PDA

Zobacz pełną wersję : cena za dachówkę podstawową braas bałtycka cisar



alek_w
06-03-2012, 18:27
Dostałem ofertę na ww dachówkę podstawową w cenie 1,92 zł netto. Czy ta cena powinna mnie cieszyć czy raczej niepokoić?

Rysieklbn
24-03-2012, 20:08
Dostałem ofertę na ww dachówkę podstawową w cenie 1,92 zł netto. Czy ta cena powinna mnie cieszyć czy raczej niepokoić?

Cena rewelacyjna, jak na ten czas :yes: W tym momencie nie ma żadnej promocji na Bałtycką więc jest to cena wręcz nie możliwa... jakieś stare zapasy musi mieć firma, bo na dziś ja nawet nie kupie w tej cenie.

alek_w
24-03-2012, 20:13
Cena rewelacyjna, jak na ten czas :yes: W tym momencie nie ma żadnej promocji na Bałtycką więc jest to cena wręcz nie możliwa... jakieś stare zapasy musi mieć firma, bo na dziś ja nawet nie kupie w tej cenie.

Wystraszyłem się i kupiłem w innej hurtowni za 2,06 netto :P

Rysieklbn
24-03-2012, 22:31
No i dobrze, ważne żeby firma była pewna.

Znam przypadek gdzie firma oferowała dachówkę w cenie zakupu...klient wpłacał zaliczkę załóżmy 5kpln i dochodziło do tego, że po tych 2/3tyg oczekiwania na towar chciał dachówkę na budowę jednak okazywało się, że nie można jej ściągnąć bo coś tam... w tych 5kpln wydawali akcesoria typu folia, taśmy itp. na mega dużej marży i klient zostawał z ręką w nocniku i folią 2x droższą niż normalnie ;)

alek_w
25-03-2012, 08:16
Dokładnie, ja z kolei miałem obawy, że zamiast bałtyckiej dostanę cetycką lub jakąś inną.

techni
10-01-2013, 06:52
Na pewno zauważył byś różnicę miedzy celtycką a bałtycką.Ale prawdę mówiąc to celtycka jaest bardziej wytrzymała od bałtyckiej i mniej z nia problemów na dachu.Bałtycka to w przyszłości same problemy jakościowe.

ChłopZmazur
21-01-2013, 15:04
Bałtycka jest ładniejsza, gładsza od celtyckiej. Celtycka wygląda jak materiał na polbruk a nie na dach. Od razu widać różnicę.
Techni dlaczego piszesz że bałtycka jest mniej wytrzymała i same z nią kłopoty? Wygląda na solidniejszą. Obie są z cementu a Bałtycka ma lepszą warstwę ochronnej powłoki.

techni
29-01-2013, 15:41
Celtycka na środku gdzie nie jest podparta jest grubsza w przekroju,bałtycka jest bardziej podatna na pęknięcia w miejscach gdzie przekrój jest cieńszy.A ta warstwa ochronna co piszesz to ładnie wygląda, ale po kilku latach widoczne są na niej rysy,pęknięcia ,odpryski i białe plamki.Oczywiście podczas składania reklamcji firma bardzo sie broni ,ale trzeba walczyć o swoje .A tak nawiasem mówiąc to braas też idzie na oszczędność ,dodają pył /odpad z elektrowni który nie wiadomo czy jest rakotwórczy/,który zastępuje w części cement.,dotyczy to wszystkich rodzajów dachówek braas.

pawko_
31-01-2013, 11:46
Jak mi pokażesz jakieś zdjęcie z popękanym dachem, z przebarwieniami czy tam plamami na Bałtyckiej, to uwierzę w Twoje słowa. Na razie tylko uskuteczniasz gawędziarstwo.
I skąd informacja o pyle, który być może jest rakotwórczy ? Proszę również o źródło. Bo to, że Heniek pod sklepem tak mówi, jest mało wiarygodnym argumentem.

ChłopZmazur
01-02-2013, 17:32
Za podstawową dachówkę Brass Bałtycka dostałem wycenę 2.00 zł netto. Gąsior podstawowy między 11.5 - 12,11 zł netto, gąsior początkowy 53.3 - 56,11 ;
97 - 102 zł netto wycena styczeń/luty 2013.

techni
20-06-2014, 20:28
Jak mi pokażesz jakieś zdjęcie z popękanym dachem, z przebarwieniami czy tam plamami na Bałtyckiej, to uwierzę w Twoje słowa. Na razie tylko uskuteczniasz gawędziarstwo.
I skąd informacja o pyle, który być może jest rakotwórczy ? Proszę również o źródło. Bo to, że Heniek pod sklepem tak mówi, jest mało wiarygodnym argumentem.
Nie pisze ze dach peka ale na dachowkach pojawiaja sie mikro ryski,a jak napisalem ze tak jest to znaczy ze mam wiadomosci na ten temat i nie bede tlumaczyl z jakiego zrodla.Zobaczysz po paru latach.Wtedy moze przypomnisz sobie to co napisalem.

KrystianMendog
15-05-2015, 21:05
techni, jaki pył, jaki odpad z elektrowni?? :O Przecież, gdyby braas nie spełniał jakiś wymogów bezpieczeństwa ustalonych odgórnie, to nie mógłby sprzedawać takich dachówek. Przecież one mogłyby być niebezpieczne dla ludzi :o Pozdrawiam

iguniab
04-08-2015, 12:03
dachówkę braas batycka docinali nam na dachu. cały dach jest teraz w pyle którego nie zmył deszcz ani próby mycia wodą. straciła połysk i wygląda nie tak jak to miało byc. miał ktos taki problem? jak sobie poradziliscie? czym to zmyc?

eryk16
05-08-2015, 19:11
Z czasem zejdzie. Szkoda, że chłopaki docinali na dachu. To bardzo nieprofesjonalne. Pozdrawiam

JendrzejJawor
11-10-2015, 13:35
Hm, trochę ciężko według mnie wnieść/ustawić myjkę ciśnieniową aby dach można było zmywać bez problemu. A jak się zmywa stojąc na ziemi to ta woda może nie mieć takiego impetu, który jest potrzebny.

Xesxpox
24-11-2015, 08:07
Witam
Ja mam wycenę 2,41 za bras cisar bałtycka grafitowa cena brutto. Do dachu wyceniono mi rynny Galeco i membranę Corotop Strong 295zł/75m2. Łącznie około 184m2 dachu za 12.000zł brutto z rynnami i akcesoriami. Czy to dobra cena? czy w/w membrana nadaje się na pełne deskowanie czy może szukać lepszej?

partyka
30-01-2016, 12:49
Wystraszyłem się i kupiłem w innej hurtowni za 2,06 netto :P

Prawda, dobrze. A czyżby nazwa pierwszej firmy zaczynała się na "Extra..."?