PDA

Zobacz pełną wersję : Okna dachowe



jubre
17-06-2002, 11:22
Jak mozna oslonc okna dachowe? Czy w gre wchodza tylko rolety, czy moze mozna zamontowac jakos firanki. Moze ktos mi pomoc?

JerryCool
02-07-2002, 03:03
Jejku masz do wyboru trzy rzeczy oferowane przez kazdego z producentów VELUX, FAKRO, ROTO:
1. Najdroższa z nich żaluzja zewnetrzna łącznie ze sterowaniem (kosztuje majątek)
2.Żaluzja wewnętrzna (przystępna cenowo)
3. Różnego rodzaju i koloru rolety (najtańsze)
Wybór nalezy do ciebe,i dż do pierwszego lepszego sprzedawcy, a na pewno ci sprzedadzą.

Bunia
11-10-2002, 10:57
Jeśli chcesz, firanki też możesz zawiesić, tylko musisz poniżej okna przykręcić do ściany jakiś uchwyt, bo inaczej będzie beznadziejnie zwisać. I dobrze, żeby nie przesuwała się na karniszu, tylko była równo rozciągnięta.

Rafter
03-11-2002, 14:43
Wybrałem FAKRO z mikrowentylacją. Niedawno była promocja na te okna w Praktikerze. Może jeszcze jest.
W Jankach zapłaciłem za dwa okna (szyba - 1,1, wymiar 78 x 118 cm) wraz z kołnierzem 1736 zł.
Wybrałem ponieważ otwierają się jak okno klamką na dole (mam niską żonę) a nie wyjście przeciwpożarowe jak w Veluxie (otwieranie na górze i mam wrażenie, że nie zdążę uciec z ręką jak zamykam)

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Rafter dnia 2002-11-03 15:44 ]</font>