PDA

Zobacz pełną wersję : Ceny mieszkań w Wilanowie (WAWA)



taktaktak
20-03-2012, 13:22
czy ktoś z Was orientuje się jak wyglądają obecnie ceny w Wilanowie, podrzućcie może jakiś link. Jak jaets tendencja na ten czas, rosną spadają?

fighter1983
21-03-2012, 06:44
rynek pierwotny czy wtorny?
spore znaczenie ma tez metraz w szczegolnosci przy pierwotnym

jarecki89
15-05-2012, 09:23
a dlaczego jeśli można wiedzieć przy rynku pierwotnym ma znaczenie metraż ? Dla mnie to zupełnie bez różnicy, i tak wiadomo że na rynku wtórnym płacisz znacznie więcej za mieszkanie.

Rafał24
29-05-2012, 07:02
Pierwotny jest tańszy, da się negocjować, są gwarancje. Do tego masz opcje na zrobienie od razu po swojemu a nie ciągłe przeróbki. Jak dla mnie to Wilanów jedynie od dewelopera.

gumis107
30-05-2012, 00:19
a dlaczego jeśli można wiedzieć przy rynku pierwotnym ma znaczenie metraż ? Dla mnie to zupełnie bez różnicy, i tak wiadomo że na rynku wtórnym płacisz znacznie więcej za mieszkanie.
Chyba sobie jaja robisz ,poczytaj o rekomandacjach KNFu i RnS a sie dowiesz , a poza tym takich pytan sie nie zadaje ,bo do tego sa google

alanka
23-07-2012, 22:34
Wydaje mi się, że stoją w miejscu:/ No tak z tego co się orientuję, to za lepszy standard biorą średnio 9 tysiaków za metr kw. Chociaż zawsze można wynająć negocjatora i próbować negocjacji. Niektórzy są skuteczni i potrafią zjechać z ceny 15-20 proc. Można skorzystać: [SPAMER]

Ksana
11-02-2013, 13:35
To tak ogólne pytanie, że trudno na nie konkretnie odpowiedzieć. Popieram to co napisał Rafał24 i sugeruję kupienie mieszkania od dewelopera. Mogę polecić Centrum Zana i osiedle Kwintów Wilanów: [SPAM]

wilkołak
07-06-2013, 09:36
Akurat Wilanów to jedna z najdroższych lokalizacji w Warszawie, bez względu czy jest to rynek wtórny czy pierwotny. Na Ursusie, Włochach, czy Bemowie można znaleźć tańsze mieszkania, bardzo fajnie zrobione, a odległość od centrum jest przecież podobna.

hewlett
27-07-2013, 16:11
Wydaje mi się, że stoją w miejscu:/ No tak z tego co się orientuję, to za lepszy standard biorą średnio 9 tysiaków za metr kw. Chociaż zawsze można wynająć negocjatora i próbować negocjacji. Niektórzy są skuteczni i potrafią zjechać z ceny 15-20 proc. Można skorzystać: negocjator.warszawa.pl (http://www.negocjator.warszawa.pl)

9 tyś średnio ?!
To chyba faktycznie lepsza Praga Pd.

beefree
16-08-2019, 08:30
To fakt, mieszkania na Wilanowie są droższe niż w innych dzielnicach, ale jednak prestiż okolicy też kosztuje