PDA

Zobacz pełną wersję : Czy tematy seksistowskie s? poni?ej czy powy?ej pasa?



Bio
14-05-2004, 20:47
Czy uważacie, ze ten tamat długo wytrzyma na Forum? Wypowiedzcie sie...
Pozdrawiam wszystkich :)

JacekS
14-05-2004, 21:02
uważam że tak poleży troche ten co moderuje nie doszuka sie zbereznego wyrazu typu SEX:)

Anam
14-05-2004, 21:06
Z wymiany doswiadczeń przeniosły sie do wnętrz :lol:

Maggie
14-05-2004, 21:38
Bio, mylisz pojęcia:
"seksistowski" znaczy dyskryminujący jedną z płci, np. tendencyjne dowcipy o blondynkach (albo blondynach), a Tobie chyba chodzi o tematy erotyczne?

Nno, pomądrzyłam się trochę :wink:

PADI
14-05-2004, 22:01
Nno, pomądrzyłam się trochę :wink:[/quote]

Troszeczke, ale czego sie kobietom nie wybacza. 8)

Sympatyczka
14-05-2004, 23:38
Te tematy umiejscowione są zdecydowanie poniżej pasa. Sprawdziłam to tuż przed napisaniem tego postu :) zapytałam domowiników i dla wszystkiego zapięłam pas :) To poniżej, to chyba miejsce, które tygryski lubia najabardziej :)

Gosia Łódź
15-05-2004, 06:54
No cóż, jak dla mnie to NIC co LUDZKIE nie POWINNO być NAM obce"
wybrałam powyżej pasa.

A ponadto to przecież regulamin nie zabrania rozmów, które kogoś nie obrażaja i nie naruszają jego osoby, a przecież "miłość na budowie" normalna sprawa.

Czyż ja jestem jakaś inna?
Uważam, ze na takie forum nie wchodzą ludzie młodsi niż 20 lat- co młodociane dzieciaki się budują? Mają problemy z kierownikami budowy?

Czasami miło się rozerwać, w myślach, mowach i uczynkach.
I mam nadzieję, ze nie naruszam tym nikogo poglądów... bo kazdy zyje jak On uważa za stosowne.

ziaba
15-05-2004, 07:48
A mnie sie smutno zrobiło,że tak ważny temat, jakim jest pożycie małżeńskie, czasami bardzo skomplikowane w wyniku zajmowanego metrażu czy ogólnie innych problematycznych tematów, został tak niecnie potraktowany przez Redakcję.

Tutaj wszystkie aspekty budowania powinny być rozpatrywane.

Czemu ktoś, kto lubi kochać sie w wannie ,ma nie dowiedzieć się w jaki sposób ma sie ustrzec przed ew, wyrwaniem syfonu ?

Czemu nie mówi się w otwarty sposób o tak ludzkich problemach jakim jest akustyka?
czemu my , dorośli ludzie mamy wiecznie tłumić wszystko pod kołdrą, by dzieci broń Boże ( lub.np teściowie ) nie usłyszeli odgłosów szczęśliwych chwil ??

Rozumiem zgorszenie wynikające z kwestii tematu wyboru pozycji, może ktoś, kto całe życie zna wersję ''po Bożemu" jest zdegustowany rozpasaniem sexualnym Forumowiczów i mocno naciskał , by ten wątek został utylizowany...

Dom to nie tylko materiały budowlane.
To też ludzie w nim mieszkający.
A to jest forum dla budujących własne szczęście.

Szczęście to nic innego jak kompatybilność wielu cech pod dachem nawet i z eternitu.

z pozdrowieniami dla wielbicieli owego wątku
ziaba

Anam
15-05-2004, 07:58
http://sylwia.pisz.fm.interia.pl/smiley69.gif

Ziaba, pięknie to napisałaś.

AgnesK
15-05-2004, 08:44
Ziabo... jesteś wielka...

Chciałabym zapytać czy budzące grozę Redakcji słowo na s... faktycznie powinno być zakazane...?... Przecież gdyby nie ów s... nie byłoby naszych dzieci, gdyby nie było naszych dzieci, to nie budowalibyśmy naszych domów, wreszcie gdybyśmy nie budowali naszych domów, nie kupowailibyśmy Moratora....
Poza tym...czy Redakcja szanowna marzy o chwili, gdy małe dziewczynki zapytają..."Tatuś..? A kto to jest tatuś...?"...

(No, zostały tu wymienione już co najmniej dwa zakazane na słowa... na s.. i e..... Polecimy jak nic... :-? )

Majka
15-05-2004, 09:17
No i gdzie jest nasz ulubiony wątek :o

A poza tym "sex" znaczy płeć. Językow sie uczyć, a nie kasować :evil: :lol:

ariete
15-05-2004, 10:53
Oj.Żeby tak Redakcja polubiła tego typu wątki to forum nabrałoby rumieńców.

ariete
15-05-2004, 10:57
Bio, mylisz pojęcia:
"seksistowski" znaczy dyskryminujący jedną z płci, np. tendencyjne dowcipy o blondynkach (albo blondynach), a Tobie chyba chodzi o tematy erotyczne?

Nno, pomądrzyłam się trochę :wink:

Maggie :) Atakujesz osobę i przez Ciebie może być usuniety wątek :) :lol: :D

modulor
15-05-2004, 18:28
Czy uważacie, ze ten tamat długo wytrzyma na Forum? Wypowiedzcie sie...
Pozdrawiam wszystkich :)

poniżej

Tomasz W.
15-05-2004, 20:44
BIO

to test na czujność cenzora

czy tes forumowiczów ..... tzn daj temat jakikolwiek i dyskusja kwitnie ... ??

Bio
16-05-2004, 00:12
Tomaszu! Podobnych tematów zauważyłeś chyba kilka. To jest mój wkład -protest przeciwko działaniom kogoś z redakcji. Jeżeli usuwa się, lub przesuwa jakikolwiek temat to uważam, że należałoby poinformować o tym forumowiczów.Nie widziałem w usuniętym temacie modulora czegoś gorszącego.Wprost przeciwnie. Temat był dowcipny. Jeżeli zakradły tam się może chamskie odpowiedzi, to należało wywalić tylko to co nie jest zgodne z regulaminem, a nie całość. Pozdrawiam.

BK
16-05-2004, 06:05
A co tam było niezgodnego z regulaminem?
Bo chyba sobie nie przypominam?
Coś chamskiego? Czyżby o tych pozycjach :o Bo nikt nikogo nie atakował?

Czasami warto się dowiedzieć czegoś ciekawego

Poza tym takie wątki są dowcipne, czyli zwiększają popularność, poczytność, etc. - a o to chyba redakcji chodzi?
No chyba że redakcja powodowana jest troską o naszą moralność

Ale wątek dla mnie na przykład okazał się cenny - bo zdałam sobie sprawę ze zmian w projekcie jakie jeszcze muszę zrobić, żeby zapewnić sobie komfort mieszkania (akustyczny ...)
Pozdrawiam

Bio
16-05-2004, 11:18
BK! Nie śledziłem tematu modulora na bieżąco, dlatego napisałem, że może coś takiego miało miejsce jak złamanie regulaminu. Jeżeli nic takiego nie było, to tym bardziej postępowanie redakcji jest niezrozumiałe. Pozdrawiam.

Redakcja
17-05-2004, 16:05
Drodzy Forumowicze,
poprzedni temat został przeniesiony do Klubu Budującego i tam około godziny 17 zniknął (??!!) - sprawdzimy z jakiego powodu. Redakcja nie miała w tym żadnego udziału, wasze zarzuty są więc niesłuszne.

Nic co ludzkie nie jest temu Forum obce - czy jeszcze tego nie zauważyliście?
Pozdrawiam
Moderator
P.S. Nasza funkcja jest porządkująca - i ten temat jako niebudowlany zmienia miejsce - do działu "Uwag o Forum".

Slawek :)
17-05-2004, 17:53
Przez ten "seksistowski" zagłosowałem na "poniżej",
choć uważam, że "powyżej" pasa są wszelkie tematy poruszające niuanse amor profanum - byle nie w obraźliwy (no może "uczucia" osób mocno uduchowionych :wink: ) i chamski sposób.
Pozdrowienia

Wakmen
17-05-2004, 20:59
A temat skacze z Wymiany doświadczeń do Uwagi o Forum jak ... nie wiem co. A poczytać można aby troszeczkę uciec od tych pojęć budowlanych i troszeczkę się ubawić.

EDZIA
18-05-2004, 08:53
BK! Nie śledziłem tematu modulora na bieżąco, dlatego napisałem, że może coś takiego miało miejsce jak złamanie regulaminu. Jeżeli nic takiego nie było, to tym bardziej postępowanie redakcji jest niezrozumiałe. Pozdrawiam.

A ja Bio śledziłam ten wątek i zaiste ciekawe jest tajemnicze zniknięcie piątkowego wątku modulora, myślę , że bez Komisji Śledczej się nie obędzie :wink: 8)
Czy zrobiła to Redakcja ?


Drodzy Forumowicze,
poprzedni temat został przeniesiony do Klubu Budującego i tam około godziny 17 zniknął (??!!)

Zgadza się w piątek rano przedmiotowy wątek był w czołówce tematów w Wymianie doświadczeń a potem został przeniesiony do Klubu Budujących, gdzie dalej był kontynuowany.

- sprawdzimy z jakiego powodu. Redakcja nie miała w tym żadnego udziału, wasze zarzuty są więc niesłuszne.

Własciwie się zgadza , no bo po co przenosić, żeby potem usunąć..wg. mnie bezsens

Nic co ludzkie nie jest temu Forum obce - czy jeszcze tego nie zauważyliście?
Pozdrawiam
Moderator

Zauważyłam i zgadzam się, że nic co ludzkie nie jest temu forum obce nawet seks. :wink: o czym świadczy obecność na forum poniższych starszych wątków o tej tematyce.
http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=6332
http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?topic=5900&forum=44

P.S. Nasza funkcja jest porządkująca - i ten temat jako niebudowlany zmienia miejsce - do działu "Uwag o Forum".

Tylko może dobrze byłoby poinformować, gdzie dany wątek zostaje przesunięty :)
I to by było na tyle moich uwag w tej sprawie po krótkim moim śledztwie 8) 8) 8) 8) . A swoją drogą w piątek jakieś złośliwe duszki były tu obecne, bo oprócz wymienionego wątku, zniknęła moja jedna wiadamość , zniknęła również wiadomość w ogrodach w temacie bambus, przez moment miałam okazję oglądać zdjęcia pięknych okazów tej rośliny, niestety nie zauważyłam autora tych zdjęć a teraz ich nie ma :( .
[/b]



A temat skacze z Wymiany doświadczeń do Uwagi o Forum jak ... nie wiem co. A poczytać można aby troszeczkę uciec od tych pojęć budowlanych i troszeczkę się ubawić.

Prawda, prawda zgadzam się z Tobą Wakmen a temat skacze, bo jest tak uniwersalny, że wszędzie pasuje :wink:

kgadzina
18-05-2004, 13:55
No zaraz a to jest wątek o tematach seksistowskich czy erotycznych? Bo nie wiem co tu pisać.... :(

yemiołka
18-05-2004, 15:55
Drodzy Forumowicze,
poprzedni temat został przeniesiony do Klubu Budującego i tam około godziny 17 zniknął (??!!) - sprawdzimy z jakiego powodu. .
szkoda fatygi, nie trzeba sprawdzać, przecie wiadomo -UFO!! [jak zwykle 8) ]

modulor
18-05-2004, 19:05
Czy uważacie, ze ten tamat długo wytrzyma na Forum? Wypowiedzcie sie...
Pozdrawiam wszystkich :)