PDA

Zobacz pełną wersję : Sekator do ogrodu



pawilon
19-02-2012, 12:51
Poszukuję sekatora pneumatycznego, który dobrze się sprawdzi w ogrodzie na dobrych kilka lat, a nie tylko na jeden sezon :) Czy moglibyście mi polecić jakąś dobrą firmę, albo taki sekator którego sami używacie i bardzo dobrze się sprawdził? :)

andrzejjot
19-02-2012, 22:30
ja od 5 lat uzywam tego samego sekatora, ale niestety nie polece Ci zadnej firmy, bo nie dosc, ze kupilem go 5 lat temu, to jeszcze w Austrii. Ale z tego co wiem, na polskim rynku znajdziesz rownie dobre i trwale narzedzia.

blackout
21-02-2012, 11:06
Ja mam z campagnoli Star 35 z aluminiową dźwignią spustową i działa bez zarzutu, do drzew i krzewów nadaje sie idealnie. Zapłaciłem 5 stów, ale słyszałem, że w tańsze nie opłaca sie inwestować.

maska45
22-02-2012, 23:48
Z tego co wiem na rynku jest wiele naprawdę dobrych narzędzi,sekatory trwałe na pewno też znajdziesz.Niestety nie przybliżę firmy,bowiem posiadam sekator od paru lat-mam go moim ojcu.Nie wiem skąd go miał,ale pomimo tylu lat to narzędzie jest rewelacyjne.

sylwek44
23-02-2012, 07:20
Ja mam z campagnoli Star 35 z aluminiową dźwignią spustową i działa bez zarzutu, do drzew i krzewów nadaje sie idealnie. Zapłaciłem 5 stów, ale słyszałem, że w tańsze nie opłaca sie inwestować.

I jak Ci się sprawuje? Też go posiadam, teść mi kupił, żebym o ogród dbał... Powiem, że jest spoko, nic się nie popsuło, nie złamało, nie odleciało, a już ze 3 razy walnął mi na betonowy chodnik.

dorota.k
23-02-2012, 08:19
Dziwny sposób reklamowania. Ale, co kto lubi...

aadamuss24
23-02-2012, 08:32
Czekam jeszcze tylko na nazwę tego sekatora bo jakoś długo nie padła :)

doczytałem, nazwa podana :)

G.N.
23-02-2012, 08:45
Dziwny sposób reklamowania. Ale, co kto lubi... Pomału jeden czy drugi zaczyna zauważać że za taką reklamę wprost wywaloną w pierwszym poście to się bana dostaję, więc próbuje subtelniej. Zarejestrował się pod kilkoma nickami i gada ze sobą czterech, ani chybi sadowników albo plantatorów porzeczek.
Sekator pneumatyczny i targanie za nim kompresora do przydomowego ogródka gdzie trzeba raz na czas kilka gałązek obciąć jest mniej więcej równie praktyczne jak sprawienie sobie 40 tonowego tira do jeżdżenia na zakupy :cool:
Musze przyznać że śledzę ten wątek z dużym rozbawieniem.
BTW chłopaki jaki kompresor polecacie do tego sekatora? Powiedzmy do średniego przydomowego ogródka ok 7-8 arów. Elektryczny, spalinowy a może taki montowany na ciągniku napędzany WOM? Jakiś konkretny model? Dawajcie! Nie krępujcie się.

aadamuss24
23-02-2012, 10:39
Taki sekator można bezpośrednio do WOM podłączyć :)

dorota.k
23-02-2012, 11:41
Czekam jeszcze tylko na nazwę tego sekatora bo jakoś długo nie padła :)

doczytałem, nazwa podana :)
Ale jeszcze nie wiemy gdzie go kupić. No nic, poczekajmy cierpliwie.

blackout
23-02-2012, 15:38
Ale jeszcze nie wiemy gdzie go kupić. No nic, poczekajmy cierpliwie.

W Koziej Wólce na pchlim targu:razz:
Haha wy tak serio, wszędzie reklamę widzicie? Co za czasy...

G.N.
23-02-2012, 19:21
W Koziej Wólce na pchlim targu:razz:
Haha wy tak serio, wszędzie reklamę widzicie? Co za czasy... Dobre. Konsekwentny chłop jest przynajmniej. A co z kompresorem? Też w na targu w Koziej Wólce, czy może szwagier z Japonii prawie nówki 40 letnie sprowadza?

blackout
24-02-2012, 10:47
Kompresor mam po dziadku, jeszcze poniemiecki z wygrawerowaną swastyką ;)

andrzejjot
24-02-2012, 16:39
chciales polecic koledze, ktory zalozyl ten temat dobra firme, ale szczerze to teraz sie boje cokolwiek napisac... O co Wam chodzi z ta reklama ?

blackout
24-02-2012, 18:37
Spróbuj szczęścia, to zaraz cie zjadą tak jak mnie;)
Reklama, reklama, pranie mózgu już od rana haha
Albo dawaj, w końcu mamy wolność słowa, czyż nie?

andrzejjot
24-02-2012, 21:58
z gory mowie, ze nie bede nic nikomu polecal, ani mowil ktore narzedzia sa super, zeby nie bylo, ze kogos reklamuje...

a tak powaznie mowiac, wydaje mi sie, ze narzedzia bahco sa dosc wytrzymale. nie orientuje sie w cenach tej marki, ale co do wytrzymalosci jestem pewien, hehe ;)

andrzejjot
29-02-2012, 14:18
jedyne co Ci moge polecic, to zebys nie kupowal narzedzi na jakis targowiskach i w tanich sklepach. na pierwszy rzut oka, owszem- wygladaja solidnie i dobrze, ale to tylko pozory... strata pieniedzy. Ponad to, ja jestem zwolennikiem kupowania polskich produktow, dlatego poszukaj jakiejs polskiej firmy.

zbyszek48
04-03-2014, 09:55
Witam, również polecam narzędzia i urządzenia polskich producentów