PDA

Zobacz pełną wersję : zamsz naklejony na ścianę?



pola1616
21-03-2012, 13:45
Witajcie :)

chciałabym Was prosić o poradę dotyczącą aranżacji ściany. Wpadłam na pomysł żeby stosunkowo małą ścianę (2,6m wysokości, 3m szerokości z wycięciem na drzwi) obkleić zamszem. Rozejrzałam się trochę w necie i znalazłam system, który do tego służy. Niestety, nie odpowiada mi ani jego cena (tego systemu ;) ) jak i fakt, że materiał odstaje od ściany ok. 8mm. Bo to chyba się będzie falować a przy dotyku się uginać, czy może się mylę? Chciałabym po prostu uzyskać efekt, że materiał jest do ściany przyklejony. I parę pytań do Was: czy jest jakiś klej, który mi nie przesiąknie przez zamsz podczas obklejania? czy może warto materiał jakąś flizeliną podkleić? a może jeszcze jakiś inny sposób? macie jakieś fajne rozwiązania? :)

Magda 34
21-03-2012, 16:49
Może spróbuj z klejem do tapet materiałowych :rolleyes: (klej trzeba nanosić bezpośrednio na ścianę, żeby nie przesiąkł przez tkanine)albo zamiast materiału zamszowego zastosuj po prostu tapety zamszowe. Będzie o wiele prościej;)

komtur II
21-03-2012, 22:28
A może znajdziesz coś podobnego wśród tapet japońskich, efekt podobny a jak się opatrzy to łatwo zmienić