PDA

Zobacz pełną wersję : Zapytanko w sprawie mebli.



Rucek
20-05-2004, 10:28
:D Witam moi drodzy po dluzszej przerwie.
Zastanawiam sie nad sciagnieciem do polski sporej partii mebli uzywanyc, chodzi o skorzane kanapy, fotele, lawy itp..Wszystko naprawde b.dobrej jakosci i w b.dobrym stanie.
Moje ogloszenie ma na razie charakter badania rynku, poniewaz nie wiem czy bedzie mialo sens inwestowanie w to kasy a pozniej zostane w kazdym pokoju ze skorzana lawa i fotelami :(
Jesli ktos wie jak wyglada sprawa z rynkiem to niech da znac, tutaj czy prywatnie.
A jesli bylyby osoby zainteresowane, to moglibysmy sie dogadac( ewentualny transport bylby za 3-4 tyg. w Polsce).
Co do cen to mysle, ze max.za kanape 3500 ale to juz za pelen wypas, byloby tez duzo tanszych ( co nie znaczy, ze gorszych, poprostu mniej masywnych i z mniejsza iloscia skory)
Z gory dzieki za ewentualne odpowiedzi
Pozdrawiam
Piotrek :wink:

majsterkowicz2
01-06-2004, 19:46
Wszystko jest sprawą ceny myślę źe najlepiej postarać się o zdjęcia tych sprzętów i wstawić na aukcję internetową, np. na allegro, ja bym nie ryzykował sprowadzenia partii do kraju, bo zostaniesz z meblem w każdym pokoju . Powodzenia w interesie!!!

Stefano
01-06-2004, 21:56
Hmmmm. Nową kanape można kupić za 3000 więc ze starymi to nie będzie ci lekko ;)
Pozatym Nie wiem jak u was ale po krakowie pełno jest takich sklepików ze staymi klamotami. Każdy mebel z innej parafii.
Rydzyko...spore