się dowiem, dam znać.

_ZBYCH_
11-05-2004, 19:31
_Zbych_
poszukuje cos ok 1000 m2 za max 120pln/m2
ceny niestety znam :cry: ale to sie trzeba przyzwyczaic i przelaknac te żabe :x a potem sie budowac. Jak masz jakies namiary to dawaj :lol:

Hm, w tej cenie to wokół mnie chyba nie realne :roll:

Krol
17-05-2004, 14:31
Zbych,

a po ile wokol Ciebie i gdzie to jest wokol :roll:

Pucek
17-05-2004, 15:49
:D
Hi czy obiło sie Wam o uszy cos o działakch na Białołęce?
poszukuje czegos o wielkości ~1000m2

Może zostaniemy sąsiadami, wiem że w mojej okolicy są działki do sprzedania okolice ul. Czeremchowej dokładnie przy hotelu "Pod Lasem"
Jak będę na budowie zapisze nr tel i dam Ci znać.

Doman_D
19-05-2004, 11:21
Do Zbych,
Widziałem, że coś się ruszyło w Twoich okolicach, może masz jakieś info na temat działek? :wink:

Pozdrawiam,
Doman

_ZBYCH_
22-05-2004, 17:25
Do Zbych,
Widziałem, że coś się ruszyło w Twoich okolicach, może masz jakieś info na temat działek? :wink:

Pozdrawiam,
Doman

Rozmawiałem dzisiaj z sąsiadem (geodetą).
Są do sprzedania działki po około 1000m2, przy ul. Cieślewskich (po drugiej stronie Kanału Żerańskiego) po około 30 $, ale bez mediów.
Jest też w podobnej cenie działka przy ul. Warzelniczej (starej), ale też bez mediów i mniejsza (około 700 m2).
Jedna posiadaczka ziemska ( :wink: ) podzieliła pole przy ul. Brzeziny i już sprzedała dwie działki, ale zastanawia się, czy jeszcze jednej nie sprzedać. Tylko, że cena już jest bardziej szkodliwa dla zdrowia - około 50 $, ale w zamian główna ulica wyłożona kostką (do ul. Ostródzkiej) i media w głównej drodze (gaz, prąd i woda). No i prawie same nowe domy w okolicy. Jak będziesz zainteresowany, to daj znać.

Doman_D
23-05-2004, 14:32
Jedna posiadaczka ziemska ( :wink: ) podzieliła pole przy ul. Brzeziny i już sprzedała dwie działki, ale zastanawia się, czy jeszcze jednej nie sprzedać. Tylko, że cena już jest bardziej szkodliwa dla zdrowia - około 50 $, ale w zamian główna ulica wyłożona kostką (do ul. Ostródzkiej) i media w głównej drodze (gaz, prąd i woda). No i prawie same nowe domy w okolicy. Jak będziesz zainteresowany, to daj znać.

Dzięki za info, i jestem też zainteresowany tą ostatnią propozycją. Tylko że widzę że coraz drożej w Twojej okolicy. Jestem bardziej przygotowany na 40 - 45 USD :cry: , no ale cóż jeżeli możesz to podeślij mi jakieś info :wink: Będę wdzięczny :P. PS Czy to nie tam będzie trasa Mostu północnego?? :o

_ZBYCH_
23-05-2004, 15:43
Jedna posiadaczka ziemska ( :wink: ) podzieliła pole przy ul. Brzeziny i już sprzedała dwie działki, ale zastanawia się, czy jeszcze jednej nie sprzedać. Tylko, że cena już jest bardziej szkodliwa dla zdrowia - około 50 $, ale w zamian główna ulica wyłożona kostką (do ul. Ostródzkiej) i media w głównej drodze (gaz, prąd i woda). No i prawie same nowe domy w okolicy. Jak będziesz zainteresowany, to daj znać.

Dzięki za info, i jestem też zainteresowany tą ostatnią propozycją. Tylko że widzę że coraz drożej w Twojej okolicy. Jestem bardziej przygotowany na 40 - 45 USD :cry: , no ale cóż jeżeli możesz to podeślij mi jakieś info :wink: Będę wdzięczny :P. PS Czy to nie tam będzie trasa Mostu północnego?? :o

Trasa Mostu Północnego będzie w okolicy, ale nie pod oknami :wink: :lol: . Wysłałem do Ciebie prywatną wiadomość.

Doman_D
23-05-2004, 17:14
Trasa Mostu Północnego będzie w okolicy, ale nie pod oknami :wink: :lol: . Wysłałem do Ciebie prywatną wiadomość.

do Zbych
Dzieki za wiadomość,
spójrz do swojej skrzynki.! 8)

Krol
23-05-2004, 20:55
Zbych

mozesz podac blizsze namiary na ta okolice :lol:

_ZBYCH_
23-05-2004, 23:20
Zbych

mozesz podac blizsze namiary na ta okolice :lol:

Moje okolice, to rejon ul. Białołęckiej i ul. Ostródzkiej.
Dokładnego adresu nie podam 8)

Doman_D
15-06-2004, 13:45
Zbych,

Dzięki za wszystko, spójrz u siebie do prv skrzynki :D

krzyss
16-06-2004, 00:20
Moim zdaniem jest jeszcze trochę działek przy Ostródzkiej do kupienia - przynajmniej tablice stoją...

_ZBYCH_
16-06-2004, 07:15
Moim zdaniem jest jeszcze trochę działek przy Ostródzkiej do kupienia - przynajmniej tablice stoją...

Tylko, że każda z nich ma jakieś wady :(

Doman_D
17-06-2004, 11:36
Moim zdaniem jest jeszcze trochę działek przy Ostródzkiej do kupienia - przynajmniej tablice stoją...
Tylko, że każda z nich ma jakieś wady :(

Święte słowa. Potwierdzam :(
Od pół roku mocno szukam działki i jak na razie nic. Co do jednej tablicy na początku Ostródzkiej to działka jest usługowa (koło niej warsztat samochodowy), zaś co do 2200 m2 w dalszej częci Ostródzkiej zbyt wąska wraz ze służebnością. Niestety dobra działka to działka bez mankamentów i takiej właśnie szukam :lol: .
Krzyss - jeżeli będziesz miał jeszcze inne informacje to czekam na posty :wink: . Thanks in advance, Szanowanko. :lol:

Doman_D
30-07-2004, 09:27
Witam,
Kurcze ale posucha :evil: , nic nie ma. Przyjechałem po wakacjach i dalej nic :cry: , zadnej fajnej nowej działki :x .

Może macie jakieś nowe wiadomości :lol: ??? !!

Byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Krol
10-08-2004, 14:54
Doman_D
ja tez nic nie naszlem :cry:

bat21
08-11-2004, 09:35
Adres nieruchomości ul. Warzelnicza, Dzielnica Białołęka
Nr działki ewidencyjnej 19/1
Nr obrębu 4-16-25
Oznaczenie nieruchomości w księdze wieczystej KW Nr 276995 cz.
Powierzchnia nieruchomości 1.129 m²
Opis nieruchomości nieruchomość niezabudowana
Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Rejonu Grodzisk, fragmentu obszaru X-71 część III, zatwierdzonego uchwałą Nr XXVII/528/2004 Rady m.st. Warszawy z dnia 25 marca 2004r., (Dz. Urz. Woj. Maz. Nr 88 poz. 2178) przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i wielorodzinną niską wraz z usługami lokalnymi z zakresu: usług bytowych i publicznych, -M-.
Forma zbycia nieruchomości sprzedaż
Cena wywoławcza nieruchomości 100.000,00 zł netto
Termin wniesienia zapłaty 100% do dnia podpisania aktu notarialnego
Termin do złożenia wniosku przez osoby, którym przysługuje pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości na podstawie art. 34 ust.1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami. 6 tygodni od daty wywieszenia wykazu

(Wnioski można składać w siedzibie Biura Gospodarki Nierucho-mościami Urzędu m.st. Warszawy przy ul. Koszykowej 6a)