PDA

Zobacz pełną wersję : Dyskretni doradcy na Forum - podziękowanie



Redakcja
24-05-2004, 11:54
Na naszym Forum jest wielu fachowców, którzy choć są producentami, prowadzą firmy handlowe czy usługowe, nie łamią regulaminu. Służą forumowiczom wiedzą, a nie wykorzystują pytań i problemów do reklamy swojego produktu. Jesteśmy im za to wdzięczni.
Może warto w tym miejscu docenić dyskretnych doradców. Ktoś Ci pomógł, a dopiero na końcu dowiedziała(e)ś się forumowiczu, że to producent, sprzedawca, wykonawca? Napisz o tym.

EDZIA
24-05-2004, 21:52
Na naszym Forum jest wielu fachowców, którzy choć są producentami, prowadzą firmy handlowe czy usługowe, nie łamią regulaminu. Służą forumowiczom wiedzą, a nie wykorzystują pytań i problemów do reklamy swojego produktu. Jesteśmy im za to wdzięczni.
Może warto w tym miejscu docenić dyskretnych doradców. Ktoś Ci pomógł, a dopiero na końcu dowiedziała(e)ś się forumowiczu, że to producent, sprzedawca, wykonawca? Napisz o tym.

Myślę, że na miano takiego dyskretnego doradcy zasługuje Bio. Może i jego wypowiedzi czasem budzą kontrowersje, ale stara się w nich uzasadnić swój punkt widzenia nie reklamując swojego produktu. O jakości jego produktów może świadczyć fakt, że link do strony jego firmy został podany przez innego forumowicza w wątku ... najlepsze strony www
Podeirzewam, że niewielu forumowiczów wie, że Bio jest producentem ..... Również na czacie Bio udziela zainteresowanym bardzo fachowych porad nie reklamując swojego produktu.

mieczotronix
24-05-2004, 22:10
co więcej, nie tylko służą oni bezinteresowną poradą, ale dzięki ich obecności na forum czytelnik, czyli 'człowiek z ulicy', może poznać się na prawdziwym fachowcu i zadecydować o korzystaniu z jego usług.
To jest coś, co jest możliwe tylko tu i na tym forum. Na rynku w "realu" nie ma odpowiednika na to. Musiałbym chyba się kilka razy umówić do kina z potencjalnym wykonawcą, żeby go tak poznać, jak mogę tu na forum.

Ja dzięki forum skorzystałem z usług jareko, niezłego i zbycha (w kolejności alfabetycznej - żeby żaden z nich nie poczuł się urażony). Jak na razie jestem baaardzo zadowolony i od początku wiem, że każdy z nich jest rzetelnym fachowcem w swojej dziedzinie i mnie nie zawiedzie. Współpraca z nimi jest pozbawiona wszelkiego stresu. To bardzo uczucie na budowie "mieć zaufanie do wykonawcy" i nie musieć wszystkiego po nim sprawdzać.

Pozatym oczywiście Respect to pchełek - ojciec wszystkich okien