PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc w wyborze koloru kanapy.



orzeszkowa
22-03-2012, 16:49
Który, Waszym zdaniem, kolor obicia (filc) jest praktyczniejszy i w którym będzie się lepiej się prezentował narożnik w załączniku. Grafitowym, jak na zdjęciu czy szarym jak na poduszcze. Mam dwa dni na ewentualną zmianę decyzji i sama już nie wiem co wybrać. Zmieniłam zdanie juz z 20 razy tylko dzisiejszego dnia. Na razie zamówiłam grafitową- bo wydaje mi się praktyczniejsza, ( jak coś się wyleje to nie będzie dramatu) bardziej elegancka, no i zobaczyłam ją na żywo na ekspozycji a szarej nie. Z drugiej strony szara też śliczna, nie będzie widać pyłków i lepiej się komponuje kolorystycznie z innymi dodatkami, które planuję. Poza tym, zawsze planowałam szarą a nie grafitową kanapę... ehh nie wiem co wybrać. Mąż ,na moje rozterki puka się w głowę -jemu wszystko jedno :) Dodam, że jedna ściana salonu będzie biała, jedna szara a na jednej wąskiej ściance tapeta z drzewkami poniżej.

alladyn71
22-03-2012, 17:41
Wybrałabym tą czerwona :D

joliska
22-03-2012, 17:43
Jaka jest ta szarość na ścianie? Na tapecie raczej beżowe taupe i greige niż szarość, więc trudno radzić, bo i jedna, i druga tapicerka nie nawiąże do tapety...

orzeszkowa
22-03-2012, 18:10
joliska - tez mi przeszło to przez myśl. Niestety nie widziałam tapety na żywo :( Załączam jeszcze jedno zdjęcie tej tapety na wizualce. Tu wygląda, że komponuje się z szaroscią. Zdjęcie kanapy jest robione komórką i chyba kolor jest trochę przkłamany w kierunku niebieskiego. Grafit jest po prostu grafitem - nie wpada w niebieski. Jest nawet - jeśli można to powiedzieć o graficie - ciepły.
I jeszcze jedno zdjęcie kanapy.

orzeszkowa
22-03-2012, 18:11
jeszcze raz kanapa - w innym ośiwetleniu

orzeszkowa
22-03-2012, 18:22
i tapeta

joliska
22-03-2012, 18:26
Myślę, że grafit będzie bezpieczniejszy - dołożysz potem np. poduchy w kolorach z tapety i wszystko zagra :yes:

orzeszkowa
23-03-2012, 07:53
masz rację joliska, chyba zostanę przy grafitowym, dzięki za pomoc