PDA

Zobacz pełną wersję : Umowa



waldorff
24-05-2004, 14:52
Jestem wlasnie na etapie poszukiwania ekipy do wykonania fundamentow i stanu surowego.I rece mi opadają jeśli chodzi o umowy,ktore dali mi do przejrzenia potencjalni wykonawcy(albo ich brak na zasadzie "jakoś się dogadamy").W zasadzie sprowadzały się te umowy do określenia wysokości odpłatności za wykonaną usługę (tu brak precyzji co takowa wykonana usługa oznacza) i kar umownych za brak platnosci w określonym umową terminie.Żadnych konsekwencji w stosunku do wykonawcy za przekroczenie terminów ,za wykonanie niezgodne z uzgodnieniami(no wlaśnie,żadnych szczegółów w umowie...),za złą jakość pracy itp.Czy KTOŚ może mi pomóc i zaoferować wzór prostej umowy ale z jakimiś przywilejami również dla inwestora????????
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

remx
12-11-2004, 09:06
Po prostu opracuj swoją wersję umowy

mannix
30-11-2004, 16:19
Po prostu opracuj swoją wersję umowy

ale pomogles :) nie ma co :))))))

Rocky
30-11-2004, 18:44
Czy KTOŚ może mi pomóc i zaoferować wzór prostej umowy ale z jakimiś przywilejami również dla inwestora????????
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Przeszukałem właśnie archiwum i widzę, że już ktoś o to pytał. (http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=3340&highlight=)

asia 07
11-01-2005, 22:32
Będziesz musiał zatrudnić kierownika budowy - sprawdź u znajomych ktojes godny i będzie bronił Twoich interesów. Powinien Ci pomóc w w precyzyjnym określeniu zakresu prac i spisaniu umowy.Pozdrawiam