PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję solidnego projektanta wnętrz domu



daytona
16-04-2012, 15:11
poszukuję firmy osób które podejmą się wykonania projektów wnętrza. Proszę o kontakt , portfolio lub oferę. Przeanalizuję wszystkie oferty

tomekklata
20-04-2012, 21:13
Witam serdecznie.

Bardzo chętnie podejmiemy się zlecenia.
Zapraszam na naszą stronę internetową, proszę również o kontakt a prześlę Państwu projekty których jeszcze na stronie nie publikowaliśmy.

pozdrawiam, zespół k+k architekci

www.kplusk.pl

[email protected]
668 363 324

Cervantes
21-04-2012, 16:44
Witam,
ze swojej strony mogę polecić pracownię architektoniczną 81, pod adresem 81.waw.pl znajdziesz szczegóły, kontakt jak i co nieco o zrealizowanych projektach

alina.garstka
25-04-2012, 17:30
Witam serdecznie,


prosze o kontakt pod adresem [email protected],przesle Panstwu portfolio.

afry
07-05-2012, 11:17
Witam,

zapraszam na naszą stronę:
intercomfort.pl

proszę o kontakt mailowy jeśli nasze osiągnięcia Państwa zainteresują
chętnie przedstawię konkretną ofertę po zapoznaniu się ze szczegółami

gutdesign1
07-05-2012, 18:45
Witam i zapraszam serdecznie. Chętnie podejmę się projektu dla Państwa, mam aktualnie wolny termin. Oferuję funkcjonalne, ładne, profesjonalne projekty wnętrz. Współpracuję z ekipami remontowymi, firmami stolarskimi oraz sklepami - korzystne rabaty. Proszę o kontakt.
Portfolio i więcej informacji na stronie:
www.gutdesign.com.pl
[email protected]

PBProjects
08-05-2012, 12:28
Witam serdecznie,

Jestem zainteresowana ogłoszeniem.
Zajmuję się kompleksowym wykonywaniem projektów wnętrz od kilku lat.
Pozwoliłam sobie przesłać link do części mojego portfolio:

www.patrycjaboniuk.pl

Pokrótce chciałabym przedstawić swoja ofertę.

Projekt zawierałby:
- schemat funkcjonalny oparty na wizji lokalnej oraz rozmowie z Państwem.
Przygotowywany jest on w 2d na bazie rzuty domu/mieszkania. Sporządzam go w oparciu o Państwa sugestie. Pokazuje on, gdzie konkretnie mają się znajdować poszczególne urządzenia (np. w kuchni), meble w salonie, różnego rodzaju zabudowy itp. Taka część projektu przygotowywana jest do skutku, czyli aż w 100% będziecie Państwo do niego przekonani,
- kolejny etap dotyczy wizualizacji, które sporządzane są według wcześniejszych ustaleń,
- etap trzeci, to rysunki techniczne. dla każdego z branżystów (elektryka, hydraulika, wykonawcy mebli) sporządzane są osobne rysunki wykonawcze oraz zestawienie materiałów ze wskazaniem konkretnych sklepów,
- w ostatnim etapie jest możliwość wyjazdu bezpośrednio ze mną do sklepu, w celu wybrania dodatkowych elementów do wystroju wnętrza.

Kwota ustalana indywidualnie, dlatego zachęcam do kontaktu telefonicznego, bądź spotkania.

Z góry dziękuję za zapoznanie się z moją ofertą.