PDA

Zobacz pełną wersję : Dachówka bitumiczna



20-06-2002, 21:02
Mam dach pokryty dachówką bitumiczną firmy GLOBE. Przecieka przy każdym deszczu. Trzech niezależnych dekarzy stwierdziło prawidłowe wykonanie i brak widocznych uszkodzeń pokrycia. Co może być przyczyną nieszczelności i jak je usunąć.

11-07-2002, 14:22
jestem w trakcie wyboru pokrycia na dach po wielu kłótnich mąż zrezygnował z gontów ponieważ moja koleżanka z pracy ma to pokrycie i klnie na czym świat stoi. Z ust fachowca usłyszała, że każdy gwóźdź czyli w przypadku gontów papniak robi niezłą drogę dla wody. Napewno masz gwarancję na wykonanie pokrycia i możesz żądać naprawy od wykonawcy.

piotrek
08-08-2002, 15:10
Ja mam dachówkę bitumiczną ( do obejrzenia na http://www.bachus.com.pl - to ten budynek z kolektorami w Grodzisku Mazowieckim ) i żadnego przeciekania nie stwierdziłem , dachówka była dobrej firmy , pod spodem w połowie pokryta masą samowulkanizujacą , może dlatego jest ok , niektóre polskie mają tylko wąskie paski z masą samowulkanizującą .
Piotrek

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: piotrek dnia 2002-08-08 15:11 ]</font>