PDA

Zobacz pełną wersję : Witam Forumowiczow!



ewak39
22-05-2004, 18:54
Kupilismy dzialke z malutkim domkiem w Ojrzanowie kolo Zabiej Woli i chcemy sie w niedlugiej przyszlosci zaczac rozbudowywac. Muratora kupuje od lat, na forum zagladam od niedawna, bardzo mi sie podoba serdeczna atmosfera!
Pozdrawiam wszystkich
Ewa

HenoK
22-05-2004, 20:16
Kupilismy dzialke z malutkim domkiem w Ojrzanowie kolo Zabiej Woli i chcemy sie w niedlugiej przyszlosci zaczac rozbudowywac. Muratora kupuje od lat, na forum zagladam od niedawna, bardzo mi sie podoba serdeczna atmosfera!
Pozdrawiam wszystkich
Ewa
Ewo, witaj na forum. :D
Czy chodzi o Ojrzanowo w gminie Łabiszyn ? :-?

ewak39
22-05-2004, 20:54
Ojrzanow, gmina Zabia Wola. Niedaleko Tarczyna. Przepraszam, nie potrafie sobie ustawic polskich czcionek i moze to myli!
Ewa

HenoK
22-05-2004, 21:29
Ojrzanow, gmina Zabia Wola. Niedaleko Tarczyna. Przepraszam, nie potrafie sobie ustawic polskich czcionek i moze to myli!
Ewa
OBWÓD SZKOŁY PODSTAWOWEJ W OJRZANOWIE:
Jastrzębnik, Kaleń-Towarzystwo, Lisówek, Ojrzanów, Żelechów,
Zaręby, Ojrzanów - Towarzystwo, Pieńki Zarębskie.
http://www.zabiawola.pl/SP%20ojrzanow.jpg
Całkiem ładna szkoła :) .

ewak39
22-05-2004, 21:54
Hej, skad masz takie zdjecie? Na razie siedze "zagramanica" i zarabiam pieniazki i bardzo mi sie teskni za moja dzialeczka, az mi sie przyjemnie zrobilo!
Ewa

HenoK
22-05-2004, 22:05
Wystarczy założyć Google (http://www.google.pl) - polecam.
np.
http://www.mkw.pl/parafie/parafia160.html
http://www.zabiawola.pl/szkoly.htm
http://www.zabiawola.pl/SP%20ojrzanow.jpg

ewak39
23-05-2004, 08:30
jakos nigdy mi nie wpadlo do glowy poszukac pod tym katem!
Pozdrowienia
Ewa

j_aga
20-04-2007, 09:43
Co prawda wątek stary (znaleziony przez wyszukiwarke:) ), ale i tak postanowiłam się dopisać.
Kupujemy działke w Ojrzanowie więc pomyslałam, że się przywitam :).

ewak39
20-04-2007, 14:36
SUPER!!! W ktorym miejscu? :D

PS. Zapraszam do grupy nadarzynsko-grodziskiej! :)
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=19329&highlight=

j_aga
20-04-2007, 19:48
Miałam nie pisać dopóki nie podpiszemy aktu żeby nie zapeszyć, ale jak juz zaczęłam...
Działka jest w okolicy pałacu. I mam nadzieje, że już nic się nie zmieni i będzie nasza :)
Z tego co wyczytałam (już jakiś czas temu) Twoja działka jest gdzieś dalej, bliżej lasu?

ewak39
20-04-2007, 19:50
Zaraz za zielona szkola jest skret w prawo, w Kasztanowa. Do samego konca, kolo domu "mafijnego" i w lewo. Nie tak daleko! :)

Bardzo sie ciesze i trzymam mocno kciuki! :)

j_aga
20-04-2007, 19:56
Kciuki się przydadzą , bo dopóki aktu nie będziemy mieli wszystko może się zdarzyć, chociaż wierze, że już będzie dobrze (troche się już z tą działką bujamy).
W weekend jedziemy oddać jakieś papiery, więc rzuce okiem gdzie są Twoje okolice :)

ewak39
20-04-2007, 20:06
W niedziele moze bede na dzialce, milo byloby poznac mam nadzieje juz niedlugo sasiadow ze wsi! :wink:

Bialy domek z zielonym dachem, droga asfaltowa do oporu, potem za przystankiem PKSu dalej szutrowa, za wielkim bialym budynkiem z amfiteatralnym suchym stawem skrecic w lewo i moj domek jest na wprost.

j_aga
20-04-2007, 20:33
Pewnie do naszego zamieszkania w Ojrzanowie jeszcze sporo czasu upłynie, ale zgadzam się, że miło by było poznać.
Nie wiem jeszcze kiedy dokładnie podjedziemy, ale mam nadzieje, że uda się chociaż rzucić okiem na Twój domek .
Zazdroszcze, że masz już tak blisko do końca , my dopiero na początku drogi, a właściwie to dopiero się do niej przymierzamy :( a nie miała bym nic przeciwko, temu, żeby juz się przenieść do Ojrzanow :) .

ewak39
20-04-2007, 20:49
Blisko do konca, mowisz... :lol: od czterech lat nic tam nie zostalo zrobione, bo brakowalo nam kasy. Teraz jest nie lepiej, ale decyzja zostala podjeta i bede mieszkac na budowie... :roll: Moze dzieki temu cos sie ruszy... :wink:

A i u Ciebie na pewno poleci szybciej, niz myslisz... czego Ci szczerze zycze! :)

j_aga
21-04-2007, 11:20
Jedziemy dzisiaj i zajrzymy doCiebe , chociaż z daleka :)
Tego braku kasy boje się najbardziej, ale planujemy sprzedać mieszkanie i za to budować, więc fizycznie trzeba będzie się sprężyć, żeby za długo nie wynajmować :). Ale to doiero w następnym roku chyba jednak nastąpi.

ewak39
21-04-2007, 11:26
Ja dopiero jutro bede. :) W zeszlym roku w lecie mieszkalismy tam "na dziko", bez wody i specjalnych udogodnien, w pazdzierniku przeprowadzilismy sie do Warszawy, bo bez ogrzewania z dwojka dzieci bylo nierealne mieszkac dalej. :) Ale do tej pory z tesknota mysle o tych porankach, kiedy wychodzilo sie o 6 rano do ogrodu, pelna piersia te wspaniale zapachy, swiezy wiaterek, wieczorem kawka w ogrodzie... cudnie bylo! :D

Z drugiej strony w ostre zimy bede klac poranki, ale cos za cos... :lol:

j_aga
21-04-2007, 11:33
Ja też już marzeo porankach z kawką na tarasie, ale kiedy to będzie...
A dzieci w jakim masz wieku?

ewak39
21-04-2007, 11:40
corka 11 i syn 6

A u Was jest narybek? :D

j_aga
21-04-2007, 11:43
Mamy , córke 2 latka i synka 5 lat :)

ewak39
21-04-2007, 12:13
Super, chlopcy prawie w tym samym wieku! :D

No to ja naprawde mam nadzieje, ze wszystkie formalnosci Wam pojda w blyskawicznym tempie!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

j_aga
21-04-2007, 17:24
Byliśmy, 11 maja akt u notariusza, więc chyba już nic się nie zmieni.
Jeśli dobrze trafilismy, to widziałam wasz domek :), ale tak w przejeździe. Bardzo zgraniutki i jaka ładna działka.
Co do chopców, to też zauważyłam, że są w zbliżonym wieku.
Dzieki Tobie zwiedziłam okolice, w tamte strony jeszcze się nie zpuszczaliśmy.
Ten dom ze stawem monstualny, aż żałujemy, że nie zrobiliśmy zdjęć.

ewak39
22-04-2007, 08:46
Monstrualny dom stoi w takim stanie od przynajmniej 4 lat, jak kupowalismy dzialke, jeszcze tam jakies prace szly... mialam nadzieje, ze dzieki temu wyasfaltuja ten kawalek drogi, bo dalej za mna jest dobry dojazd do Tarczyna i szosy krakowskiej , ale dom zdaje sie przeszedl na wlasnosc gminy i niszczeje... :(

A moja dzialka... no tak, potencjal ma duzy, ale jest baaardzo zaniedbana... :roll: juz sie troche wzielismy do czyszczenia, syzyfowa praca! :lol: ponad 6 tysiecy metrow... przeraza mnie troche, na co sama sie zdecydowalam :lol:

A Wy w ktorym miejscu dokladniej jestescie?

Trzymam kciuki za 11 maja, bedzie dobrze! :)

j_aga
22-04-2007, 09:13
narazie to jest kawałek pola i nie za bardzo widać gdzie to :)
Ale jak się minie pałac, zaczyna się pole, teraz buduje sie tam jeden dom, narazie widac białe ściany, potem domek zielony, gospodarstwo i dalej pole. I my mamy tam działke. Jak się dobrze przyjżeć, to przed choinkami jest droga i nasza działka będzie jedzcze w polu, ale w głębi (są różowe kamienie, to nasz róg) i kończy się troche dalej niż te choinki po drugiej stronie :)
Mam nadzieje, że mniej więcej będziesz wiedziała.
Troche mnie przestraszyłaś (przyznam, że przeglądałam forum nadarzyńsko-grodziskie) co do szkoły, bo cieszyłam, się że ta w Ojrzanowie blisko i będą chodzić na piechote.

leolab
19-09-2008, 21:19
wątek stary ale postanowiłam sie przywitać ;)
my budujemy dom w Ojrzanowie przy Tarczyńskiej... jak na razie końca nie widać ;)