PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję ekipy do posadzek z okolic Leszna



MichuZLasocic
06-03-2012, 13:09
Witam !

Tak jak w temacie, poszukuję sprawdzonej solidnej ekipy do wykonania posadzek mechanicznych z okolic Leszna. Posadzek wyjdzie z 250 metrów.

teka
06-03-2012, 15:15
wpisz sobie pos glanc .zadzwon do Lukasza i powiedz ze masz nr od artura z plocka.napewno Ci chlopaki zrobia dobrze.ja mam za daleko do ciebie.sa z Turku kolo Konina.nie moge chyba na forum podac Ci tel ten nr na 723 ktory sie zaczyna
pozdrawiam

MichuZLasocic
06-03-2012, 17:30
Dzięki teka za info, no ale chłopaki są chyba trochę za daleko, 140 km dojeżdżać to trochę chyba za daleko...

teka
06-03-2012, 18:08
Lukasz ma 3ekipy wiec mysle ze to nie problem.kilometry tez nie sa przeszkoda.ja bylem w gdansku,mikolajkach.pile w tamtym roku.250m jest do zrobienia w jeden dzien na dobrego laciarza.i przynajmniej Ci cementu mniej nie beda sypac jak co niektorzy.znam go juz troche i powiem ze polecamy sobie budowy jak ktos ma za daleko bo na tym to polega.i ja bym pojechal ale dopiero najpredzej po 19moge.doradzi Ci jaki piasek,cement bo to bardzo wazne.czasem ludzie leja z czego popadnie i nie pielegnuja wylanych posadzek co jest tak samo wazne jak wylanie betonu jak najsuchszego i z odpowiednich cementow.jesli nie znajdziesz kontaktu wejdz na teka plock i podam Ci numer.nic na sile ale wylewam juz troche posadzki i robilismy czasem wspolnie wieksze budowy wiec widzialem juz roznych posadzkarzy i czasem leja wiecej wody niz cementu co powoduje skurcze betonu in pekanie posadzek.i moja dobra rada jak bedziesz rozkladal styropian po tynkach odkuj resztki z chudziakow czy stropow glownie pod scianami zeby nie prezyl styropian to bardzo wazna sprawa.pozdrawiam

Bege
05-05-2012, 22:06
Witam.
Jeśli jeszcze mogę pomóc to polecam ekipę z firmy BOMAR u mnie chłopaki robili domek 180m i jestem bardzo zadowolony, aż płytkarz nie mógł się nadziwić tak idealnie wypoziomowane. Nie pamiętam numeru ale jak wpiszecie w google posadzki Bomar powinna się wyświetlić ich strona. Polecam

teka
07-05-2012, 13:10
Witam.
Jeśli jeszcze mogę pomóc to polecam ekipę z firmy BOMAR u mnie chłopaki robili domek 180m i jestem bardzo zadowolony, aż płytkarz nie mógł się nadziwić tak idealnie wypoziomowane. Nie pamiętam numeru ale jak wpiszecie w google posadzki Bomar powinna się wyświetlić ich strona. Polecam

szkoda ze sam siebie reklamujesz Beger.tez jestes z Turku i pchasz sie akurat do Leszna??Mysle ze POS GLANC skutecznie przejal twoje okolice;),chcesz to dam ci budowy w Plocku jak jestes taki dobry,robic rowno to zadna sztuka, trzeba robic mocny beton.a pod parkiet jakie ziarno sypiesz,jaki cement ile wody???jestes nastepnym na tym forum ktory sam siebie reklamuje.wstyd:lol2::lol2::lol2::lol2: