PDA

Zobacz pełną wersję : Pracownia DOMPASJA z Wadowic



komtur II
19-03-2012, 17:22
Witam,czy ktoś z forumowiczów zna pracownię DomPasja z Wadowic i co może powiedzieć o jej projektach a zwłaszcza o tym http://www.dompasja.pl/projekt-domu/toronto ?

tomek131
20-03-2012, 12:34
Znam tylko ten projekt.
Kurde dla mnie to najładniejszy w Polsce projekt domu parterowego z dwuspadowym dachem - nowoczesnego do wykonania za rozsdne pieniądze.
Mam za wąską działkę bo bym chwili nawet nie myślał.
Z wad - dla mnie ciut małe pokoje i postawiłbym jakąś podświetloną ściankę z kamienia oddzielającą trochę salon,żeby nie był taki cały na widoku z wejścia i kuchni
Sypialnia małżeńska ma osobną łazienkę i wielką garderobę,to 12m może by uszło ,ale te pokoje dzieci ,żeby tak po 14-15 choć miały.Salon 30m da radę.Dom ma 115 metrów więc salnu 50m i pokoi po 20m trzeba szukać w iinych projektach,metrażach i pieniądzach.Ale ciut by można co nieco powiększyć
Za to zobacz jakie cud miód oddzielenie sypialni rodziców od sypialni dzieci w domu parterwowym.Zupełnie osobna strefa dorosłych.Jak CI dzieci podrosną to będzie wielka zaleta.Może trochę małe pom gosp ,ale jest cały strych przecież i duża garderoba przy pokoju rodziców.Za to duży wygodny wiatrołap