PDA

Zobacz pełną wersję : Integra - klawisz # "nie pika"



mb104
24-01-2012, 08:44
Mam takie pytanie, czy nacisniecie klawisza # na manipulatorze powinno być potwierdzane "piknieciem"? Wszystkie pozostale klawisze "pikają" (opcja dzwieku klawiatury jest wlaczona), a # nie - tak ma byc, czy sobie cos wylaczylem. Centrala Integra 64, klawiatura KLCDS.

Maanniutek
24-01-2012, 18:25
nie da się wyłączyć pikania jednego przycisku ;)

mb104
25-01-2012, 09:43
To moze napiszę inaczej - czy ktos kto ma dzialajacy alarm integra z wlaczonymi dzwiekami klawiatury, byl by uprzejmy nacisnac klawisz # i potwierdzi "u mnie pika" albo "rzeczywiscie - nie pika". Alarm instalowalem sam, piwerwszy raz, wiec nie mam do czego sie odniesc i teraz rodzi sie problem - cos sobie wylaczylem, cos mam zepsute czy ten typ tak ma.
Dla ustalenia uwagi - do centrali sa podpiete 3 takie same klawiatury KLCDS i na zadnej z nich klawisz # nie wydaje dzwieku (chociaz odnosze wrazenie ze wczesniej jednak "pikał"). Na kazdej z klawiatur klawisz # dziala (w sensie, ze klawiatura detekuje jego nacisniecie, a centrala wykonuje polecenie) stąd moje podejrzenie, że sobie cos wyłaczyłem/właczyłem w konfiguracji.

Maanniutek
26-01-2012, 21:33
dlatego napisałem nie da się w satelu wyłączyć sygnalizacji dźwiękowej jednego klawisza, możesz regulować głośność wszystkich ale nie wyłączysz jednego. Skoro nie pika Ci na wszystkich tzn że tak ma być