PDA

Zobacz pełną wersję : Cement staruszek



Marllin
28-03-2012, 20:56
Witam. Częściowo temat był omawiany ale tak stareeego cementu chyba nikt nie miał. Niestety 1,5 roku mija jak stoi nieprzykryty na deszczu i chłodzie. Trzymać to jeszcze czy się nada do czegokolwiek?. Będę robił podjazd czy na podsypkę się opłaca?. Proszę o poradę. Nie jestem z tych co za wszelka cene byle taniej, wole czasami odpuścić i kupić dwa razy ale później nie zastanawiać się czy np użyty cement za kilka lat nie spowoduje jakiś nieprzewidzianych uszkodzeń. Dzieki za wszelkie mądre sugestie. pozdrawiam

Rom-Kon
28-03-2012, 21:58
...no masz całkiem porządny kamień! ;)

Jarek.P
29-03-2012, 09:04
Skecz ze starego kabaretu: (http://liberwig.w.interia.pl/strona3.htm)


Redaktor - Dobry wieczór państwu! Dziś w naszym wieloletnim cyklu "MIESZKANIOWE PROGI I BARIERY" znów bardzo budujący akcent! Oto gościmy wybitnego znawcę tego dotkliwego problemu, jednego z animatorów spółdzielczego budownictwa mieszkaniowego - panie dyrektorze, może się pan naszym widzom przedstawi...
[....]
Redaktor - (pokazując palcem na inny obiekt na makiecie) - A tu co będzie?
Dyrektor - Tu? Nic! To jest cement pod plandeką!
Redaktor - Rozumiem, na razie sobie tak leży?
Dyrektor - Nie, zawsze tak sobie leży! Za poprzedniego dyrektora nie był pod plandeką, zamókł, związał - nie ma siły żeby go ruszyć!
Redaktor - A to nie będzie szpeciło?
Dyrektor - A skąd - przecież plandekę się zdejmie!

O i to jest najlepsza ilustracja twojego problemu. Jeśli dasz radę rozbić zawartość tych worków, to moim zdaniem na podsypkę mógłby się nadać, jeśli nie... może jakiś ogrodowy skalniaczek? ;)

J.

klopsik33
29-03-2012, 10:34
ja bym chyba jednak nie ryzykował z takim starym cementem. już nawet nie chodzi o koszt zakupu nowego, lecz o sama robociznę. zrobisz podjazd przy użyciu starego cementu i albo Ci w ogóle ten podjazd nie wyjdzie, albo się rozsypie w krótkim czasie. Szkoda czasu, zapału do pracy i całego zaangażowania.

Marllin
29-03-2012, 18:43
ja bym chyba jednak nie ryzykował z takim starym cementem. już nawet nie chodzi o koszt zakupu nowego, lecz o sama robociznę. zrobisz podjazd przy użyciu starego cementu i albo Ci w ogóle ten podjazd nie wyjdzie, albo się rozsypie w krótkim czasie. Szkoda czasu, zapału do pracy i całego zaangażowania.

ok, to dzieki za poradę, tez tak coś czułem ...nie powiem gdzie ;) , że będzie ten cement do...nie powiem co ;)