PDA

Zobacz pełną wersję : Czym wyrównać wylewkę?



Szpulka
17-05-2004, 08:38
Kładę właśnie terakotę na podłodze w salonie. Wiedziałam, że podłoże nie jest równe i myślałam, że uda nam się jakoś to zgubić troszkę klejem troszkę położyć niepoziomo :wink: ale różnice okazały się zbyt duże i zbyt gwałtowne. Samopoziomująca odpada bo mam już okna tarasowe i dodatkowe 3cm nie zmieszczą się. Trochę zdejmowałam wylewkę taką specjalną tarczą na diaksa ale zdejmowanie 1cm wylewki z 1m2 trwało ponad godzinę!!! Czy ktoś zna taką maszynę, którą można zdjąć trochę wylewki szybciej i łatwiej?

aru
17-05-2004, 08:45
można posadzkę zgroszkować, lub po prostu skuć (nie mlotek przecinak ale dobry młot kujący z szeroką lopatką i płasko skuć)

krzysztofh
17-05-2004, 08:47
Chyba tylko kucie zmniejszenie warstwy ocieplenia i ponownie jastrych, bo jeżeli chcesz usunąć 3cm to ile pozostanie tej wylewki?

Szpulka
17-05-2004, 09:01
Nie mogę specjalnie przesadzić z tym usuwaniem bo pod spodem mam podłogówkę, dlatego usuwam tylko 1cm na najwyższym garbie, bo tam gdzie było najniżej naddałam klejem a gdzieniegdzie położyłam trochę pod górkę. Generalnie całkowita różnica między najniższym a najwyższym punktem to około 2,5cm
Raczej wyobrażam sobie, że potrzebuję taką maszynę jak cykliniarka tylko do betonu