PDA

Zobacz pełną wersję : Kupiłem działkę - Słupno k/Radzymina



jakow
20-05-2004, 16:08
Witam wszystkich FORUM-owiczów, a szczególnie serdecznie moich przyszłych sąsiadów w bliższej i dalszej okolicy.

Zamierzamy (ja i moja piękniejsza połowa) niedługo budować, ale... na razie jeszcze posłucham(y) Was co, jak i dlaczego... coby jak najmniej błędów popełnić. Już po kilkudniowej lekturze FORUM wiele rzeczy mi się wyjaśniło... No i przede wszystkim wiem gdzie pytać. Dzięki Wam wydaje mi się, że... damy radę. :)

Jak na razie miałem pierwszy kontakt z Urzędem Gminy w Radzyminie. Nie wiem jak inni ale ja miałem pozytywne wrażenia. Może przejdzie mi później? :wink: Pan meliorant to nawet był tak zainteresowany aktualnym przebiegiem rowu na mojej działce, że sam poprosił żeby go tam zawieźć. Pani z wydz. bud. taka jakaś uprzejma i cierpliwa (wszystkie mapy cierpliwie wyciągała i pokazywała). Podobno w małych gminach to tak właśnie jest. Hm... oby tak dalej.

Jeszcze raz pozdrawiam i pozostaję na razie na nasłuchu... :wink:
JK

CHRISD
01-06-2004, 07:45
Witam sąsiada. Ja też buduję się w Słupnie k/Radzymina. Aktualnie kładą mi tynki wewnętrzne i kanalizację. Lokalizacja ładna - przy lesie. Do końca budowy jeszcze daleka droga, lecz trzeba byc optymistą. Odnośnie urzędu w Radzyminie, tez z nimi nie miałem problemów. Wszystko załatwili szybko i sprawnie :D

Pozdrawiam