PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy!!!!!!!!!!!!!



Wioletta
17-05-2004, 08:17
Witam. Może ktoś mi pomoże?
Mam 100 L akwarium. Jestem początkująca w hadowli rybek. Pojawił się problem w moim akwarium po zmianie filtra zaczęły zdychać i chorwać rybki, kamienie pokryły się zielonym nalotem nie do zmycia. Brzanką oczy się zakrwiły a na ciele pojawiły się jasne matowe plamy. Bardzo proszę o pomoc

neptunek
17-05-2004, 10:51
Nalot na kamieniach sugeruje niedostateczna filtracje wody - a wiec albo nowy filtr jest za malo wydajny, albo jest zatkany, albo po prostu nie dziala.

Wizjer
28-08-2008, 21:03
Tak, to z pewnością wina niskiego poziomu tlenu w wodzie :(

Trurl
01-09-2008, 11:40
SZLLLAG z tymi tytułami wątków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Trociu
01-09-2008, 11:42
SZLLLAG z tymi tytułami wątków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:AAAA Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

retrofood
01-09-2008, 14:11
Witam. Może ktoś mi pomoże?
Mam 100 L akwarium. Jestem początkująca w hadowli rybek. Pojawił się problem w moim akwarium po zmianie filtra zaczęły zdychać i chorwać rybki, kamienie pokryły się zielonym nalotem nie do zmycia. Brzanką oczy się zakrwiły a na ciele pojawiły się jasne matowe plamy. Bardzo proszę o pomoc

ty pewenie jesteś z tych co dzwonią pod 112 i pytają: Halo, 112? Jakie pani ma na sobie majtki?