PDA

Zobacz pełną wersję : pomysł na wykończenie podłogi



sieciech
04-02-2012, 11:49
Hej

po założeniu paneli powstała mi szpara między futryna a panelami. Nie mam pomysłu jak to wykończyć, szczeglnie co zrobić z miejsce zaznaczonym okręgiem. WYgląda to tak:
99108
Stąd prośba o pomoc.

pzdr
S.

wikula7
05-02-2012, 10:51
Powiem szczerze ,że przyszalałeś.
Jedyne co możesz zrobić to wyciąć kawałek panela i tam wstawić po czym kupić w markecie (np) KIT DO PARKIETU i tam uszczelnić resztę .

jarekkur
05-02-2012, 20:18
Hej

po założeniu paneli powstała mi szpara między futryna a panelami. Nie mam pomysłu jak to wykończyć, szczeglnie co zrobić z miejsce zaznaczonym okręgiem. WYgląda to tak:
99108
Stąd prośba o pomoc.



pzdr
S.

Gdyby to zrobił parkieciarz, musiałby poprawiać. Futryny są drewniane i należało je podciąć. Teraz możesz wcisnąć kawałek panela, być może będzie ładniej?

darek_plxxx
05-02-2012, 21:59
Hej

po założeniu paneli powstała mi szpara między futryna a panelami. Nie mam pomysłu jak to wykończyć, szczeglnie co zrobić z miejsce zaznaczonym okręgiem. WYgląda to tak:
99108
Stąd prośba o pomoc.

pzdr
S.
Proponuje znaleźć biała listwę i wykończyć (kawałek panela wstawić tylko w miejscu gdzie łącza się drzwi z futryną).
Lub możesz uciąć panele przylegające do futryny i wstawić na nowo (ucięcie od góry jest dość trudne, użyj noża i samego brzeszczota, następnie wklej idealnie dopasowany element pozostaw dylatacje 2-4mm.)Opisana metoda jest trudna ale twój wybór, panele zawsze można rozebrać i ułożyć jeszcze raz Pozdrawiam powodzenia