PDA

Zobacz pełną wersję : Firma MS



AUTOMIK1
24-05-2004, 11:27
Uprzedzam przed kupnem okien MS . Okna super - natomiast na serwis nie macie co liczyć.
Poniewaz miałem włamanie , w listopadzie zamówiełem skrzydło na wymianę .
Okaząło się , że skrzydło było wadliwiwe zamontowane ( nie zamykało się) - więc wezwałem w lutym serwisanta z MS Wolica. Skrzydło zostało ( podobno naprawione) . Ze względu na zimę okna nie otwierałem - pierwszy raz otworzyłem w kwietniu . Oczywiście okna nie można było zamknąć .
Wezwałem znów montażystę , który popatrzył i stwierdził że jest to wina okna i że sam nie zrobi - musi zglosić do fabryki .
Wreszcie , po 3 tygodniach ciszy zadzwoniłem do Wolicy - gdzie szef stwierdził , że nie dzwonil po serwis z fabryki , ponieważ brygadzista przekazał mu , ze jest to moja wina że okno nie działa.

S.P.
24-05-2004, 12:16
Myślę, że po prostu źle trafiłeś. Ja mam okna z innej formy a problemy takie same. Są osoby bardzo zadowolone z M&S zarówno z produktu jak i serwisu.

MALINKA
24-05-2004, 12:21
Planuję kupic okna z tej właśnie firmy. Z tego co piszesz to nie masz nic do okien które są zamontowane. Więc może powinieneś przestrzegać przed danym oddziałem a nie całą firmą M&S? W sumie każdy serwis może być inny. Mam nadzieję :roll:

maro74
24-05-2004, 13:57
Ja też mam M&S-y jsłynne "TYTANOWE" :lol: uż prawie dwa lata i nie jestem z nich zadowolony. Cp rawda są to duże jednoskrzydłowe 1465x1435 i mam problemy z okuciami w oknach. Chdzą jakoś tak ciężko, coś tam przeskakuje i zacina się. Drzwi balkonowe wiecznie się ocierająo ramę jak nie u góry tona dole. Klamki z guzikami 2 sztuki guziki się zacięły brrr. Panowie z serwisu już 4 razy byli regulować i ciągle coś nie gra już ich nie wzywam bo kazali sobie za wizytę bulić kasę więc mam ich w nosie. W instrukcji jest sposób regulacji więc samemu imbusem ćwiczę i jakoś tak ciągnę. Mam za to jednego decenunincka 5 lat wymiar ten sam okno chodzi jak po maśle zero problemów. To były moje pierwsze i ostatnie M&S-y

maro74
24-05-2004, 13:59
Ja też mam M&S-y jsłynne "TYTANOWE" :lol: uż prawie dwa lata i nie jestem z nich zadowolony. Cp rawda są to duże jednoskrzydłowe 1465x1435 i mam problemy z okuciami w oknach. Chdzą jakoś tak ciężko, coś tam przeskakuje i zacina się. Drzwi balkonowe wiecznie się ocierająo ramę jak nie u góry tona dole. Klamki z guzikami 2 sztuki guziki się zacięły brrr. Panowie z serwisu już 4 razy byli regulować i ciągle coś nie gra już ich nie wzywam bo kazali sobie za wizytę bulić kasę więc mam ich w nosie. W instrukcji jest sposób regulacji więc samemu imbusem ćwiczę i jakoś tak ciągnę. Mam za to jednego decenunincka 5 lat wymiar ten sam okno chodzi jak po maśle zero problemów. To były moje pierwsze i ostatnie M&S-y

AUTOMIK1
25-05-2004, 08:08
Niestety , nie jest to jedyna komplikacja - która wynika z nieprofesjonalności dystrybutora - oddziału . Firma MS nie posiada komórki reklamacyjnej - a reklamacjami zajmuje się osoba w Dziale handlowym , która poprzednio sprawę załatwiała . Słyszeliście by ktoś w takiej firmie kwestionował samego siebie?
Co do jakości innych okien - czyli 95% nie mam zastrzeżen - ostrzegam jedynie przed jakoscią obsługi i przeciągającym się terminem załtwiania takich reklamacji .

Vonn
18-06-2004, 14:45
AUTOMIK1 --- Jest trochę inaczej niż napisałeś. PFO M&S posiada Dział Jakości i serwisantów odwiedzających klientów jesli problem takiej wizyty wymaga. Odrębną sprawą jest obsługa w konkretnym punkcie. Tutaj jesli masz zastrzeżenia to najlepiej zmienić oddział (chyba, że już podpisałeś umowę...) Chociaż tak naprawdę na etapie zapytań i wyboru okien można dostrzec z kim mamy do czynienia... przynajmniej w większości przypadków ;)

Z terminami faktycznie bywa różnie, czasem coś się przeciagnie - jednak nigdy nie zostawia się samego klienta z problemem. Reklamacja to reklamacja. Zdarza się nawet najlepszym. Ważne by wyjść z niej "z twarzą" :)

Pozdrawiam.

Vonn

Teska
18-06-2004, 21:05
Ja z innej beczki...


mam ich okna "tytanowe" - miałam z nimi problemy tzn zadnych technicznych..po prostu na dole skrzydlo było wygiete,nie powodowało to zadnych problemow z otwieraniem i zamykaniem okien.złozyłam reklamacje i panowie z fabryki zachowali sie bardzo porzadnie.
Gdybym miała kupic raz jeszcze okna zrobiłabym zakup w m&s...Natomiast obsługa w u dielera tych okien na szóstkę...mało gdzie sa tacy sprzedawcy.

ale jak ktos tutaj napisał..ludzie sa rózni

AUTOMIK1
23-06-2004, 14:40
Vonn,
Niestety , MS chyba nie posiada czegoś takiego jak dział reklamacji . Osobiście reklamację założyłaem i w oddziale i w siedzibie firmy . Mimo wymogu w gwarancji ( 14 dni roboczych) - nikt się do mnie nie zgosił. dzwoniłem na INFOLINIĘ - Pani zapisała , sprawdziął i powiedziała , że w przeciągu dwóch dni ktoś odpowie - byo to 10 dni temu .
Nie radzę kupowąc okien MS