PDA

Zobacz pełną wersję : ComplexGarden-czy ktoś korzystał?



Justyna A.
15-05-2012, 20:42
Witam wszystkich,
Mam serdeczną prośbę o opinie na temat tej firmy.
Korzystała z ich usług kuzynka (nawadnianie) i była zadowolona (z ceny i jakości) ale nie ukrywam, że nie stać nas na wtopę (budowa domu na kredyt i małe dzieciaki...). Wiem, że reklamują się w Muratorze więc liczę na to, że ktoś korzystał z ich usług.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Justyna

tomkas
16-05-2012, 09:16
Witam,
W ramach odpowiedzi na Pani pytanie informuję iż Firma ta wykonywała u mnie cały ogród tzn. wykonanie trawnika z nawodnieniem oraz sadziła drzewka owocowe i inne krzaki.
Muszę przyznać iż prace wykonywane przez nich są na bardzo wysokim poziomie.
Całość wykonali dość szybko i schludnie jestem bardzo zadowolony z wyniku końcowego i nareszcie pozbyłem się szkodników – krety ( podpowiedzieli mi aby pod trawą położyć siatkę ) – zdało egzamin brak jakichkolwiek kopców a krety przeniosły się gdzie indziej.


W związku z bardzo dobrą jakością prac zleciłem im pielęgnację ogrodu – koszenie trawy, uzupełnianie kory, przycinanie starego drzewostanu itp. Z tych usług również jestem zadowolony.

Muszę również dodać iż jestem osoba bardzo wymagającą a poszukiwanie firm które mogły zająć się ogrodem były koszmarne najpierw horendalne ceny prosto z kosmosu potem dziwne zachowania typu że robią bez materiału i za urządzenia które wypożyczają do prac muszę osobiście zapłacić itp.
Do tego wszystkiego musiałem diwie ekipy które do mnie zawitały po prostu wyrzucić jedni ciągle pijani a drudzy kompletnie nie znali się na rzeczy.
Dopiero znajomy u którego robili ogród rok temu polecił mi Firmę ComplexGarden.
Co do ceny to koszt wykonywanych usług jest atrakcyjny w korelacji do jakości.

Pozdrawiam wszystkich i jescze raz polecam usługi tej firmy to poprostu rzadkość naleźć fachowców za dobrą cenę.

Justyna A.
16-05-2012, 11:02
Bardzo dziękuję za pomoc,
Umówiłam się na sobotę na oglądanie i wycenę. Dam znać jak poszło :-)
Pozdrawiam

vip69
16-05-2012, 21:36
Witam, serdecznie polecam tą firmę. W ubiegłym roku robili mi trawnik i nawadnianie. Trawa jest piękna gęsta wręcz idealna, nawadnianie działa super. Nawet zima mu nie zaszkodziła a trawnik jest jak murawa stadionu na euro idealny równy i solidnie wykonany. Szczerze polecam tą firmę !!!!! A kontakt z panem Pawłem jest bardzo dobry polecam. :)))