PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebny dobry dekarz na remont dachu w Przeźmierowie (Wielkopolska)



gorallos100
25-01-2012, 18:12
Witam,
Poszukuję dobrego dekarza, który podejmie się remontu dachu w nowym (2 lata) domu. Aktualnie położona dachówka i folia paroprzepuszczalna.
Remont będzie polegał na zdjęciu dachówki, deskowaniu, papowaniu i ponownym ułożeniu dachówki. Oczywiście wszelkie obróbki blacharskie również wchodzą w zakres remontu.

Proszę o namiary na wiarygodnych fachowców, ewentualnie bezpośrednie zgłoszenia.

Zależy mi na profesjonalnym wykonaniu i zakończeniu moich problemów z zaciekaniem.

Miejsce prac: Przeźmierowo koło Poznania.
Termin do uzgodnienia w miesiącach kwiecień-czerwiec 2012.

Z góry dziękuję za pomoc!

agnieszka888
16-02-2012, 08:53
Jeśli moge tobie kogos polecic to napewno firme "U Piotra" z Poznania. Robili u mnie dach w nowo wybudowanym domku i bylam bardzo zadowolona. Wspołpraca z pracownikami jak i z samym szefem znakomita, umial doradzic mi najlesze rozwiazania, nie bylo opoznien, a robota na bardzo dobrym poziomie. Byłam bardzo zadowlona. Firma jest juz kilkanascie lat na rynku, jest dobrze zana w srodowisku dekarskim, robila juz duze zlecenia dla wielkich przedsiebiorstw i insytuacji takze mozna jej spokojnie zaufac i zero strachu ze moze cos zrobia nie tak, czy z gorszych materialów. Ma taka renome ze nie pozowli sobie na jej zepsucie. Radze ci by lepiej brac sprawdzonych dekarzy niz jakis chlystkow ktorzy zrobia o pare zlotych taniej a potem bedziesz sie bil w piers bo cos ci bedzie przeciekac. Najlepiej sam zadzwon i sie przekonaj. Tel do szefa Piotra Maruta 601703985. Powodzenia :-)

gorallos100
16-02-2012, 09:54
Jeśli moge tobie kogos polecic to napewno firme "U Piotra" z Poznania. Robili u mnie dach w nowo wybudowanym domku i bylam bardzo zadowolona. Wspołpraca z pracownikami jak i z samym szefem znakomita, umial doradzic mi najlesze rozwiazania, nie bylo opoznien, a robota na bardzo dobrym poziomie. Byłam bardzo zadowlona. Firma jest juz kilkanascie lat na rynku, jest dobrze zana w srodowisku dekarskim, robila juz duze zlecenia dla wielkich przedsiebiorstw i insytuacji takze mozna jej spokojnie zaufac i zero strachu ze moze cos zrobia nie tak, czy z gorszych materialów. Ma taka renome ze nie pozowli sobie na jej zepsucie. Radze ci by lepiej brac sprawdzonych dekarzy niz jakis chlystkow ktorzy zrobia o pare zlotych taniej a potem bedziesz sie bil w piers bo cos ci bedzie przeciekac. Najlepiej sam zadzwon i sie przekonaj. Tel do szefa Piotra Maruta 601703985. Powodzenia :-)

Dziękuje za podpowiedź. Skontaktuję się na pewno :)

andrzej belka
16-02-2012, 16:58
ale ta pani duzo wie o tej firmie ....... i jeszcze to pierwszy post jest .........

Andrzej Wilhelmi
17-02-2012, 20:29
"0" etyki i tyle. Pozdrawiam.