PDA

Zobacz pełną wersję : Kto ma kominek LECHMY?



arzesz
13-05-2004, 13:17
Kupiłem kominek Lechmy z płaszczem wodnym. Wcześniej zrobiłem pod wylewką rurę doporowadzającą powietrze do spalania. Zaglądam pod kominek, a tam brak jakichkolwiek otworów, przez które powietrze mogło by się dostawac do środka. Tylko od frontu kominka są regulowane przepustnice.
I co Wy na to?
Czy któś jeszcze tak ma - niekoniecznie w LECHMIE?

Drizzt
13-05-2004, 13:43
Ja kupiłem ale zdażyłem poprosić producenta o zrobienie czerpni dla powietrza z zewnątrz. Co prawda jeszcze nie odebrałem ale mam nadzieję, że zrobili :-? :-? :-?

arzesz
13-05-2004, 13:47
A czy musiales za to jakos doplacac?
No i kiedy odbierasz?

Drizzt
13-05-2004, 13:48
Dopłata około 100 zł a odbiór ma byc na dniach. Cena 2950 zł za 15KW.

Szaruś
20-05-2004, 21:01
Ja kupiłem ale zdażyłem poprosić producenta o zrobienie czerpni dla powietrza z zewnątrz. Co prawda jeszcze nie odebrałem ale mam nadzieję, że zrobili :-? :-? :-?

To znaczy zrobili ci taką końcówkę rury od spodu wkładu, do której można szczelnie podłączyć czerpnię? A regulowana przepostnica jest na tej rurze (a od frontu komnika nie ma w ogóle otworów do czerpania powietrza)?

Drizzt
24-05-2004, 07:54
Dokładnie jest tak jak piszesz z tym, że nie ma regulacji na czerpni. To muszę sobie wykombinować sam. A otwory powietrzne z przodu kominka są normalne

Szaruś
26-05-2004, 17:37
Dokładnie jest tak jak piszesz z tym, że nie ma regulacji na czerpni. To muszę sobie wykombinować sam. A otwory powietrzne z przodu kominka są normalne

To znaczy wkład może pobierać również powietrze do spalania z pomieszczenia?

Drizzt
27-05-2004, 08:25
Z tego co wiem to główny pobór bedzie z dolnego wyjscia a z przodu tylko wspomaganie czy jakoś tak :-?