PDA

Zobacz pełną wersję : WHIRLPOOL - wątek zbiorczy o sprzęcie do kuchni. Opinie, rady, zdjęcia



zbyszek27
31-08-2004, 16:58
czy piekarnik Whirpool AKZ 431, bedzie sensownym zakupem ? Czy jeśli nie to moglibyście mi poradzić sensowną AMicę. Muszę kupić do domu, a się nie znam ?

sakus
31-08-2004, 17:25
Także taki wyrała moja małżonka i mam nadzieję :roll: , że będzie sprawował się bardzo dobrze. Sprzedawca polecił go z oferty W. i po przejrzeniu jego możliwości zdecydowaliśmy się na ten model. Zamontowany będzie na początku października. Nie jest on wybitnie "zbajerzony", ale to co posiada w zupełności nam wystarczy. Pozostały sprzęt także będzie pochodził z tej firmy.

ara
31-08-2004, 21:27
sakus, spróbuj doprecyzować, co takiego posiada ten piekarnik ?
Może i ja się nim zainteresuję.
pozdrawiam

zbyszek27
01-09-2004, 10:41
Funkcja Niskich Temperatur. Idealny do rozmrażania produktów i szybszego wyrastania ciasta. podgrzewanie ze wspomaganiem (Booster). Służy do szybkiego wstępnego podgrzania komory piekarnika. Piekarniki najnowszej generacji osiągają temperaturę 200°C już po sześciu minutach, a nie, jak w przypadku tradycyjnych modeli, dopiero po 20 minutach. Browning. Trzy poziomy dodatkowego rumienienia pozwalają przygotować potrawę zgodnie z naszymi upodobaniami. Warm Keeping. Program utrzymujący potrawę w temperaturze przydatnej do natychmiastowego spożycia przez czas 5 godzin. Można go wstępnie zaprogramować lub ustawić ręcznie po zakończeniu pieczenia.

to jest to co znalazłem na jego temat

ara
01-09-2004, 15:39
Zbyszek27,dziekuję. :)

sakus
01-09-2004, 16:08
Zbyszek,
dzięki, że mnie wyręczyłeś :D :wink:

sakus, spróbuj doprecyzować, co takiego posiada ten piekarnik ?
Może i ja się nim zainteresuję.
pozdrawiam

Loku
10-02-2005, 19:18
Macie może taką płyte?Ja mam wielką ochotę na nią.Jest śliczna.Jak sie sprawuje?A może jaką inną doradzicie ale za podobną cene.Dzięki.

akinom
10-02-2005, 20:00
też jestem ciekawa opinii, my zamówiliśmy tez Whirlpoola, model - w sumie ten sam - rózni sie tylko tym, że ma ramke AKM 441 NB

agusia-rum
10-02-2005, 23:16
Witam

Jeżeli moge cos poradzic to proponowalabym zwrocic uwage na ruszty bo np ponizszy model AKM 434 http://www.whirlpool.pl/pub/img/medium/AKM_434.jpg

ma zle moim zdaniem zaprojektowane ruszty - garnki "nie trzymają sie " za dobrze na płycie - szczególnie niebezpieczne przy maluchach w domku. Poza tym warto zwrócic uwage czy jest to szkło czy ceramika (szkło szybciej i łatwiej zarysować). Ja polecałabym bardziej coś w tym stylu (chodzi mi tylko i wyłącznie o ruszty)

http://www.siemens-agd.pl/zdjecia/produkty/243.jpg

http://www.bosch-agd.pl/pl/produkty/zdjecia/produkty/74.jpg

Pozdrawiam :D

Romana Górecka
11-02-2005, 17:59
płytę WHIRlPOOL używam z dwa lata,więc z doświadczenia powiem że:lekkie patelnie niekiedy latają/np.smażenie boczku/,cięższe garnki jeszcze nigdy,płyta jest wytrzymała,ale gdybym miała możliwość mieć płytę ceramiczną ,to ze wzg.na prostsze czyszczenie wybrałabym tę drugą.

avocadon
19-09-2005, 15:51
Prosze uzytkownikow zmywarek marki whirlpool z serii 6 zmysl np model ADG 9836 o podzielenie sie opinia na temat uzytkowania tych urzadzen, a przede wszystkim jak zmywaja. Pozdrowienia

Yna
19-09-2005, 16:45
Mam, polecam. Nie mam zadnych zastrzezen.

Ew-ka
21-09-2005, 21:06
ja tez mam i polecam (poki co) :wink:

andziak
30-11-2005, 16:51
Proszę o opinie na temat produktów firmy whirlpool

Zastanawiam się nad

zmywarką
ADG 9148
płytą
AKM 970 BA, lub 950 IX, lub 953 BA, lub 901/NE
piekarnikiem
AKZ 421/1 lub 431/01
okapem
AKR 950 IX

A może AEG-ELEKTROLUX...?

bingo-ada
30-11-2005, 20:39
Ja osobiście Whirlpoola odradzam. Nie wiem, jak te konkretne produkty, ale pralka tej firmy dość szybko mi sie sypnęła, pochłaniacz - wprawdzie prosty model, ale beznadziejny, lodówka jako tako. Mam obecnie pralkę AEG i według mnie super. Do nowego domku pewnie wybiorę AEG - Elektrolux, no chyba, że będzie mnie stać na Miele - to moje marzenie!

Jerzysio
30-11-2005, 20:51
...a ja dla odmiany - pralka W. chodzi jak "burza" 8)

..a teraz kupiliśmy lodówkę "no frost" El/Aeg i ... działa

...bo prawdę mówiąc nie słyszałem, żeby komuś nowa lodówka "padła"

..ale to tylko "lajf" :wink:
Pozdro
J

... i dopóki Ci się nie zepsuje to nie będziesz narzekać ..... :roll:

andziak
01-12-2005, 16:11
A może ktoś ma i chciałby podzielic się wrażeniami z posiadania lodówki
whirlpool s20d rss lub s20e raa lub s20b rss

http://www.whirlpool.com.pl/?nodeid=produkt&cat_id=5&prod_id=4#

andrzej100
02-12-2005, 07:10
Nie pamietam modeli ale mam w kuchni sprzet ok. 5 letni Whirpoola:
lodowka 2- agregatowa
zmywarka (12 zestawow)
Pralka (900obr.)
Opinia:sprzet bez zastrzezen, do tej pory brak awarii. W forumowych watkach o zmywarkach byly zastrzezenia co do mycia w/w, u mnie brak jakichkolwiek problemow. Wydaje mi sie, ze jest to sprzet ze sredniej polki w ekonomicznej cenie.
Dla przykladu: w pracy mamy dwie pralki Miele- piekne z obudowa z nierdzewki, kosztowaly majatek, a serwis byl kilka razy w ciagu 2lat.Przyklad podalem aby pokazac, ze i sprzet z wyzszej polki ma prawo zepsuc sie.

Optim
02-12-2005, 11:22
Zdecydowanie odradzam zakup zmywarki Whirpool. Szwagierka i znajoma takową posiadają i z ich ok. 3 letnich doświadczeń wynika, że conajmniej 2 razy były naprawiane. Osobiście od 6 lat posiadam Siemensa i nigdy nie było z nim żadnych problemów.

03-12-2005, 10:14
Nie wiem,jak z psuciem się,bo mam od kilku tygodnie.Ale zmywa dobrze,normalnie jak każda. ;)

piotr_ro
03-12-2005, 23:43
Piekarnik AKZ431 ma pewną złą przypadłość.
Mianowicie uszczelka drzwi piekarnika nie spełnia w pełni swojej funkcji.
Po pieczeniu jakiś wilgotnych potraw - np. pieczeń, zapiekanka ze śmietaną -
po otwarciu drzwi, skroplona para wodna spływa na meble znajdujące się poniżej piekarnika (piekarnik w słupku).
U znajomych w piekarniku BOSCH podbnych problemów nie ma więc sądze, iż jest to błąd konstrukcyjny piekarnika WHIRPOOL.

sebo8877
05-12-2005, 13:20
ja tez wam nie podam konkretnych modeli ale lodówka dwuagrgatowyow , zmywarka 12 zestawów pralka z sytemem wagowym 1100 obr - dziłaja juz ponad półtorej roku wszystko w jak najlepszym porzadku.
Pralka u teściów juz 5 rok i nie do zdarcia.
Prosze zwócic uwage na produkcję - Made in poland bedzie działało bezproblemowo, made in turkey bedzie sie sypała!!! EU tez może byc - porada od serwisanta Whirpoola
sebo8877

Bard13
05-12-2005, 13:43
Nie wiem jak te konkretne modele, ale przeszło rok mamy CAŁE AGD w domu Whirpoola i jesteśmy bardzo zadowoleni, więc mogę śmiało polecić

sakus
05-12-2005, 14:21
Też od roku posiadam sprzęt interesującej Ciebie firmy w tym trzy modele, o które pytasz
- płytę ceramiczną 970
- piekarnik 431
- okap 950 IX.
Na razie jesteśmy bardzo zadowoleni. Oprócz tego mamy lodówkę do zabudowy, mikrofalówkę i zmywarkę też Whirlpoola.

Rafalanx
08-12-2005, 23:35
Polecam plyte ceramiczna Akm 953 :D Bardzo ladna przedewszystkim bezramkowa,mnostwo funkcji ,zadnych awarii.Trzeba natomiast uwazac przy montazu ,tak aby uszczelka byla dokladnie pod plyta w przeciwnym wypadku grozi to uszkodzeniem naroznikow plyty.

dziunia123
16-01-2007, 14:11
Jako nowa forumowiczka witam na początku wszystkich :)

Z góry przepraszam za długiego posta ale nie da się tego krócej wyjaśnić :(
Mam problem z nowo zakupionym piekarnikiem do zabudowy Whirlpool AKZ 421/01 o końcówce numeru seryjnego 033(to podobno ma znaczenie). Otóż na programie grzanie góra+dół+wentylator wentylator wewnętrzny i zewnętrzny działają pulsacyjnie z róznymi przerwami. Dziwne jest to, że dzieje się tak do temperatury 215*C powyżej tej temperatury wentylatory działają ciągle. Jeszcze dziwniejsze jest to, że kiedy nastawię piekarnik najpierw na program Pizza/chleb (wentylatory działają tam ciągle) potem przestawię go na program grzanie góra+dół+wentylator nawet na temperaturę niższą niż 215*C to wszystko się "naprawia" i działa bez pulsacji, ciągle. Jest to dla mnie zupełnie nielogiczne, że na tym samym programie wentylatory potrafią działać raz dobrze a innym razem pulsacyjnie. Oczywiście usterka została zgłoszona do serwisu, wymieniono cały moduł i nic to nie zmieniło. Serwis upiera się że tak ma być bo widocznie producent tak to zaprojektował. Dodam że serwis twierdzi że testował u klientów piekarniki AKZ 421 końcówka serii 031 i AKZ 501 końcówka serii 032 i twierdzi że jest tak samo czyli poniżej 215*C wentylator wewnętrzny działa pulsacyjnie(zewnętrznego nie raczyli sprawdzić)
Ponieważ nie mam możliwości porównania mojego piekarnika z innymi z tej serii, a mocno wątpię w wiarygodność testów serwisu, zanim napiszę pismo do centrali Whirlpoola, proszę posiadaczy ww piekarników o informacje czy zaobserwowali u siebie takie samo działanie i czy da się wywołać ciągłą pracę wentylatora poprzez przełączenie z wyższego programu na niższy, tak jak opisalam to wyżej.

dziunia123
17-01-2007, 14:17
I co? Nikt nic? A może jednak ktoś się znajdzie?

piotrul
17-01-2007, 15:59
Wentylator zewnetrzny? Ten do chłodzenia obudowy? Jeżeli to ten to powinien działać praktycznie non stop do czasu swychłodzenia obudowy. u mnie działa jeszcze jakieś 10-20 min po wyłaczeniu piekarnika. Tyle, że ja mam 431.

dziunia123
17-01-2007, 19:48
Bardziej chodzi mi o wentylator wewnętrzny(421 ma tylko wentylator bez grzałki czyli nie ma termoobiegu jak 431) chociaż u mnie zewnętrzny też przerywa ale tylko wtedy gdy wewnętrzny to robi. Ale i tak dzięki za odpowiedź :)

piotrul
17-01-2007, 21:08
No to jak przerywa nawet na "spułę" z wewnetrznym to na bank coś jest nie tak.

akinom
17-01-2007, 21:32
mam piekarnik 431 i oba wentylatory działają normalnie tj. bez pulsacji.

AleXia78
20-01-2009, 22:34
POMÓZCIE !!!

Czy ktoś z Was posiada lodówkę Whirlpool side by side o takim symbolu:

20 RI D 4 L A+ lub 20 RI D 4 A+ PT

Proszę o kontakt osoby, które posiadają taki typ. Czytam na internecie od tygodni i co stronka to inne dane. Najlepsze jest to, ze na stronie Whirlpool w ogóle brak informacji.
Szukałam już tych lodówek w marketach typu saturn, media i tego typu nie maja na stanie wiec informacji szczegółowych też nie podadza bo ... nie wiedza ;-(

Proszę Was Drogich Forumowiczów....odezwijcie się jak macie takie lodowki.

Z góry dzięki
Alexia78

Damro
20-01-2009, 23:14
ale po co szukasz?Chcesz kupic czy masz problem z nią?

AleXia78
21-01-2009, 09:34
ale po co szukasz?Chcesz kupic czy masz problem z nią?

Chce kupić.

Damro
21-01-2009, 21:29
a proszę np tu
http://www.twenga.pl/cena-20RID4APT-WHIRLPOOL-Chlodziarko-zamrazarka-184686-0

AleXia78
22-01-2009, 10:05
a proszę np tu
http://www.twenga.pl/cena-20RID4APT-WHIRLPOOL-Chlodziarko-zamrazarka-184686-0

Dziekuję za stronkę, jednak tam też są błędne dane.


Już otrzymałam odpowiedzi na moje pytania dotyczace przede wszystkich wymiarów więc dziękuję za pomoc.


Wątek zamykam.

Pozdrawiam
AleXia

Judka
27-02-2009, 12:44
Odświeżam wątek.
Zdecydowałam się na piekarnik AKZ 431/01 IX - czyli to chyba jakaś nowsza model AKZ431IX, tak?
I mikrofala AMW410.
Taniej się nie dało... :lol:

wojtek50
27-02-2009, 12:49
Mam Lodówkę Whirpool od 8 lat . No i odpukać : działa dobrze . Znajomy na taką samą tj .Lodówkozamrażarka z jednym agregatem . I też od 5 lat jest wszystko OK .

maro74
03-03-2009, 10:44
Własnie kupiłem lodówkę whirlpool ART 484/4, mikrofala amw 410 IX i piekarnik akz 223 ix te ostatnie idealnie do siebie pasują zabudowane w słupku, a jak się będą sprawować czas pokaże.

wieiwo
08-05-2009, 20:15
Witam . Dokonałam zakupu piekarnika firmy Whirppool. Mimo, że przeczytałam instrukcję obsługi - mam problem z jego uzytkowaniem. Po włączeniu jakiejkolwiek funkcji grzania np.frytek z termoobiegiem po wyłączeniu temperatury na "0" piekarnik ten nie wyłącza się i przez cały czas chodzi. Nie wiem już co jest grane, albo ja jestem taka tempa w obsłudze albo coś z nim jest nie tak. W normalnych piekarnikach po wyłaczeniu temperatury i sposobu grrzania (góra-dół,termoobieg itp.) automatycznie się wyłączały a tu chodzi.
Jeśli ktoś ma taki piekarnik to może mi coś poradzi? Bardzo proszę o pomoc.

martek1981
08-05-2009, 20:40
Jeżeli temperatura jest na zero i sposób grzania też jest wyłączony i piekarnik "chodzi" to pozostaje tylko wyciągnąc wtyczke z gniazdka :wink:

wieiwo
09-05-2009, 10:06
:( No to ja wiem, tylko jest małe utrudnienie bo piekarnik jest w zabudowie i nie mogę za każdym razem demontować szafek, gdyż podłączenie jest za szafkami. Czy to jakiś defekt czy ja coś robię źle? :cry:

uranos
09-05-2009, 10:48
a co na to serwis - masz przecież gwarancję. zadzwoń na infolinię

gabula
09-05-2009, 10:56
też mam whirlpoola i też po wyłączeniu mi chodzi...ale wentylator,po prostu piekarnik się wychładza, bywa że trwa to nawet 10-15 min

czaguz
09-05-2009, 11:48
Potwierdzam. U nas jest taka sama sytuacja. Piekarnik sie schladza a pozniej wylacza.

Janusznie
07-07-2009, 15:55
Posiadaczy bardzo proszę o opinie ?

nadusia30
15-07-2009, 10:51
Ja też planuję kupić 702 lub 703. Wpisów brak, ale może jednak ktoś ma i napisze parę słów?

zenewos
12-06-2010, 19:13
Posiadacze tego modelu, rozwiejcie moje wątpliwości, bo nigdzie nie mogę się dowiedzieć. Chciałam zamówić ten model, bardzo mi się podoba, jest niedrogi i pasuje do reszty sprzętu, ale wymyśliłam sobie, że chcę funkcję gotowania na parze (przydaje się przy różnych dietkach). Tak też ten model znalazłam szukając kuchenek z taką funkcją. Ale okazuje się, że ten sam model w jednym sklepie ma funkcję steam a w drugim nie ma. Sprzedawcy nie potrafią udzielić sensownej odpowiedzi, zresztą w większości sklepów, do których zadzwoniłam kuchenki nie mają, w internecie są błędne informacje. Ciekawe, że na stronie Whirpoola nie ma tego modelu. Jak macie to pomóżcie, chciałabym coś wreszcie zamówić.

poczatkujac
27-07-2011, 18:22
Cześć,

Poszukuje w miare taniej kuchenki gazowej. Natknąłem się na Whirlpool AKT 414 NB http://www.ceneo.pl/106575s

Czy ktos z Was ma jakieś doświadczenia z tym produktem? Niby opinie na stronie są dość pozytywnie, ale nauczony doświadczeniem wole zapytać na forum.
Z góry dziekuje za informacje!

pozdrawiam

amator33
27-07-2011, 20:24
ja też chcę kupić ta płytę, podoba mi się bo palniki sa prote, mają mało wgłębień i raczej będa łatwiejsze do utrzymania czystości niż innych płyt.

Kames
28-07-2011, 22:24
Bardzo fajna i niedroga płyta. Jedyne, co by mnie martwiło to szkło ceramiczne niezwykle podatne na uszkodzenia żeliwnym rusztem. Proszę sprawdzić w sklepie, czy ruszt jest odpowiednio zabezpieczony - a czy posiada liche "gumki" osłaniające.

amator33
29-07-2011, 13:08
wg mnie nie ma
i sama widzialam w media markcie jak ta płyta była porysowana właśnie tym zeliwnym rusztem
ale to znaczy ze inne płyty maja inne szkło, nierysujace się?

sonieczka
07-08-2011, 21:40
Też widziałam w sklepie porysowaną płytę whirpoola, więc może jeszcze posprawdzaj przed zakupem, bo moja płyta siemensa ma kilka lat i ani jednej ryski mimo intensywnej eksploatacji.

amator33
09-08-2011, 22:26
czy ktos może wie , gdzie ta płyta ma podłączenie gazu?
bo potrezbuje taką która ma podłączenie z tyłu.

channel8
10-08-2011, 20:10
Ja mam płytę gazową na szkle masterquka i odradzam. Szkło dość trudno utrzymać w czystości takiej "bez smug" niby umyta., czysta ale jak zapale okapi i światło na nią pada - to mnie trafia. Moja ma 2 lata - nie jest porysowana - za to ruszta ma emaliowane, słabo wyprofilowane i sie "ślizgają". kilkakrotnie spadały nam z niej naczynia. Teraz kupiłabym zwykłą - inox, czy cuś podobnego - tańsza, dobre i łatwiej utrzymać w czystości.

amator33
12-09-2011, 09:23
Planuje kupić taką kuchenkę mikrofalową, jaki piekarnik whirlpoola ma podobny odcień inoxu?
Bo tak naprawde kazdy inox jest inny. Może ktoś ma taka kuchenkę i piekarnik w zabudowie i kolor jest podobny?
tak wygląda (http://www.euro.com.pl/kuchenki-mikrofalowe-do-zabudowy/whirlpool-xb-eg20-ss.bhtml)

czupiradelko
29-10-2012, 06:43
Odświeżę stary wątek. Jak to jest z tym whirlpoolem?

Pomału rozglądam się za sprzętem do kuchni. Potrzebuję: piekarnika, mikrofali, płyty indukcyjnej, lodówki pod zabudowę, zmywarki i oczywiście okapu podszafkowego. Co sądzicie o sprzęcie whirlpoola? Marzy mi się bosch albo siemens, ale niestety to troszkę wyższa półka cenowa i nie wiem czy mnie na nią stać. Szczególnie mikrofale są baaardzo drogie.
Co myślicie o zestawieniu:

piekarnik WHIRLPOOL AKZ 274 IX

mikrofala WHIRLPOOL AMW 712 IX

płyta indukcyjna WHIRLPOOL ACM 848 BA

Nie oglądałam tych produktów na żywo. Ktoś ma? Poleca? Odradza? Czy lepiej zacisnąć pasa i kupić boscha z mniejszą ilością opcji?

tomasz_wedas
17-06-2013, 10:34
Mogę się wypowiedzieć tylko na temat płyty indukcyjnej Whirlpool ACM848BA. Tak jak wspomniałeś posiada dużo funkcji i dodam od siebie, że jest bezawaryjna. Posiada bardzo ciekawe pola grzewcze (kształty) które na pewno Ci się przydadzą. A czyszczenie takiej płyty to bajka. Pozdrawiam!

http://images.okazje.info.pl/p/sprzet-agd/8831/whirlpool-acm848ba.jpg

Bayzone_pl
17-06-2013, 16:03
Nie ma żadnego powodu żeby zaciskać pasa i ciułać na słabszego Boscha czy Siemensa.
To co wybrałaś póki co (AKZ & AMW + ACM) to dobry - ładny zestaw i będziesz zadowolona.
Zaszalej z lodówką jeśli chcesz pozostać przy Whirlpool-u - ART 866A+ Jeśli nie - celuj w Electroluxa.
Zmywarka ADG 6240
i cacy

zeszycik
24-06-2013, 14:49
teraz Whirlpool ma taką promocję, że przy zakupie piekarnika i płyty dostajemy komplet profesjonalnych garnków gratis.

autorus
24-06-2013, 14:54
żeby jeszcze mieli płytę w kształcie nerki. Kurcze same kwadraty zero finezji :)

teodor2424
12-10-2013, 17:15
teraz Whirlpool ma taką promocję, że przy zakupie piekarnika i płyty dostajemy komplet profesjonalnych garnków gratis.

Mają jeszcze ta promocję i gdzie ją szukać??

Potrzebuję zakupić sprzęt do kuchni, rozglądałem się i najbardziej podobają mi się na żywo:

ACM 848BA
http://www.agdhome.pl/plyta-indukcyjna-whirlpool-acm-848-ba-bezplatny-odbior-osobisty-w-warszawie.html

AMW 735 NB
http://www.agdhome.pl/kuchenka-mikrofalowa-whirlpool-amw-735-nb.html

AKZM 784 NB
http://www.agdhome.pl/piekarnik-whirlpool-akzm-784-nb.html

Co myślicie o takim zestawie??
No i do tego potrzebuję lodówko-zamrażalki do zabudowy ale nie mogę się zdecydować kwota do 1500zł

PS wszędzie piszą że wymiar tych sprzętów pod zabudowę to 595mm co to za wymiar bo szafki mam standardowe gdzie wymiar zewnętrzny to 600mm, czy się te sprzęty zmieszczą??

Bayzone_pl
14-10-2013, 08:16
Mają jeszcze ta promocję i gdzie ją szukać??

Potrzebuję zakupić sprzęt do kuchni, rozglądałem się i najbardziej podobają mi się na żywo:

ACM 848BA
AMW 735 NB
AKZM 784 NB
Co myślicie o takim zestawie??
No i do tego potrzebuję lodówko-zamrażalki do zabudowy ale nie mogę się zdecydować kwota do 1500zł

PS wszędzie piszą że wymiar tych sprzętów pod zabudowę to 595mm co to za wymiar bo szafki mam standardowe gdzie wymiar zewnętrzny to 600mm, czy się te sprzęty zmieszczą??

Bardzo dobry czarny zestaw, zmieści Ci się do szafek - (jedynie co - to sprawdź jakiej wysokości masz zaplanowaną mikrofalówkę)
Lodówkę dobierz z Electroluxa np. ENN12801AW - cicha, dobra i praktyczna

teodor2424
14-10-2013, 11:07
Bardzo dobry czarny zestaw, zmieści Ci się do szafek - (jedynie co - to sprawdź jakiej wysokości masz zaplanowaną mikrofalówkę)
Lodówkę dobierz z Electroluxa np. ENN12801AW - cicha, dobra i praktyczna

A gdyby do tego dobrać tak lodówkę również Whirlpoola ART 866/A+
Będzie lepsza od tej elektrolux czy nie warto przepłacać??

Bayzone_pl
14-10-2013, 12:24
A gdyby do tego dobrać tak lodówkę również Whirlpoola ART 866/A+
Będzie lepsza od tej elektrolux czy nie warto przepłacać??

jest dużo fajniejsza, lepiej i ciekawiej doposażona - nieznacznie głośniejsza ale zauważalnie droższa - choć warta tej dopłaty

autorus
14-10-2013, 12:34
To ja bym poprosil o pomoc w wyborze pralki i suszarki. Najlepiej aby suszarka stala na pralce.

Bayzone_pl
14-10-2013, 14:40
To ja bym poprosil o pomoc w wyborze pralki i suszarki. Najlepiej aby suszarka stala na pralce.

$$ ??

autorus
14-10-2013, 14:53
no cóż jak jest mało miejsca to robi się takie patenty :)

Diedra
14-10-2013, 18:49
Bayzone pytał o przedział cenowy :)

autorus
14-10-2013, 19:24
Chyba z tego zalatania ni zalapalem. Z przedzialem to ja sie dostosuje , ciekawi mnie jakie sa opcje.

anitka89
24-01-2014, 23:30
Witam serdecznie. Jesli ktos byłby zainteresowany to: Sprzedam NOWĄ mikrofalówkę, ponieważ źle dobrałam model do piekarnika i razem zamontowane w słupku źle wygladają. Mikrofalówka została zakupiona 15.01.2014 r, niestety nie mogę jej wymienić, gdyż została kupiona w sklepie stacjonarnym. Jest bardzo elegancka i łatwa w utrzymaniu czystości ( nie widac na niej odbitych palcy).Serdecznie polecam. W razie pytań proszę o kontakt na priv lub 506958207

sim144
26-04-2014, 16:16
Witam serdecznie,

Proszę o pomoc w wyborze lodówki do zabudowy. Wybrałam WHIRPOOL model: http://www.whirlpool.pl/produkty-1/ch%C5%82odnictwo-2/ch%C5%82odziarko--zamra%C5%BCarki-3/-%5BART-866_A%2B%5D-601182/856426496000/.

Czy to dobry wybór? Ma być cicha, bez No Frost i porządnie wykonana. Czy ktoś ma ten model? Bo nie widziałam go na żywo a muszę się decydować bo 12-letni Ariston momo, że chłodzi i mrozi to rozpada się z dnia na dzień:o.

Jestem też otwarta na inne propozycje. Budżet 2-2,5 tys.
Pozdrawiam

Bayzone_pl
28-04-2014, 08:52
Witam serdecznie,

Proszę o pomoc w wyborze lodówki do zabudowy. Wybrałam WHIRPOOL model: http://www.whirlpool.pl/produkty-1/ch%C5%82odnictwo-2/ch%C5%82odziarko--zamra%C5%BCarki-3/-%5BART-866_A%2B%5D-601182/856426496000/.

Czy to dobry wybór? Ma być cicha, bez No Frost i porządnie wykonana. Czy ktoś ma ten model? Bo nie widziałam go na żywo a muszę się decydować bo 12-letni Ariston momo, że chłodzi i mrozi to rozpada się z dnia na dzień:o.

Jestem też otwarta na inne propozycje. Budżet 2-2,5 tys.
Pozdrawiam

Jest warta polecenia, widziałem, sprzedałem sporo - bez problemów. Dobry wybór.

Pozdrawiam.

Rafałer
30-05-2014, 14:21
dobry wybór ale w takim zestawieniu finansowym nie ma problemów :)

Rafałer
30-05-2014, 14:35
dobry wybór ale w takim zestawieniu finansowym nie ma problemów :)

julo23
10-06-2014, 21:11
Whirlpool ma teraz promocję i przy zakupie piekarnika i płyty indukcyjnej dają mikrofalę.

Tylko niestety nie wszędzie o tym piszą i informują. Spotkałem się z tym jedynie w saturnie i mediamarkt.

Możecie zerknąć czy dobry to będzie wybór ?
Płyta WHIRLPOOL ACM 815 BF ok 1200zł
Piekarnik WHIRLPOOL AKP 275 IX ok .1000zł

i ponoć dają gratis mikrofalę:
Kuch. mikrofalowa WHIRLPOOL AMW 100IX która warta jest ok. 400-500zł

Mile widziane komentarze i opinie do tego zestawu. Czy piekarnik będzie pasował do tej mikrofali kolorystycznie i odcieniem ? Może sie ktoś orientuje.

Amika też obecnie ma promocję ale daje odkurzacz który akurat nie jest mi potrzebny albo kuchenki gazowe.

Bayzone_pl
11-06-2014, 11:08
Whirlpool ma teraz promocję i przy zakupie piekarnika i płyty indukcyjnej dają mikrofalę.

Tylko niestety nie wszędzie o tym piszą i informują. Spotkałem się z tym jedynie w saturnie i mediamarkt.

Możecie zerknąć czy dobry to będzie wybór ?
Płyta WHIRLPOOL ACM 815 BF ok 1200zł
Piekarnik WHIRLPOOL AKP 275 IX ok .1000zł

i ponoć dają gratis mikrofalę:
Kuch. mikrofalowa WHIRLPOOL AMW 100IX która warta jest ok. 400-500zł

Mile widziane komentarze i opinie do tego zestawu. Czy piekarnik będzie pasował do tej mikrofali kolorystycznie i odcieniem ? Może sie ktoś orientuje.

Amika też obecnie ma promocję ale daje odkurzacz który akurat nie jest mi potrzebny albo kuchenki gazowe.

Piekarnik Whirlpoola będzie z nieco innej parafii niż ta mikrofala... chociażby wyświetlacze będą się różniły kolorem - jak i sprzęty będą się różniły stylistycznie - do AMW 100 ciężko dopasować "idealnie" jakiś piekarnik - to bardziej rozwiązanie dla osób które albo kompletnie nie zwracają uwagi na stylistykę układu piekarnik/ mikrofala bo nie maja ich obok siebie (np. piekarnik "klasycznie" pod płytą a mikrofala w szafkach górnych) albo szukaja pod kątem ceny i np. zakładały wolnostojącą mikrofalę - która "i tak nie będzie pasować"

julo23
12-06-2014, 06:29
Dzięki za odpowiedz, jednak ta promocja whirlpoola skonczyła się bo była do końca maja.

Więc chciałbym wybrać coś innego. Amica ma promocje na swoje produkty. Za płyte i piekarnik dają odkurzacz.
Ewentualnie bym wziął jakiegoś boscha.
Myślałem nad:
boscha PIE611F17E bo dosyć popularna. 1250zł tylko boje się że nie ma szlifu i może łatwo pęknąć w czasie użytkowania.
lub
amice PI6512TFN tez w podobnej cenie ale ma jakąś rozpoznawanie wielkości garnka niby bajer ale ciekawe czy to sie sprawdza.
Pozatym ma szlif płyty.
Piekarników jeszcze nie zdążyłem ogarnąć.

Bayzone_pl
12-06-2014, 08:32
(...)

Śmiało bierz PI 6512TFN - to dobra i ładna płyta - nie ma namalowanych "kółek" i ma szlif naokoło do tego dobierz piekarnik z linii EBI i będzie cacy zestaw. Boschem w tym przedziale cenowym sobie nie zawracaj głowy.

fajna kobieta
25-06-2014, 21:56
Czy moze sie ktos wypowiedzieć na temat tej suszarki do bielizny Whirlpool EDH 3498RDL ? Mam okazje kupic a sie zastanawiam...Z góry dziękuje za pomoc.:)

Resoviax
27-06-2014, 11:45
ciekawa jest tylko nie daj się zrobić z ceną, bo różnie to bywa z takimi sprzętami, sprawdź dokładnie w google

autorus
27-06-2014, 12:16
Teraz są takie czasy ze porady trzeba szukać w serwisach a nie u sprzedawców. Tzn co w ogóle nadaje się do ewentualnej naprawy.

Barsa
10-08-2014, 19:16
Miałem kupować mikrofale samsunga, ale chyba zdecyduję się na Whirlpool AMW 490 IX, tylko który piekarnik do tego dobrać?

prelegent
02-09-2014, 07:45
Jak się nie znasz to nie pieczesz. Jak nie pieczesz to nie potrzebne ci bajery. Jak nie potrzebne ci bajery to kup najtańszy z gwarancją. Pewnie i tak będzie stał nie używany, więc po co przepłacać. Pozdrawiam.

tema09
21-05-2016, 21:56
Nie wiem,jak z psuciem się,bo mam od kilku tygodnie.Ale zmywa dobrze,normalnie jak każda. ;)

Ja kupiłam zmywarkę,ale jeszcze nie skończyła firma remontu i nie mogłam jej podłączyć.Jak podłączyłam to okazało się że wąż wypływowy wody jest dziurawy i zalało mi kuchnię.Ani serwis WHIRPOOL,ani FIRMA UBEZPIECZENIOWA mi nie przyjęła awarii i tak na wstępie muszę serwis zamówić na własny koszt.Uważam że to nie fer,jeszcze nic nie wymyłam a już koszta .Ciekawe ile zabóle!!!

darek12345667
12-11-2017, 21:12
ja kupiłem pralkę półprofesjonalną i suszarkę profesjonalną dla przemysłu WHIRPOOL . pralka w ciągu dwóch lat była serwisowana dwa razy , suszarka po dwóch latach gwarancji Właście się zepsuła . wydałem około 6tyś za dwie rzeczy czyli nie małą kwota , miało być na lata bo przecież nie było tanio a miało być profesjonalnie , tym bardziej że pralkę zwykłą można kupić za 800zł a ja wydałem ponad 3tyś , tak że nie polecam . i już nic nie kupię tej firmy bubel na kółkach .

nnm82
21-11-2017, 14:27
ja kupiłem pralkę półprofesjonalną i suszarkę profesjonalną dla przemysłu WHIRPOOL . pralka w ciągu dwóch lat była serwisowana dwa razy , suszarka po dwóch latach gwarancji Właście się zepsuła . wydałem około 6tyś za dwie rzeczy czyli nie małą kwota , miało być na lata bo przecież nie było tanio a miało być profesjonalnie , tym bardziej że pralkę zwykłą można kupić za 800zł a ja wydałem ponad 3tyś , tak że nie polecam . i już nic nie kupię tej firmy bubel na kółkach .

Przy obecnej jakości sprzętu AGD różnych producentów nie warto wywalać tyle kasy :) (lepiej pojechać gdzieś na wakacje z rodziną niż płacić krocie za kawałek blachy, która nie pochodzi nawet pięciu lat).

P.S. Ja mam zmywarkę Whirpool i nie narzekam :)

marta_m87
23-11-2017, 11:05
Ja mam pralkę Whirpool od wielu, wielu lat jednak czeka mnie w najbliższym czasie jej wymiana :(
Marka zawsze kojarzyła mi się z jakością w związku z tym czy możecie powiedzieć jak to teraz wygląda czy warto inwestować w Whirpool czy jednak wybrać innego producenta?

Pozdrawiam!