PDA

Zobacz pełną wersję : Prąd na czas budowy?



escone
19-04-2012, 06:50
Witam...

mxxxx
19-04-2012, 06:59
w środku będzie tylko licznik a całość w dodatku będzie zaplombowana

żeby mieć gniazda trzeba kupić za 150zł takie coś + kawałek kabla i dodatkowo do środka włożyć różnicówkę i 2 eski za kolejne 80zł
112312
i powiesić to na swojej działce za płotem gdzieś na jakimś słupie, albo najlepiej w szopie budowlanej

escone
19-04-2012, 07:08
A żeby podłączyć to "takie coś" :) musi być rozumiem elektryk z uprawnieniami??

mxxxx
19-04-2012, 08:25
TAK bo prąd zabija

yaiba83
29-04-2012, 10:48
Mi elektryk wystawił papier, że instalacja prądu budowlanego jest OK. Ten papier dawałem do energetyki jak załatwiałem prąd budowlany.

letniowoc
24-11-2014, 10:44
Mam prośbę wytłumaczy mi ktoś dokładnie najprościej jak się da kwestię związaną z zasilaniem docelowym wykorzystywanym w pierwszym etapie dla potrzeb placu budowy. Czy to oznacza, że będę płacić za ten droższy prąd budowlany i abonament nawet jak nie będę korzystać z prądu?
Czy będę musiała zmieniać potem taryfę z budowlanej na normalną? Zakład energetyczny postawi słup z licznikiem czy ja muszę od razu poprowadzić prąd do domu?
Proszę o wyjaśnienie, bo już mi się miesza to wszystko.

Bejaro
24-11-2014, 13:46
Mam prośbę wytłumaczy mi ktoś dokładnie najprościej jak się da kwestię związaną z zasilaniem docelowym wykorzystywanym w pierwszym etapie dla potrzeb placu budowy. Czy to oznacza, że będę płacić za ten droższy prąd budowlany i abonament nawet jak nie będę korzystać z prądu?
Czy będę musiała zmieniać potem taryfę z budowlanej na normalną? Zakład energetyczny postawi słup z licznikiem czy ja muszę od razu poprowadzić prąd do domu?
Proszę o wyjaśnienie, bo już mi się miesza to wszystko.

Abonament płaci się od momentu podpisania umowy o dostawe energii, potem zmienia się taryfę
Reszta informacji tu:http://forum.muratordom.pl/showthread.php?230318-Przy%C5%82%C4%85cza-woda-kanalizacja-pr%C4%85d-gaz-pusta-dzia%C5%82ka