PDA

Zobacz pełną wersję : przeróbka szafki pod zmywarkę- możliwe w tym miejscu?



aneczka61
13-04-2012, 13:44
Chciałabym kupić zmywarkę. Niestety kuchnia jest już zrobiona i w grę wchodzi jedynie przeróbka szafki. Obecnie pod zlewem dwukomorowym znajduje się szafka 80cm, obok szafka cargo 20cm - w zasadzie jest to jedna szafka 100 przedzielona ścianką. Dla lepszej orientacji w załączeniu zdjęcia szafki wewnątrz i na zewnątrz.Jak to zrobić by było jak najmniej przeróbek i czy to wogóle możliwe?Myślałam o wymianie zlewu na jednokomorowy z ociekaczem po to, by nie wymieniać blatu. Na reszcie się nie znam- Podpowiedzcie jak to zrobić...Jeden fachowiec powiedział, że się nie da ze względu na rurę kanalizacyjną? Zmywarkę chciałabym 60 ale jak sie nie da to 45. Wolałabym do zabudowy ale jak prościej bez (z blatem kuchennym) to niech i tak będzie.

jasiek71
13-04-2012, 13:55
Jeden fachowiec powiedział, że się nie da ze względu na rurę kanalizacyjną?

dobrze ci powiedział...
zmywarka dochodzi praktycznie do samej ściany...

można próbować wsadzić 45" po lewej stronie szafki, ale trzeba całkowicie przebudować korpus i dać nowe fronty ...

aneczka61
14-04-2012, 08:09
45 nie wejdzie po lewej stronie. Niestety wyszedł jeszcze jeden problem - blat jest na wysokości 80cm.Myślałam jeszcze o postawieniu zmywarki w rogu za kuchenką (wtedy ten cm wyżej by nie przeszkadza)ł i skrócenie którejś szafki ale za kuchenką pewnie też jest ta rura kanalizacyjna...Niestety ale wygląda na to, że pozostaje mi dalsze godzinne stanie przy garach...