PDA

Zobacz pełną wersję : Warszawa okna PCV



Mrojk
20-06-2002, 11:38
Poszukuje tanich i dobrych okien PCV okolice warszawy

buleczka_77
02-07-2002, 06:45
Ja wybrałam Topline z VEKI
Firma to EM-DI z Bartyckiej( paw. 50A). Dali mi przyzwoity rabat, miłą obsługę, cierpliwość. W poł. lipca mam mieć montowane okna
Na razie polecam.
Bułka

Bela
02-10-2002, 07:57
Bułeczka - jak poszło z tymi oknami? Dalej polecasz? Jak długo musiałaś czekać i ile dawałaś zaliczki?
B

i.buczyńska
19-10-2013, 21:06
Witajcie, ja zamówiłam w Starej Fabryce z Łodzi(ale działają na całą Polskę) okna pasywne salamander z wklejaną szybą. Minęło już trochę czasu od montażu. Wszystko jest ok. Na produkcję i montaż czekałam ze 2-3 tygodnie, zaliczki zapłaciłam ok 30%. Polecił mi je znajomy z Wawy, a ja przekazuję dalej :-)

NorbertPieściuk
22-06-2015, 12:18
Witam, a ja polecam zapytać się sąsiadów lub znajomych jaką firmę wybrali, działam w branży i otrzymuję non stop oferty od firm, że zajmą się umieszczaniem postów na różnych stronach www polecających naszą firmę, ostatnia wiadomość jednej z nich "Proszę Pana około 85% postów polecających to działalność takich firm jak nasza" więc z dużym przymrużeniem oka brałbym pod uwagę to co inni piszą. Gdyby choć co dziesiąty nasz zadowolony klient umieszczał posta w internecie po roku mielibyśmy ich kilkadziesiąt... Wystarczy się zastanowić jak często sami piszemy posta polecającego kogoś, a jak często jeśli coś jest nie tak...