PDA

Zobacz pełną wersję : Ostrzegam



Gosiak111
11-04-2012, 19:54
Witam,
Kilka lat temu rozpoczęłam budowę swojego wymarzonego domu. Ponieważ chciałam, by był idealny (ba, każdy tego chce), więc postanowiłam poratować swoją niewiedzę generalnym wykonawcą. Dałam ogłoszenie na forum muratora i zgłosiło się do mnie kilka firm. Miedzy innymi oszust i złodziej przez którego o mało bym nie straciła pieniędzy i domu. Ten pan jest stałym użytkownikiem tego forum, więc przede wszystkim przestrzegam przed ofertami wspólpracy zgłaszanymi przez prywatne wiadomości. Osoba pisząca na maila omija ewentualne komentarze dotyczące jej wcześniejszych prac, co jest dość sprytne. Może nam swobodnie oczy mydlić, że właśnie przyjechała z Włoch i my będziemy jej pierwszym klientem w Polsce, a nasza budowa będzie pokazową, by zachęcić przyszłych inwestorów. Kiedy prawda wychodzi na jaw najczęściej jest za późno na refleksje i naprawę sytuacji. Zastanówmy się zanim podpiszemy umowę z kimkolwiek. Poszukajmy opinii na jego temat. Moje piekło będzie miało finał w sądzie, nikomu tego nie życzę.