PDA

Zobacz pełną wersję : agregaty malarskie Dedra



Premier79
03-05-2012, 08:40
witam
Mam do pomalowania 1500 metrów ścian i sufitow. grunt, podkład i farba. Dedra ma w swojej ofercie dwa agregaty malarskie. za 1000 zł i za 2000 zł. czy spełnia swoje zadanie? w tych cenach nic lepszego chyba nie znajdę. widzę że części zamienne i akcesoria są dostępne. czy ktoś używał tego sprzętu? dzięki za pomoc pozdrawiam

dzabij
03-05-2012, 08:59
Gruntowanie to chyba najlepiej pędzlem ławkowcem, przy gruntowaniu nie chodzi jedynie o nałożenie farby/gruntu ale również o usunięcie resztek pyłu / kurzu. Ja miełam ok 800 m2 i jakos poszło.

Dedra - ogólnie dobry sprzęt produkują. Mam od nich spawarkę i jest rewelacyjna, znajomy ma szlifierkę do gładzi / tynków (tzw. żyrafa) i też jest super. Za te pieniądze naprawdę przyzwoity sprzęt.

Z drugiej strony zastanów się czy nie lepiej wyporzyczyć. W ramirent'cie mają chyba agregaty malarskie. To może się bardziej opłacać niż zakup.

perm
05-05-2012, 17:32
http://megastore.pl/94865,Dedra-Pistolet-do-malowania-DED7410-600W.html (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fmegastore.pl%2F948 65%2CDedra-Pistolet-do-malowania-DED7410-600W.html)
...
Krótko mówiąc g..no podobnie jak reszta takich tzw niskociśnieniowych budżetowych agregatów. Tak jaki pisali poprzednicy albo wałek albo wynająć porządny (tzn za kilka tyś) agregat malarski tyle że do tych ostatnich trzeba jeszcze trochę doświadczenia. Może wałek z kompresorem?

yaiba83
06-05-2012, 20:02
Ja swój dom maluję Wagnerem W670 XXL z Castoramy i jestem zadowolony z efektów.
Jednakże do tak dużej powierzchni ścian to już chyba tylko agregat hydrodynamiczny (1500zł i więcej).

Premier79
07-05-2012, 17:59
Witam. No właśnie ten Dedry za 1000 jest hydrodynamiczny. tylko myślałem że ktoś już tego używał i napisze coś o tym. widzę że parametry podobne do wagnera project pro 117 a widziałem jak malowali tym wagnerem i całkiem dobrze to wyglądało.

d***a*l
10-05-2012, 22:26
polecam firme titan wypożyczają agregaty, u nas w łodzi o ile pamietam 200 zł dobę ,2-3 dni roboty nowicjusza , agreagaty do wypożyczenia sa wartre koło 10000 z osprzetem wiec nie sa złe ,nie wiem jak sie sprawdzi agregat za 1000 zł ale musi byc różnica ogromna

Mariuszbemowo
02-10-2014, 01:32
Ja swój dom maluję Wagnerem W670 XXL z Castoramy i jestem zadowolony z efektów.
Jednakże do tak dużej powierzchni ścian to już chyba tylko agregat hydrodynamiczny (1500zł i więcej).

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Witam. Kupiłem ten model ok 20 września 2014 w Castoramie na Targówku w Stolicy, tak mnie zapewniał jeden Pracownik z Castoramki (ale raczej nie fachowiec) że to maluje i robi cuda na ścianie.Podobno pomalował coś tam i duzo, ale widzę ze w tej Castoramce pracuja sami nieudacznicy. DLATEGO NIE POLECAM !!! Ściana w pokoju u mnie na parterze szer 3m na wys 3 m. Farba JEDYNKA z Lerua, 10 litrów za 59zet, 15 litrów za 84 zet, po wlaniu do pojemniczka Wagnera coś tam pyli i smaży i pyli ale po 3 dniowej obdukcji ściany 3m na 3m stwierdzam że wałek to na 100% najlepszy KUMPEL. Opis ściany po malowaniu farbą JEDYNKA z LERUA to plamki, plamy i większe plamy czyli kontrasty na kontrastach, takim strumieniem to można malować pudełka od zapałek lub pudełeczka dla zabawek ale nie do mieszkań.Potem rozcieńczyłem troszkę wodą i ten sam SYF.Te pistoleciki za 300zł i za 600 zł i za 1000zł i za 1500 zł to sobie w majtki możecie włożyć. Tylko wałek i szczere chęci. A pracownicy Castoramy to powinni jeszcze raz do przeszkolenia pójść, ja odsprzedam ten sprzęt ze stratą 20% no i strace CASH ale potem to bedę jeszcze bardziej najeżdżał na Casto bo ich pracownicy wprowadzają w błąd porządnych ludzi. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jare32
10-10-2014, 15:49
zobacz jakie dysze i lepkość farby obsługuje agregat i potem wybieraj