PDA

Zobacz pełną wersję : umowa na wykonanie kominka



pavelamen
14-04-2012, 10:12
witam
szukam wzoru dobrej umowy o podłączenie kominka, wybudowanie obudowy oraz rozprowadzenie DGP.

pozdrawiam

Kominki Piotr Batura
14-04-2012, 10:17
Poszukaj lepiej dobrego wykonawcy.:)

pavelamen
14-04-2012, 10:27
nawet posiadanie dobrego wykonawcy nie wyklucza podpisanie dobrej umowy zabezpieczającej dobrze obie strony. u wykonawcy terminową zapłatę a u mnie bezpieczne podłączenie kominka. może wyśle mi Pan umowę jaką stosujecie. pozdrawiam

Forest-Natura
14-04-2012, 10:32
Witam.
Spisz sobie z wykonawcą to co chcecie i będzie to najlepsza umowa.
Niczym się to nie różni od standardowej umowy kupna/sprzedaży/wykonania czegokolwiek innego.
Pozdrawiam.

Kominki Piotr Batura
14-04-2012, 10:38
nawet posiadanie dobrego wykonawcy nie wyklucza podpisanie dobrej umowy zabezpieczającej dobrze obie strony. u wykonawcy terminową zapłatę a u mnie bezpieczne podłączenie kominka. może wyśle mi Pan umowę jaką stosujecie. pozdrawiam


Nie ma dobrej umowy, gdy nie ma dobrej woli. Od pewnego czasu
przestałem używać. Natomiast każdy szczegół musi być zapisany.
Ostatnio najczęściej w formie maila. Łatwo coś dopisać, każdy ma
swój egzemplarz. Umowa ogranicza, np w kwestii zmian. Konieczne
są aneksy.

pavelamen
14-04-2012, 10:41
chodzi mi głownie o odpowiedzialność wykonawcy za prawidłowe podłączenie i wykonanie obudowy zgodnie z obowiązującymi przepisami i sztuka :kominkową" bo co do reszty to nie mam problemu.
pozdr

margod
14-04-2012, 13:19
Wystarczy ?

§3
1.Wykonawca zobowiązuje się do wykonania robót objętych niniejszą Umową z należytą starannością, zasadami wiedzy technicznej, obowiązującymi Polskimi Normami oraz przepisami prawa.