PDA

Zobacz pełną wersję : łupek ogrodowy z firmy pozbruk - opinie



mtsw466
15-04-2012, 22:47
Witam, wpadł nam ręce katalog tej firmy. Chcemy z łupka ogrodowego tej firmy wykonać taras. Czy ma ktoś z tego materiału wykonany taras i jak się ta nawierzchnia spisuje. Nie ma na stronie producenta ciekawych realizacji z tego materiału, może macie jakieś zdjęcia. Dzięki za wszystkie informacje.

Blechert
16-04-2012, 21:26
Przy cenach koło 80-90 zł m2 za pseudo łupek z betonu, lepiej kupić łupki granitowe małe lub duże oflisowe szare lub żółte. Granit wyjdzie taniej a będzie materiałem naturalnym. U mnie na stronie granit w zakładce cennik granitu a betonówka w zakładce kostka betonowa.

toma1
21-03-2016, 19:10
Gdzie mogę kupić w dobrej cenie łupek naturalny, granitowy na chodniki, proszę o namiary.

Elfir
21-03-2016, 20:41
nie ma to jak czarny taras w słoneczny dzień. Steki można na nim bezpośrednio smażyć :D

hamburgx0
09-05-2016, 13:28
Mnie też podobają się jaśniejsze kolory w ogrodzie. Rzadko można spotka ciemniejsze balkony i chodniki.

firewall
09-05-2016, 17:25
Przy cenach koło 80-90 zł m2 za pseudo łupek z betonu, lepiej kupić łupki granitowe małe lub duże oflisowe szare lub żółte. Granit wyjdzie taniej a będzie materiałem naturalnym. U mnie na stronie granit w zakładce cennik granitu a betonówka w zakładce kostka betonowa.

co to jest łupek granitowy? Tak tylko pytam, bo mnie uczyli petrografii w socjalizmie i nie słyszałem o skałach głębinowych(magmowych) będących jednocześnie skałami osadowymi :cool:

Elfir
09-05-2016, 20:08
pewnie taki skrót myślowy, a nie wyrażenie geologiczne i chodziło o nieregularne płyty granitowe.

k***a*z
10-05-2016, 12:00
co to jest łupek granitowy? Tak tylko pytam, bo mnie uczyli petrografii w socjalizmie i nie słyszałem o skałach głębinowych(magmowych) będących jednocześnie skałami osadowymi :cool:

To w wielkim skrócie jest odpad poprodukcyjny z łupiarek, na allegro lepiej wygląda "ŁUPEK GRANITOWY" niż "ODPAD GRANITOWY" ;-) ot taki nowoczesny marketing :-)