PDA

Zobacz pełną wersję : jak zrobić żeby było dobrze ????



muerte23
28-03-2012, 13:25
witam mam takie pytanko warstwami na podłodze leci tak wylewka,5cm styro,wylewka folia pianka 2mm panele(6mm) i teraz chciał bym na tym położyć następne panele (8mm)myślę w poprzek czy dawać znowu podkład czy lepiej ułożyć panele na panele aha i pod starymi panelami chciał bym wymienić podkład na 5mm płyty

1pezet
28-03-2012, 20:53
witam mam takie pytanko warstwami na podłodze leci tak wylewka,5cm styro,wylewka folia pianka 2mm panele(6mm) i teraz chciał bym na tym położyć następne panele (8mm)myślę w poprzek czy dawać znowu podkład czy lepiej ułożyć panele na panele aha i pod starymi panelami chciał bym wymienić podkład na 5mm płyty

Panele należy położyć poprzecznie i musi być przekładka między panelami nawet z papieru. Przy zmianie podkładu pod starymi panelami można wykorzystać piankę 2 mm.Jeśli nie damy przekładki to przy chodzeniu będzie słychać odgłos gniecione piasku a wystarczy przełożyć panele gazetą i odgłos znika.

muerte23
29-03-2012, 09:06
ok czyli rozumiem że mogę to przełożyć pianką 2mm a mogło by być tak że pianka 4-5mm jedna warstwa paneli ponownie pianka 4-5mm druga warstwa paneli w poprzek czy było by to za miękkie z powodu grubości pianki bo zakładam że jeśli się panele przełoży cienką warstwo to podłoga ogólnie będzie mocniejsza sztywniejsza ???