PDA

Zobacz pełną wersję : Tynki maszynowe gipsowe ,tynki reczne kwarcowe,wylewki



wizard1973
13-03-2012, 12:22
SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIE Z NASZA OFERTA WYKONANIA TYNKOW I WYLEWEK. WYKONUJEMY PELNY ZAKRES USLOG TYNKARSKICH WYKONANUJEMY TYNKI MASZYNOWE GIPSOWE I CEM-WAP,TYNKI TRADYCYJNE Z MATERIALOW MIESZANYCH NA BUDOWIE ZACIERANYCH I FILCOWANYCH PIASKIEM KWARCOWYM ROBIONYCH RECZNIE LUB AGREGATEM,WYKONUJEMY TAKZE WYLEWKI MASZYNOWE MIKSOKRET WSZELKIE INFO NA STRONIE INTERNETOWEJ www tynkiwylewki.eu.ZAPRASZAM

renjul
17-09-2012, 21:44
SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIE Z NASZA OFERTA WYKONANIA TYNKOW I WYLEWEK. WYKONUJEMY PELNY ZAKRES USLOG TYNKARSKICH WYKONANUJEMY TYNKI MASZYNOWE GIPSOWE I CEM-WAP,TYNKI TRADYCYJNE Z MATERIALOW MIESZANYCH NA BUDOWIE ZACIERANYCH I FILCOWANYCH PIASKIEM KWARCOWYM ROBIONYCH RECZNIE LUB AGREGATEM,WYKONUJEMY TAKZE WYLEWKI MASZYNOWE MIKSOKRET WSZELKIE INFO NA STRONIE INTERNETOWEJ www tynkiwylewki.eu.ZAPRASZAM

Niestety miałam okazje skorzystać z usług użytkownika wizard 1973. Niestety ponieważ:
1. Nie skończył pracy.
2. Porzucił budowę i przez 2 miesiące zwodził, że przyjdzie dokończyć.
3. Tynki pękają.
4. Niekompetentni tynkarze - chyba tylko jeden członek ekipy zna się na robocie i około 20% pomieszczeń jest OK, a reszta wygląda jakby ktoś wykonywał te prace po raz pierwszy.
5. Nie dał faktury.
6. Nie dał gwarancji na to co wykonał.
7. W jednym pokoju były ślady palenia ogniska.
8. Dokonał absolutnie bezmyślnych zniszczeń na kilka tysięcy złotych - między innymi: klamki okienne, kanały wentylacyjne i DGP, sufity podwieszane, żywopłot.
9. Zostawił w domu wór pełen resztek jedzenia, choć wiedział, że inwestorów nie będzie przez tydzień - muchy wyganialiśmy przez 2 miesiące.
10. Przed domem śmieci na 10 płatnych worków i dwie dniówki - poukrywane w żywopłocie, paletach itp.
ABSOLUTNA PORAŻKA
W związku z powyższymi problemami przyjrzałam się firmie i okazuje się, że żadna spółka cywilna nie jest zarejestrowana pod podawanym na stronie www adresem. Wykonawca jest prymitywnym OSZUSTEM, który nie dość że nie wywiązuje się ze zobowiązań, to jeszcze grozi skuciem tynków jeśli będzie się dochodzić swoich praw.
Ostrzegam przed użytkownikiem, a jeśli ktoś podobnie jak ja padł ofiarą OSZUSTA proszę o kontakt na priv, bo zamierzam zgłosić sprawę na policję i do US.