PDA

Zobacz pełną wersję : Monitoring wewnętrzny.



PLN
15-04-2012, 15:18
Potrzebuję zainstalować jedną kamerę w środku magazynu i monitorować go przez net,czasami zajrzeć co się dzieje,może mi ktoś coś polecić.

witu102
16-04-2012, 10:34
kamera ip? jak jedna to pewnie z obrotnicą, czy nie taniej rozwiązać to 2-3? jakie wymiary magazynu, czy z jednego punktu na standardowej ogniskowej obejmujesz całą powierzchnię? na ile dokładny ma być monitoring chcesz wiedzieć czy ktoś coś robi czy wiedzieć kto i co dokładnie?

PLN
16-04-2012, 16:17
Chcę wiedzieć kto i co dokładnie,magazyn to tak na wyrost,jest to pomieszczenie 30m2 i chcę je monitorować,najlepiej z dźwiękiem.

Maanniutek
04-05-2012, 18:47
Jeśli chodzi o jedną kamerkę to IP Megapikselowa czy analog z rejestratorem to ta sama cena a różnica w jakości znaczna o ile w IP będziemy robić zapis na kartę SD co ma oczywiście swoje wady. Nagrywanie dźwięku zaś jest bardziej skomplikowane ponieważ musisz mieć oświadczenia pracowników o tym że są nagrywani oraz wszelkie osoby tam wchodzące muszą być poinformowane inaczej dowolny prawnik puści Cię z torbami ;)

dendrytus
04-05-2012, 19:55
agrywanie dźwięku zaś jest bardziej skomplikowane ponieważ musisz mieć oświadczenia pracowników o tym że są nagrywani oraz wszelkie osoby tam wchodzące muszą być poinformowane inaczej dowolny prawnik puści Cię z torbami ;)
Co oczywiście nie jest prawdą. Klient nie musi być informowany o nagrywaniu rozmowy. Oświadczenie pracownika jest potrzebne, aby pracodawca mógł sobie słuchać nagrań bez konieczności uzyskiwania zgody za każdym razem.
Nie ma takiego prawnika, który dałby radę.
Nie ma to jak miejskie legendy.

takedown
12-02-2013, 14:37
Potrzebuję zainstalować jedną kamerę w środku magazynu i monitorować go przez net,czasami zajrzeć co się dzieje,może mi ktoś coś polecić.

Witam w takim razie polecał bym ci taką Kamerę IP (http://zakupy.vitis-it.pl/206-kamera-ip.html) jakość HD lub 1,3Mpix pracuje bez rejestratora, możesz się do niej zalogować za pomocą przeglądarki internetowej. Jeżeli natomiast potrzebujesz aby kamera działała
również w nocy do coś o oświetlaczem podczerwieni np taka kamera IP (http://zakupy.vitis-it.pl/207-kamera-ip.html)

Pozdrawiam

Filip

Ceslav
12-02-2013, 15:49
Ja tez szukam podobnej kamerki.
Tylko co zrobic jesli na obiekcie nie ma internetu ,ale jest sygnal GSM?
Jakie moduly wtedy beda potrzebne do kamerki IP?
Chodzi o budowe, gdzie w zasadzie mamy tylko 220V + GSM.
Planowana Integra, ktora moge juz kupic, jezeli bedzie niezbedna do przeslania snapshot'ow z kamerki na serwer.