PDA

Zobacz pełną wersję : wylewka samopoziomująca



xxxwa
24-04-2012, 09:30
Witam serdecznie.
Proszę o radę. Jaką polecacie wylewkę samopoziomującą w tym przypadku. Po zerwaniu starego parkietu (śmierdzącego jakimś dziwnym klejem) Mam gołą pdłoge z resztkami jakiegoś śmierdzącego kleju (brak mozliwości zerwania. Podłaga jest w miarę równa i chciałem położyć panele. Muszę jednak zrobić wylewkę max 10 mm po to by zabić smród tego kleju. Potrzebuję wylewki łatwej to wylania, szybkoschnacej, by np po nocy klaść panele.

piter30
24-04-2012, 11:14
trzeba bedzie frezowac podłoge z tego kleju i dopioero wylewac samopozion

xxxwa
26-04-2012, 21:25
A dlaczego niby frezować? Nie robię parkietu w domu weselnym tylko w pokoju gdzie patrze w TV. Sciąganie firmy i maszyny do pokoju 12 m2 wydaje mi się zbędne. Potrzebuję zrbić wylewkę domowym sposobem. W małym pokoju zrobilem taką wylewkę z kleju do glazury plus siatka do styropianu i się trzyma. Ale trochę jeszcze smierdzi tym starym klejem bo chyba za cienko. No a teraz pokój większy to chciałem dać wylewkę

jarekkur
27-04-2012, 22:39
A dlaczego niby frezować? Nie robię parkietu w domu weselnym tylko w pokoju gdzie patrze w TV. Sciąganie firmy i maszyny do pokoju 12 m2 wydaje mi się zbędne. Potrzebuję zrbić wylewkę domowym sposobem. W małym pokoju zrobilem taką wylewkę z kleju do glazury plus siatka do styropianu i się trzyma. Ale trochę jeszcze smierdzi tym starym klejem bo chyba za cienko. No a teraz pokój większy to chciałem dać wylewkę

Po co pytasz? Szukasz określonej porady: ma być przede wszystkim tanio, tanio i jeszcze raz tanio.Więc zrób jak w małym pokoju-tylko daj więcej kleju do kafli....???

piter30
28-04-2012, 17:25
hahahahah dobre
xxx wa smierdzi i smierdziec bedzie a to dla tego ze dziecku raka zafundowałes ? poczytaj troche o subicie i co to jest ale i tak zrobisz jak bedziesz chcial

Glazurnik_Ekspert
29-04-2012, 09:36
niby dlatego frezowac zeby pozbyc sie tego kleju i smrodu .... acz odnosze wrazenie ze to Panstwu nie przeszkadz ;))

piter30
29-04-2012, 14:03
zapach komuny

Glazurnik_Ekspert
30-04-2012, 18:49
he he he racja ;)

Redakcja
15-05-2015, 14:45
Polecamy do obejrzenia nasz film z cyklu: Wybór na 5. Jakie 5 cech ma dobrej jakości wylewka samopoziomująca?

1324

Zobacz inne filmy poradnikowe murator.tv - Telewizji Budowlanej Muratora (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Ftv.muratordom.pl%2 F)