PDA

Zobacz pełną wersję : DYMSZA REX- spełnienie marzeń <<<<<<Komentarze>>>>>>



Lusia191
20-05-2012, 10:26
Witamy serdecznie -Inwestorzy Lucy i Tomek:) Zapraszamy do komentowania naszego dziennika:):)

toek_1410
17-07-2012, 19:22
witam.kupowali państwo kominy systemowe cj block??? można wiedzieć jak z jakością???bo właśńie jesteśmy przed decyzją jakie kupić,a od paru osób słyszałem że wszystkie takie same tylko płaci się za firme,a ta firma ma dość dobre ceny,powiedziałbym że nawet najniższe. no i jest dość nowy,więc opinii wielu o nim nie ma w necie!!

aga*krzyś
17-07-2012, 21:58
Hejka

W końcu "odgrzegbałam" hasło i mogę pisać :yes:.

Teraz już zamiast wycieczek rowerowych w Wasze tereny, będziemy mieć podgląd na budowę na forum:D. Śliczny domeczek będzie.

Pozdrowionka
p.s. (nie ma za co :D)

Lusia191
17-07-2012, 22:11
Witam

ten system jeśli chodzi o jakość to powiedziałbym, że jest na równi z firmą schiedel, tak samo jest na nie gwarancja, a koszt jak sam Pan zauważył o wiele niższy. Schiedel to po prostu płacenie za firmę. Wyborem sugerowałem się patrząc na sąsiada, też te same kryteria wyboru- jakość OK, cena OK. pozdrawiam serdecznie :) życzę powodzenia :goodnight:

Kwitko
06-08-2012, 20:10
Lusia191 to ja witam się u Ciebie. I przyznam się że już kiedyś tu byłam tylko śladu nie zostawiłam ;)
Powodzenia

max-maniacy
08-10-2012, 17:35
wpadłam z rewizytą.
fajny domek budujecie. i jesteśmy na podobnym etapie, tylko Wy o strop do przodu.:yes:
nasz strop oddala się od nas i chyba temat powróci dopiero wiosną. no chyba, że zdarzy się mały cud finansowy.
będę zaglądać i podglądać.
pozdrawiam

Lusia191
22-10-2012, 20:59
Witam wszystkich ;)

Chciałabym zapytać czy ktoś z Was miał jakiś problem ze słupem na działce bądź siecią biegnącą nad działką???

monikazhr
30-01-2013, 09:13
Witam,
piękny domek się zapowiada. Pomieszczenie skrytka, ważna rzecz, bo trzeba gdzieś schować odkurzacz, deskę do prasowania, wiaderko, mopa, itp. Nawet ozdoby choinkowe tam wepchniesz. dobry pomysł - gratuluję i czekam na dalszy rozwój sytuacji :popcorn:

Maciejka2
06-02-2013, 18:49
Witam sie pieknie w Was :)
Bardzo ladny domek budujecie, bede podgladac.

Ja mam na dachu dachowke ceramiczna angobe ceglasta. Jest juz prawie 10 lat i nie ma na niej najmniejszego sladu mchu. Jestesmy bardzo zadowoleni, Tylko teraz pewnie wybralabym kolor grafitowy. Gust mi sie zmienil :)

A co do slupa, to my mamy 2! I to nie nasze, a sasiada. Nasza linia biegnie pod ziemia! Bede chciala sie ich pozbyc. Najgorsze, ze sa one betonowe z podporami :/

Lusia191
15-02-2013, 21:54
Witam wszystkich odwiedzających :)

Jeszcze jakieś 2-3 tyg i działeczka będzie wolna od drutów, ogólnie od problemów, bo na dzień dzisiejszy nie było możliwości ruszać dalej z naszą kolizją. Może pokrótce przedstawię naszą historię trzyletniej wędrówki do instytucji jaką jest TAURON...

Otóż jeszcze przed przepisaniem działki jakieś 3 lata temu-wiedzieliśmy, że sytuacja nie będzie prosta, ale nie myśleliśmy, że aż tak:cool:

Oczywiście od początku podtrzymywaliśmy swoje zdanie, że słupy zostały postawione bez naszej wiedzy toteż nie są one nasze tylko energetyki, i wypadało by je postawić tak jak mają iść-czyli wzdłuż drogi. Prosiliśmy o uwolnienie sieci z naszej działki- jest to stara sieć, wkoło wymieniają słupy (nikogo o to nie prosząc) a nam powiedziano: "Jak Wam zależy to sobie na własny koszt musicie przebudować!" :lol2: Po prostu słów brak!!!

Wpierw mieliśmy złożyć wniosek o kolizję na działce rozpatzrenie, dalej coś mało papierków, potem podpisać umowę o przyłącze do sieci (my jaki i kuzyn-sąsiad) żeby mieli pewność, że będziemy odbiorcami. Cały czas od jednego posterunku do drugiego wysyłana, wypełniając setki różnych papierków, pisząc odwołania, prośby, nawet uderzyliśmy o pomoc do posła... ale na nic to wszystko.Po 2 latach spotkań (niema chyba pokoju którego nie odwiedziłam w Tauronie) powiedzieli, że jedyne co mogą zrobić to postawią całkiem nową sieć wzdłuż drogi, a naszym zadaniem będzie tylko likwidacja starej sieci i przepięcie jej na tą nowo wybudowaną. Jakby na to nie patrzyć zrobili nam"dobrze" stawiając tą nową sieć, ale likwidacja i przepięcie starej sieci na nową też nie jest tania... Jest to kwota rzędu ok 4000 tyś zł. To mało nie jest ale jakie jest nasze szczęście jak pomyślimy, że za kilka tyg tych słupów już nie będzie!!! Wszyscy nam powtarzali, że z Tauronem ciężko wygrać, mimo, że musimy wyłożyć nie małe pieniążki będziemy bardzo szczęśliwi, że wkońcu droga do T... się skończy :wave:

Mychadita
21-02-2013, 18:08
Piękny domek, super się zapowiada.
Pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

lenanova
08-03-2013, 19:20
Wpadłam w odwiedziny:)
Widzę że jesteśmy na tym samym etapie:)
Czekam na kolejne zdjęcia i opisy:)
Pozdrawiam

Lusia191
22-03-2013, 06:23
Na kolejne zdjęcia będzie trzeba troszkę poczekać;) gdzieś w lipcu mamy murować szczyty i zaraz później dach. Ale już się nie możemy doczekać:bash:

lenanova
04-06-2013, 08:25
Cześć Lusia-jak tam budowa?Ruszyliście już czy czekacie do lipca?
U mnie troszkę ruszyło do przodu a tak to znów będzie postój bo leje cały czas. Na działce i drodze przy działce BAGNO! Dobrze że z drzewem zdążyli przed tymi ulewami bo za nic by teraz nie wjechali tym ciężarem...a jechali ok 100 km... szkoda by było gdyby musieli wracać.
U nas teraz ma wejść cieśla dokończyć dach i pokryć papą ale musimy czekać na pogodę:(

monikazhr
24-06-2013, 19:55
Witam, Lusia domek zapowiada się pięknie :lol2:
Ja również stoję przed wyborem dachówki, uważam, ze to nie taka prosta sprawa. Bo właściwie od koloru dachówki zależy cała reszta, bo i kolor okien i elewacji w przyszłości. Bardzo podoba mi się dachówka grafitowa, antracytowa... Ewentualnie czekolada. W przypadku pierwszej stawiałabym na okna w kolorze antracytowym i biało-szarą elewację. I dlatego na razie jeżdżę i oglądam pobliskie domy :p

msdracula
18-07-2013, 08:30
No daszek za niedługo będzie :) bardzo fajny etap :) kiedy zaczynają?
a czemu wybraliście jednak robena a nie Creatona? cena zaważyła?

Lusia191
18-07-2013, 17:41
No daszek za niedługo będzie :) bardzo fajny etap :) kiedy zaczynają?
a czemu wybraliście jednak robena a nie Creatona? cena zaważyła?

Witaj :) miło że zajrzałaś:) tak jak piszesz cena przeważyła:) Creatona z wszystkim wykończeniami, duperelami 1 okno dachowe 1wyłaz wycenili w 1 firmie na 16tys a w drugiej firmie spodobał się nam Roben Monza Plus i tak samo z duperelami ale z 2 oknami wyłazowymi bo zmieniliśmy z 1 na 2 i oknem dachowym 13tys z hakiem także jest różnica i starczy na rynny z Marleya i dobre okucia na 2 kominy:)
Cieśle mają przyjść 2września ale niewiadomo mogą być wcześniej lub pózniej w zależności jak uporają się z wcześniejszymi robotami , wszystko zależy też od pogody:) a więźba ma przyjechać za miesiąc :) zaimpregnowana zanurzeniowo:p:p:p:wiggle::wiggle::wiggle:nie mozemy się już doczekać aż domek dostanie Ubranko:)

Dodam jeszcze że jak na razie :) to dopiero Pierwsza firma na naszej Budowie:)

lenanova
09-08-2013, 13:35
Lusia-mówisz że wybraliście dachówkę Roben?I u nas jest taki pomysł. Roben Piemont Tobago.Zobaczymy jak tam fachowiec się z mężem dogada:)

gust
19-08-2013, 08:55
Widzę że więźba przyjechała :D Zastanawialiście się nad prefabrykowaną może? Robiliście sobie porównanie, czy od razu byliście zdecydowani na tradycyjną? :)

Lusia191
19-08-2013, 16:37
Widzę że więźba przyjechała :D Zastanawialiście się nad prefabrykowaną może? Robiliście sobie porównanie, czy od razu byliście zdecydowani na tradycyjną? :)z



Oj nie. W ogóle nie było myśli o tym typie więźby. Wolimy bardziej tradycyjne sposoby budowania, tak też było od początku m.in. fundamenty mamy szalowane i zalewane w całości lub wylewając strop monolityczny też nie było mowy o stropie teriva... każdy buduje sobie wedle swojego uznania jak komu wygodniej ;) oczywiście nie mówię, że nowości są złe- ale my od początku stawiamy na tradycyjne metody i tyle :) może temu, że sposoby jak kiedyś budowali są sprawdzone i domy stoją i mają się dobrze;)

monikazhr
26-08-2013, 08:52
no ślicznie się robi. A jaki kolor wybraliście do nadbitki? I czym malowaliście -sadolinem?

Lusia191
26-08-2013, 21:29
Witam:)

Malowaliśmy farbą tikkurila valti expert w kolorze Palisander :) jak otworzyliśmy pierwszą puszkę okazało się, że to sama woda ale jak zaczęliśmy malować kryło super:) nawet pomyśleliśmy że jakaś puszka zostanie bo przecież "strasznie wydajna" no zobaczymy jak cieśle pomalują sobie krokwie czy zostanie czy może nawet i braknie... ogólnie polecamy :)

msdracula
30-08-2013, 07:13
My też palisandrem malowaliśmy, ale z Altaxa. Z daszkiem dom będzie wygląda już super, nabierze właściwego kształtu :)

robi coś jeszcze w tym roku? okna będą przed zimą?

pozdrawiam i kibicuje :)

Lusia191
30-08-2013, 16:35
Tak tak jak już czapeczka będzie i nie będzie się lało na głowę to już będzie supcio:) okna jednak wstawimy na wiosnę, nie chcemy tak szczelnie zamykać ścian na zimę, na spokojnie okna wstawimy po zimie:D

Iwona123
08-09-2013, 08:24
Przeglądając Twój dziennik wspominam moją budowę. Wszystko przerabiałam tak jak i Ty - niepowtarzalne chwile. Nieźle sobie radzicie.
Ja obecnie siedzę w morzu papierów. Ale już jesteśmy prawie na mecie. Pozdrawiam i życzę dalej tyle zapału. ;)

lenanova
12-09-2013, 10:57
Lusia- widzę że ruszyliście z dachem? Super!:) Jak to wszystko wygląda na dzień dzisiejszy?Jest już dachówka?Wstaw zdjęcia proszę:p Pogoda dopisuje? Bo u mnie leje od 2 dni:(

monikazhr
12-09-2013, 19:26
No no domek z czapeczką prezentuje się cudownie, czekam nadal niecierpliwie na dachówkę, ale i tak jest już kawał dobrej roboty :) U nas od jutra zaczyna majster i mam nerwa, bo będę w pracy :cool: Mąż na szczęście będzie ciągle na miejscu :yes:

Lusia191
12-09-2013, 20:58
Lusia- widzę że ruszyliście z dachem? Super!:) Jak to wszystko wygląda na dzień dzisiejszy?Jest już dachówka?Wstaw zdjęcia proszę:p Pogoda dopisuje? Bo u mnie leje od 2 dni:(


Tak, działamy.... co drugi dzień :mad: masakra z tym deszczem... dachówkę jak pogoda da to we wtorek zaczną kłaść, zobaczymy ale co wizyta na budowie to coraz piękniej:wiggle: mam jeszcze jakieś zdjecia więc wstawię:bye:

Lusia191
12-09-2013, 21:00
No no domek z czapeczką prezentuje się cudownie, czekam nadal niecierpliwie na dachówkę, ale i tak jest już kawał dobrej roboty :) U nas od jutra zaczyna majster i mam nerwa, bo będę w pracy :cool: Mąż na szczęście będzie ciągle na miejscu :yes:

Nie martw się Moniczko u mnie to samo ja też w pracy mąż mi tylko zdjęcia pokazuje co zrobili:) jutro też w pracy a podobno już zaczęli kłaść membranę.
Pozdrawiam serdecznie :*

monikazhr
13-09-2013, 18:01
Oj a kobiety to tak mają, że wszystkiego same chciałyby przypilnować :rolleyes:

Lusia191
13-09-2013, 21:05
Oj a kobiety to tak mają, że wszystkiego same chciałyby przypilnować :rolleyes:

Tak to już z nami jest :) już nieraz usłyszałam słowa: "no bo trzeba było być na budowie... ":lol2:

Mychadita
24-09-2013, 21:19
Hej, hej, jak dach?
Pięknie się domek prezentuje.

Lusia191
24-09-2013, 21:32
Hej, hej, jak dach?
Pięknie się domek prezentuje.


Hello :)

Robi się co prawda z małym poślizgiem bo przecież dawno nie padało :mad:

jutro będę na budowie co cyknę aktualną foteczkę :rotfl:

monikazhr
26-09-2013, 20:08
no wow wow wow ile zmian i to pięknych zmian :yes:

lenanova
27-09-2013, 07:41
Lusia-czekam na zdjęcia:lol2:

monikazhr
03-10-2013, 22:20
Ale smaku narobiliście - szczególnie tym na diecie permanentnej :P

Lusia191
04-10-2013, 11:40
Ale smaku narobiliście - szczególnie tym na diecie permanentnej :P


Oj tam oj tam ;) kawałeczek domowej szarlotki jeszcze nikomu nie zaszkodził ;) zawsze można sobie wmówić że to w malutkiej części danie dietetyczne:hug:

monikazhr
09-10-2013, 19:24
Lusia masz rację, bo przecież jabłka są zdrowe :P

krawczykowie
09-10-2013, 19:57
Lusia cóż więcej można powiedzieć ślicznie!!!!! Bardzo Wam zazdrościmy....A dachóweczka piękna:D

gust
14-10-2013, 16:37
Nooo widzę że działówki rosną. Super wkońcu będzie widać faktyczną wielkość pomieszczeń. :) Tuje zasadziliśmy na wiosnę. To była mądra decyzja, bo teraz będziemy liczyć każdy grosz więc na pewno nie będziemy kupować "upiększaczy" hehe.

gust
15-10-2013, 14:10
Zamierzamy postawić bloczki fundamentowe. Jeśli pogoda pozwoli to jeszcze je ocieplić ale nie sądzę że damy radę, zresztą chyba nawet nie ma sensu . Ociepli się na wiosnę i wtedy też dokończymy fundament i polecimy z murami i dachem. Jak kasa pozwoli to i okna na jesień wstawimy.
Robimy etapami ze względu na to iż nie piszemy się na kredyt. ;)

gust
16-10-2013, 14:18
To mamy podobne plany . Ile damy radę na bieżąco będziemy wkłądać w budowę a na wykończenie tylko jakiś drobny kredycik. :D

monikazhr
22-10-2013, 08:35
Cały czas do przodu i tak trzymać :wave:

Mychadita
28-10-2013, 21:15
I oby do wiosny?

Lusia191
29-10-2013, 15:12
tak :) dokładnie, odpoczywamy i zbieramy siły na wiosnę ;)

aniqa1982
14-11-2013, 19:55
Haloo :)witam się i ja :)Przeczytałam cały dziennik i muszę napisać , że jestem pod wrazeniem jak dużo sami zrobiliście :) Piękny domek macie :)
:lol2:

monikazhr
26-11-2013, 11:58
Lusia to zazdroszczę już zakończenia planu na ten rok, my jeszcze się grzebiemy... Ale już bliżej niż dalej :lol2:

Malka26
29-12-2013, 18:16
Witam. moze pomoge . jesli chcesz sie z kims skontaktowac, kto w stopce nie ma linka do dziennika mozna wyslac prywatna wiadomosc wchodzac na nic danego uzytkownika ( wytluszczony ) i wybrac opcje wyslij prywatna wiadomosc. pozdrawiam. sliczny domek:)

aniqa1982
30-12-2013, 08:08
Lusia dziękuję serdzcznie za życzenia świątecznie :yes::yes:
Mam nadzieję,że Twoje też przebiegły cudownie :)
Pozdrawiam :)

mariwa
01-01-2014, 20:18
dziękujemy za życzenia i również życzymy Wszystkiego dobrego w Nowym 2014 roku, żeby był lepszy niż ten poprzedni

Mała_Wiedźma
13-01-2014, 17:50
Obejrzałam Wasz dach bardzo dokładnie. Jest piękny. Ja planuję ułożenie gontu bitumicznego chociaż konstrukcja dachu jest tak solidna, że mogłaby być dachówka, jednak za bardzo boję się kosztów. Za to podobny będę miała kolor :) A jaki planujecie kolor elewacji?
Mam pytanie dotyczące konstrukcji dachu, a dokładnie o wiatrownice. Wydaje mi się, że u mnie podobnie jak u Was deski wystają poza ostatnią krokiew i w związku z tym wiatrownica jest troszkę głębiej . Mój dach oglądali ostatnio dekarze, przymierzałam się do obróbek blacharskich, i stwierdzili, że nie będzie do czego zamocować wiatrownicy i teraz zastanawiam się czy to jest błąd czy też tak czasem się robi. Cieśle nie zamontowali na dachu desek czołowych i wiatrownic na co dekarze też się mocno burzyli. Prawdopodobnie i tak nie oni będą robili ten dach , ale troszkę mnie to zaniepokoiło.

Lusia191
16-01-2014, 16:19
Obejrzałam Wasz dach bardzo dokładnie. Jest piękny. Ja planuję ułożenie gontu bitumicznego chociaż konstrukcja dachu jest tak solidna, że mogłaby być dachówka, jednak za bardzo boję się kosztów. Za to podobny będę miała kolor :) A jaki planujecie kolor elewacji?
Mam pytanie dotyczące konstrukcji dachu, a dokładnie o wiatrownice. Wydaje mi się, że u mnie podobnie jak u Was deski wystają poza ostatnią krokiew i w związku z tym wiatrownica jest troszkę głębiej . Mój dach oglądali ostatnio dekarze, przymierzałam się do obróbek blacharskich, i stwierdzili, że nie będzie do czego zamocować wiatrownicy i teraz zastanawiam się czy to jest błąd czy też tak czasem się robi. Cieśle nie zamontowali na dachu desek czołowych i wiatrownic na co dekarze też się mocno burzyli. Prawdopodobnie i tak nie oni będą robili ten dach , ale troszkę mnie to zaniepokoiło.

Witam u nas:)

Kurcze jeśli chodzi o wiatrówki to nie mam pojęcia jak to jest u nas dekarze byli jednocześnie cieślami i wszystko po kolei było montowane... Najlepiej poradzić się fachmanów:yes:

Natomiast elewacja bez wahania w kolorze kremu.:wiggle:

Saly
13-02-2014, 15:47
Ja z rewizytą :bye:
Fajnie bo jesteśmy na podobnych etapach I budowlanych i Ludzikowych :-)
My pędzimy z budową ile tylko sie da Marzy mi się aby w połowie marca weszły tynki

Trzymam kciuki za Waszą szybką budowę i zdowia życzę duuużo
Całusy
Saly

krawczykowie
14-03-2014, 12:09
Witam po długiej nieobecności. Pięknie się prezentuje Wasz domek z oknami. :yes: Widzę, że sezon rozpoczęty na całego elektryka następna w kolejce. Gratuluję i życzę powodzenia w następnych etapach.:p

Lusia191
18-03-2014, 08:43
Witam po długiej nieobecności. Pięknie się prezentuje Wasz domek z oknami. :yes: Widzę, że sezon rozpoczęty na całego elektryka następna w kolejce. Gratuluję i życzę powodzenia w następnych etapach.:p

Hej:) o tak sezon zaczęliśmy bardzo intensywnie okna są, elektryka się kończy, tynkarze w drodze ; ) pozdrawiamy :)

monikazhr
04-04-2014, 12:41
Lusia i Tomek ale czad, zazdroszczę postępów i gratuluję kredytu :D Też troszkę zaczynamy z mężem dojrzewać do tej decyzji i chyba ten rok jeszcze nie, ale w 2015 pewnie zwiążemy się z bankiem :cool:

dorkaK
19-04-2014, 16:52
http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/wielkanoc_2300.jpg

beatagl
19-04-2014, 21:54
Wesołych Świąt

http://images55.fotosik.pl/332/0460d59f4f5aa7bf.jpg

krawczykowie
24-04-2014, 18:58
Lusia w końcu się odezwałaś cieszę się z postępów woda w domu super :). A jesli chodzi o gaz to gazownia ma już projekt zrobiony i tylko ustala miejsce usytuowania gazomierza? Jeśli tak to gazomierz będzie lada dzień.... A gdzie ten parapet????

Lusia191
24-04-2014, 20:10
Hej:) no właśnie projekt "się robi" :D była dziś pani z gazowni i pyta gdzie chcemy mieć skrzynkę, mówimy że w ogrodzeniu tak jak teraz to się robi ale jest jak zwykle mały problemik :cool: normalne co nie? my z przodu nie mamy jakoś dużo miejsca na wjazd (po prostu tak optymalnie) i mówimy, ze płot chcemy w granicy. Pani zasugerowała byśmy przeszli się do gminy i zapytali czy nie będzie to problem w przyszłości by było to na papierku bo później mogą żądać rozbiórki płotu i może pojawić się większy problem. W niektórych gminach wymagają 5m od osi jezdni:jawdrop: także jutro maszeruję do gminy i pytam czy nie będą mieli jakiegoś "ale" jak postawimy płot w granicy...

Parapet wstawię tylko musiałam poczekać na zdjęcia od mężusia by zgrać z tel

gust
25-04-2014, 14:26
O jak ładnie, praca wre :) Czekam na zdjęcia z tynków :D

Lusia191
25-04-2014, 16:15
O jak ładnie, praca wre :) Czekam na zdjęcia z tynków :D

Witamy :)

Właśnie też czekam na męża z budowy może jakieś zdjęcie przywiezie to zaraz wkleję:)

gust
26-04-2014, 12:21
Najgorzej wyjść z ziemi. Kasa ucieka z portfela a efektu za bardzo nie widać. Dobrze ocieplamy fundament żeby potem mniejsze straty ciepła były. W połowie maja ruszą ściany i w końcu nasz szpak urośnie :) Ściany robimy z betonu komókowego Solbet 24 cm, działówki tak samo tylko z 12 cm. Wieniec i nadproża z gotowych elementów.

krawczykowie
29-04-2014, 09:01
Lusia ale się u Was dzieje. Parapety wyglądają pięknie. A wyrównania terenu bardzo zazdroszczę :sick: My ciągle czekamy na ziemię :mad: Nikt nie chce oddać a wszyscy chcą sprzedać za kosmiczną cenę.....
Lusia pokaż ogrodzenie które będziecie robić tzn. mąż :p

Lusia191
30-04-2014, 08:02
Coś wiem o tym jak sobie cenią ziemię-masakrycznie :mad: nam została spod fundamentów a ilu było już o nią pytać... to aż dziwne by tak się o ziemię zabijać :confused:

W dzienniku wklejam nasz własnoręczny projekt :)

monikazhr
06-05-2014, 13:34
Lusia idziecie jak burza, piękne parapety, piękne tynki i okna miodzio :yes: To właściwie można już prawie mieszkać :D A co do gazu i pieca, podłączam się do tego pytania :)

Lusia191
06-05-2014, 15:25
Witaj Moniczko :)

Dziękujemy za odwiedziny:hug: Kurcze właśnie jeśli chodzi o piec to nie wiemy jeszcze :bash: zaraz po tynkach wchodzi instalator i z nim musimy podjąć rozmowę i decyzję w sprawie pieca. Dużo tego do wyboru... za dużo :p

dorkaK
11-05-2014, 10:35
Witaj Lusia191 przybiegłam z rewizytą i muszę napisać ,że domek prezentuje sie bardzo fajnie :) Widzę ,że juz u was po tynkach ....super jeszcze troszke i nas dogonicie . Fajnie ,że sporo własnej pracy wkładacie w budowe na pewno wynosi was to znacznie taniej niz jakbyście brali fachowców;) podziwiam i trzymam kciuki za dalsze prace w domku no i oczywiście będe zaglądać .
Pozdrowionka zostawiam :D

monikazhr
13-05-2014, 08:48
Lusia a będziecie mieć też kominek czy tylko gaz? A podłogówka?

Lusia191
13-05-2014, 16:16
Moniczko kominek będzie owszem ale tylko do palenia w święta i na podobne okazje:) i ogrzewanie gazowe w postaci podłogówki na całości domu- grzejnik będzie dodatkowo w łazience i w garażu. Co u Was słychać ? Dachówka wybrana? czy nadal milion dylematów :lol2: ale tak to już jest na budowie:wiggle:

Pannda
15-05-2014, 16:43
Witaj Lusia :bye:
gratuluję skończonych tynków, sama wiem jak to cieszy oczy, gdy już nie widać gołych ścian, a zobaczysz jak zrobicie wylewkę, co to za świetne uczucie, że wystarczy już tylko pomalować i coś na podłogę rzucić.:p
Domek bardzo fajny i przemyślany, na pewno będę zaglądać.

U nas jeszcze na działce góry ziemi, ale już nie mogę się doczekać jak posprzątamy i zacznie wyglądać jak u ludzi :D

krawczykowie
16-05-2014, 17:10
Lusia tydzień mnie nie było a tu takie postępy, gratuluję i trzymam dalej kciuki za następne prace:bye:
A ogrodzenie będzie piękne a jeszcze jak mąż go sam zrobi, to chylę czoło.

dorkaK
16-05-2014, 22:25
No no Lusia 191 idziecie jak burza :)
super zaraz wylewki u was i juz nas doganiacie hi hi hi ;)
trzymam kciukasy za dalsze postepy :bye:

Lusia191
17-05-2014, 12:49
Dziękujemy dziewczynki za odwiedziny ;) ależ ten czas leci już ponad 3 lata od wbicia pierwszej łopaty a tu jeszcze tyle do zrobienia:) ciekawa jestem czy uda nam się zamieszkać jeszcze w tym czy dopiero po - na wiosnę hmm zobaczymy póki co inwestorka jeździ od sklepu budowlanego do sklepu dziecięcego ;) przygotowujemy wyprawkę dla naszego pierworodnego :wiggle: wszystko na raz ale damy radę przecież nie jesteśmy sami :rotfl:

Ana.
17-05-2014, 13:48
Wpadłam do Ciebie w odwiedziny:)Widzę, że przyśpieszacie,po wylewkach tylko wykańczać domek i widzę ,że jest dla kogo:lol2:
Życzę,aby Święta były już w nowym domku:yes:

renata2005tychy
17-05-2014, 17:53
No no , super robota, podłogówka równiusieńko .... i widzę że w całym domu .
My mamy podłogówkę w łazienkach, przedpokojach i kuchni, i przechodząc z ciepłej podłogi na zimną zaczynam żałować ,że dałam się przekonać na mieszane co..
My będziemy mieć 3 lata w listopadzie, ale leci ten czas :eek:
A dzidzia kiedy się pojawi?

Lusia191
17-05-2014, 19:02
No nam instalator poradził że jak robić podłogówkę to wszędzie. Baliśmy się o sypialnie jak to będzie ale jakoś zdecydowaliśmy na całość mam nadzieję że nie będziemy żałować :cool:

Miłosz będzie z nami końcem lipca - terminowo :wiggle: no chyba że ktoś lub coś sprawi że mamusia się zdenerwuje i będzie szybciej :lol2:

renata2005tychy
17-05-2014, 19:11
Nie będziecie żałować :)
Co instalator to inaczej gada, wiadomo ;)

Dom , Syn ... Czyli wszystko pod kontrolą Lusiu :)
Nasze dzidzie już prawie przed osiemnastką ... no i baby :) Ale drzewa i dom są :)

Lusia191
17-05-2014, 20:03
ooooo to już pannice ;) no to większa część jest ;) ja się trochę obawiam bo chciałam od razu pierwszą dziewczynkę by pomagała w sprzątaniu domku ale wyszło jak wyszło mam nadzieję że drugie będzie dziołszka ;) bo mój mąż jak ktoś mówi dom, drzewo, syn to mówi że wiedział co robi :lol2: też bym sobie tak chciała wiedzieć :lol2:

renata2005tychy
18-05-2014, 19:10
No nie wiem czy z tym sprzątaniem tak jest... Czasem gardziel boli :)
No ale zawsze można próbować:lol2:
Widać Mąż wie na czym stoi i oby tak dalej ;)

Pannda
19-05-2014, 10:17
Moje gratulacje! :wave:

U was Miłosz w lipcu, a u nas Adaś w sierpniu i mamy zwariowany pomysł do tego czasu się wprowadzić. Pewnie jeszcze nie do całkiem gotowego domu, ale z kuchnią, łazienką i sypialnią :D

Lusia191
19-05-2014, 12:10
No nie wiem czy z tym sprzątaniem tak jest... Czasem gardziel boli :)
No ale zawsze można próbować:lol2:
Widać Mąż wie na czym stoi i oby tak dalej ;)




Hihi już też slyszałam opinie, że synuś bardziej pomaga mamusi niż córcia może coś w tym jest?!? ;)

Lusia191
19-05-2014, 12:23
Moje gratulacje! :wave:

U was Miłosz w lipcu, a u nas Adaś w sierpniu i mamy zwariowany pomysł do tego czasu się wprowadzić. Pewnie jeszcze nie do całkiem gotowego domu, ale z kuchnią, łazienką i sypialnią :D


No proszę również gratuluję :hug::hug:

Oj naprawdę Was podziwiam ;) my fizycznie nie damy rady. Mąż sam będzie kładł płytki, malował, robił karton-gipsy, układał podłogę a wiadomo ile się zrobi po pracy... fajnie by było ale nie chce go zajechać hihi my tak liczymy na Wielkanoc 2015 przy dobrych wiatrach :) będe Waszym częstym gościem na forum :hug:

max-maniacy
25-05-2014, 22:17
już miałam iść spać, ale postanowiła wpaść jeszcze krótką rewizytą :hug:
no i jaka fajna wiadomość mnie tu zastała.
GRATULACJE. inwestor na prawdę wiedział, co robi :)

widzę, że po całości położyliście podłogówkę. też namawiam na to męża i jest duża szansa, że tak zrobi.
wydaje się gęsto tych rurek. robiliście jakis projekt, czy tak "na oko" położone?

pozdrawiam i dobranoc :bye:

krawczykowie
26-05-2014, 05:05
Lusia super, co dajecie na podłogówkę w pokojach????

Lusia191
26-05-2014, 13:16
już miałam iść spać, ale postanowiła wpaść jeszcze krótką rewizytą :hug:
no i jaka fajna wiadomość mnie tu zastała.
GRATULACJE. inwestor na prawdę wiedział, co robi :)

widzę, że po całości położyliście podłogówkę. też namawiam na to męża i jest duża szansa, że tak zrobi.
wydaje się gęsto tych rurek. robiliście jakis projekt, czy tak "na oko" położone?




pozdrawiam i dobranoc :bye:


Dziękujmy nasz Tajniaku za odwiedziny i gratulacje :D:D

tak, podłogówkę mamy na całości tak nam instalator doradził i na pewno miał jakiś projekt którego się trzymał. Są miejsca gdzie jest większa strata ciepła i tam też jest troszkę gęściej rozłożona.
Pozdrawiamy :hug:

Lusia191
26-05-2014, 13:32
Lusia super, co dajecie na podłogówkę w pokojach????

Hmmm dobre pytanie ;) chcemy deskę barlinecką zobaczymy jeszcze jak będziemy mieć wylewki ( mają być jutro bądź w środę) jeśli wyleją tak by się zmieściła to będzie deska i takiej opcji się na razie trzymamy :yes:

Mychadita
26-05-2014, 20:54
Dawno mnie u Was nie było, a tu taki piękny etap...i takie dobre wieści.
Gratulacje i nie denerwuj się, bo z mojego doświadczenia wynika, że to rzeczywiście poród przyspiesza - ja rodziłam jak DiT magisterkę bronił ;)
Tzn. zawiózł mnie do szpitala, bo wody odeszły, pojechał się bronić, wrócił i "razem urodziliśmy" w nocy. Teraz mówię, że tak długo rodziłam, że ojciec dzicka zdążył studia skończyć:D
My też mamy plan na podłogówkę w całym domu, więc będę częściej zaglądać.

Lusia191
26-05-2014, 22:26
Dawno mnie u Was nie było, a tu taki piękny etap...i takie dobre wieści.
Gratulacje i nie denerwuj się, bo z mojego doświadczenia wynika, że to rzeczywiście poród przyspiesza - ja rodziłam jak DiT magisterkę bronił ;)
Tzn. zawiózł mnie do szpitala, bo wody odeszły, pojechał się bronić, wrócił i "razem urodziliśmy" w nocy. Teraz mówię, że tak długo rodziłam, że ojciec dzicka zdążył studia skończyć:D
My też mamy plan na podłogówkę w całym domu, więc będę częściej zaglądać.


No to faktycznie był i podwójny stres ale i podwójne szczęście :wave: zapraszamy częściej do nas ;) Wy macie już wełnę my będziemy zamawiać... z czego macie tą wełnę? bo jakoś nie umiem odczytać ze zdjęcia ;) pozdrówki

magdusiad
29-05-2014, 15:58
gratuluję postępów w pracy na budowie, choć to już o domu trzeba mówić, prawda? :D
życzę mnóstwa sił, wytrwałości i samozaparcia, wiem co to znaczy własnoręczna robota, ale wiem tez ile satysfakcji ona daje.
Macie już piękny domek a jak go skończycie to już bajka będzie :D :D :D

krawczykowie
03-06-2014, 07:15
Lusia gratuluję postępów a przede wszystkim dopiero teraz doczytałam, że pracować nie możesz z tego samego powodu co ja..... Wielkie gratulacje!!!! U nas drugi dzidziuś przyjdzie na świat pod koniec sierpnia. Życzę Ci szybkiego porodu i zdrowego dzidziusia.

Lusia191
03-06-2014, 16:48
:hug: hihi to Wy też? ;) to już na forum jest nas kilka w tym stanie ..:wiggle: no w końcu co jak co ale dzidzia do nowego domku pasuje jak ulał ;)

krawczykowie
13-06-2014, 20:29
Lusia ale zazdroszczę Wam drzwi zewnętrznych, po moich dzisiejszych przebojach :P Super też wygląda już poddasze :p

gust
26-06-2014, 14:27
Ale super idzie Wam robota! jeszcze niedawno tynki a ja tu już widzę podłogówkę , wylewki , drzwi ! No cudnie ! :D Ps. Gratulacje dla brzuszkowego Miłoszka .

Lusia191
26-06-2014, 20:58
Dziękujemy ;)
:):yes::yes:
No właśnie już się spakowałam bo to ostatnie 4 tyg i może być różnie ;)

Na budowie mały przestój bo mąż chory ale już wraca do zdrówka Pozdrawiamy:):):):):):):)

krawczykowie
29-06-2014, 12:43
życzę mężowi zdrówka a za Ciebie trzymam mocno kciuki bo to już nie długo!!!!

Lusia191
30-06-2014, 15:13
dziękujemy:)

renata2005tychy
06-07-2014, 09:00
Lusia idziecie jak burza ;)
Piękny dom, Dzidziuś i Wy tacy młodzi....
Tyle razy wybierałam się do Kapiasa podziwiać ogrody, ale zawsze coś wyskoczy, Teraz po Twoich fotkach widzę ,że nie ma na co czekać :no:
Nie spodziewałam się ,że tak pięknie tam jest.
Pozdrawiam :)

Lusia191
07-07-2014, 06:17
Dziękujemy Reniu ;)

Po prostu nie czekaliśmy w ogóle z budową tylko zaraz po ślubie zaczęliśmy, wyrzeczeń mnóstwo ale teraz nie żałujemy- mając nadzieję, że przyjdzie czas i sobie to odbijemy :p jeśli chodzi o Kapiasa... to faktycznie raj na ziemi i to tak blisko, że grzechem byłoby tam nie podjechać. My byliśmy w niedziele bo w tyg to by mnie ciągało by coś kupić a na razie nie ten etap :wiggle: tam jest pięknie naprawdę polecam. Pozdrawiam :)

monikazhr
07-07-2014, 10:10
Witam,
GRATULUJĘ! Jak miło Waszą trójeczkę zobaczyć :D Domek cudowny, tempo macie wyścigowe. Rozumiem, że przed rozwiązaniem będzie przeprowadzka :wiggle:

Lusia191
07-07-2014, 12:45
Oj nie nie :no:nie ma szans nie zdążymy... na spokojnie na wiosnę;)

Ewelinka14
22-07-2014, 19:41
Podglądam i kibicuję w postępach budowlanych!!! i serdecznie gratuluję Synka. Cudowne chwile przed Wami :D

Mychadita
06-08-2014, 20:47
Gratulacje, śliczny Synek!
I postępów na budowie też gratuluję.

renata2005tychy
13-08-2014, 07:01
Hej Lusia ;)
Gratuluję Syna niech się zdrowo chowa ;)
Nie wiem jak mogłam nie zauważyć tej wiadomości , a tu już prawie miesiąc minął...
Racja, Dzidziuś przewraca świat do góry nogami... A czas tak szybko leci , że potem tego będzie brakować....
Ale Was to tak szybko nie dopadnie ;)
Widać lecicie z wykończeniówką, jesteś pewna ,że dopiero na wiosnę się wprowadzicie?
Trzymam kciuki za dalsze prace i za przespane noce ;)
Pozdrawiam .

krawczykowie
16-08-2014, 09:11
Hej Lusia gratuluję szczęśliwym rodzicom pięknego synka, niech zdrowo rośnie i przynosi Wam radość. Pozdrawiam:hug:

Lusia191
16-08-2014, 13:42
Dziękujemy Wam wszystkim :hug:

jest naprawdę cudownie :) dziecko to najpiękniejszy dar jaki może spotkać człowieka. Jesteśmy prze szczęśliwi :-)

Lusia191
16-08-2014, 13:45
Hej Lusia ;)
Gratuluję Syna niech się zdrowo chowa ;)
Nie wiem jak mogłam nie zauważyć tej wiadomości , a tu już prawie miesiąc minął...
Racja, Dzidziuś przewraca świat do góry nogami... A czas tak szybko leci , że potem tego będzie brakować....
Ale Was to tak szybko nie dopadnie ;)
Widać lecicie z wykończeniówką, jesteś pewna ,że dopiero na wiosnę się wprowadzicie?
Trzymam kciuki za dalsze prace i za przespane noce ;)
Pozdrawiam .

Reniu ciężko powiedzieć wszystko zależy od tego jak będą się posuwać prace. Zobaczymy nie zaprzeczam że uda się końcem roku ale dajemy sobie na spokojnie termin wiosenny. Wszystko się okaże... :)

krawczykowie
26-08-2014, 19:59
Ja myślę że wprowadzicie się na Święta Bożego Narodzenia (z tego co widzę na zdjeciach) i czego Wam serdecznie życzymy. Nie ma jak Święta we własnym domu.

asti
02-09-2014, 09:32
Witaj Lusia

po 1. gratuluję małej Pociechy Niech Syncio rośnie zdrowo

po.2. bardzo ładnie u Was. I juz coraz bliżej do przeprowadzki. Planujecie w tym roku się wprowadzić?
my kilka kroków jesteśmy za Wami. Ale co by nie było - na święta będę mieszkać

po.3. widzę, że tez masz dylematy kuchniowe. A blat jaki planujecie?
My jestesmy tuz przed zamawianiem sprzętów. Bo szafkowo chyba już nic nie zmienię.

pozdrawiam, asti

Mychadita
02-09-2014, 21:50
Ale już u Was pięknie.
Podłoga taka jak na wizualizacji?
Ładnie taka wygląda, ale chyba praktyczna nie będzie?
Jak podłoga jasna, to chyba blat też jasny, tak mi się wydaje.
Kurcze, ja to jeszcze pełnych ścian swojej kuchni nie mam :(

Lusia191
04-09-2014, 10:36
Ale już u Was pięknie.
Podłoga taka jak na wizualizacji?
Ładnie taka wygląda, ale chyba praktyczna nie będzie?
Jak podłoga jasna, to chyba blat też jasny, tak mi się wydaje.
Kurcze, ja to jeszcze pełnych ścian swojej kuchni nie mam :(


Ta wizualizacja nie jest tak do końca jak to będzie efekt końcowy...ponieważ okno jest w kolorze orzecha, podłoga będzie raczej jasna- jakiś beż... kolor ścian to taka jaśniutka http://images69.fotosik.pl/146/c42b21cd91ddd7a0med.jpg (http://www.fotosik.pl)
coś takiego jak to krzesełko w prawym dolnym rogu... bardzo jaśniutka pistacja, limonka ...

i teraz mnie coś tknęło czy nie lepszy byłby ten blat ciemniejszy, w kolorze okna...

uchwyty też całkiem inne także ta wizualizacja jest bardziej poglądem w jaki sposób będą rozmieszczone półki i szuflady...

asti
04-09-2014, 11:20
Lusia, dawaj do mnie za 5 minut

Wrzucę wizkę z "ciemnym" oknem. My mamy ramy orzechowe.

Co do koloru ścian u mnie - nie wiem... Beż, biała czekolada.. może kawałek czerwonego tak jak u Yuki..


(ps. 2gi raz wpisałam się Tobie do dziennika. Allllleeeee.... jestem czujna ;) i szybko naprawiam pomyłkę ;)

Mychadita
29-10-2014, 09:00
Piękny się domek zrobił.
Płytek w kuchni zazdroszczę, i kominka i...

Mmelisa
01-11-2014, 20:00
Witaj Lusia :bye:

Przyszlam z rewizyta, troszke czasu mi to zajelo ;)
Domek piekny, ale moje serducho skradl jednak Synek:wiggle:
Moje gratulacje i prosze ucalowac go w pietaszki ode mnie :*

Na kiedy planowany jest montaz kuchni? :cool:
moglam przeoczyc date, bo ja to tak po zdjeciach sobie przelecialam tutaj :rolleyes:

Pozdrawiam :hug:

Lusia191
03-11-2014, 20:27
Hihi :) Synuś wycałowany i zacałowany padł ;)

montaż kuchni mamy na koniec listopada, dziś zafugowaliśmy płytki na podłodze, mężuś zacząć układać płytki w WC. Jestem ciekawa jak u Was idzie montaż mebli kuchennych? pochwal się :wiggle:

Mychadita
11-11-2014, 17:07
Lusia, piena ta elewacja wyszła. Domek już jak zamieszkany wygląda.
A kuchnia jak w wizualizacji, czy zmieniana?

Lusia191
12-11-2014, 19:59
Witajcie Mychy :D

Dziękujemy ;-) rozmieszczenie szafek zostaje bez zmian :) oj faktycznie już moglibyśmy tam mieszkać choć jeszcze wiele brakuje ale już co dzień zbliża do przeprowadzki, która i tak dopiero na wiosnę :/

Mychadita
30-11-2014, 18:07
Czekam z niecierpliwością na zdjęcia kuchni, toaleta super, sami kładliście płytki?

Mmelisa
30-11-2014, 20:25
Lusia, elewacje udalo sie skonczyc ?
bo jak patrze na front to przyznam ze wyszlo pieknie :yes: bardzo mi sie podoba.
Z meza zlota raczka widze...moj tez w domu u nas plytki ukladal i bedzie ukladac :D

Kuchnia skonczona?
:rolleyes:

Lusia191
30-11-2014, 20:35
Witaj Melisa :) udało nam się skończyć elewację przed zimą, zostało nam jeszcze tylko zrobić okucie na balkonach żeby nie zaciekało...;)

Faktycznie mężuś sam układa wszystkie płytki w domu to wiellllllki plus :)

Ewelinka14
06-12-2014, 15:45
Kuchnia piękna, bardzo przytulna i przestronna, gratuluję wyboru ;-)

monikazhr
12-12-2014, 08:48
Przepięknie, przepięknie, aż dech zapiera. Wszystko piękne i na pewno funkcjonalne, podziwiam, że przy małym dziecku gospodyni tak wszystko pięknie umie zaplanować :D Czekam na dalsze prace :popcorn:

dorkaK
23-12-2014, 14:22
http://e-kartki.net.pl/kartki/26/2/d/21823.jpg

Zdrowych i rodzinnych Świąt życzy Dorka

renata2005tychy
29-12-2014, 08:23
Lusiu dziękujemy za piękne życzenia Świąteczne.
Wam życzymy Szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia marzeń, radości z domku i i przede wszystkim zdrowia :)
A dzidziuś już pewnie duży !!!

Mieszkacie już ?
Widziałam ,że kuchnia gotowa.... piękna jest ,,, chyba ciut zazdraszczam :oops:
Pozdrawiam :)

monikazhr
29-12-2014, 13:29
Lusia więcej zdjęć, więcej zdjęć :popcorn:

dorkaK
30-12-2014, 14:32
http://ekartki-swiateczne.pl/kartki/14/4/d/kartki-nowy-rok-pomyslny-nowy-rok-2015-431.jpg

Mychadita
01-01-2015, 19:10
http://www.dobry-trening.pl/public/UserFiles/image/nowy%20rok.jpg

Mmelisa
18-01-2015, 13:21
Witam w Nowym Roku, bo od grudnia mnie tutaj nie bylo.
Pieknie idziecie do przodu, kuchnie chwalilam na prv, ale teraz przebieram nozkami czekajac na lazienke Wasza..wierze w to i jestem pewna, ze Twoj Mezus zrobi ja cudownie :yes:

Pozdrawiam :bye:

max-maniacy
18-01-2015, 20:05
Hej Lusia,
Wydawało mi się, że tylko chwilę mnie tu nie było, a to już ponad pół roku minęło.
Przede wszystkim gratuluję synka. Teraz to już pewnie spory chłopak. Na pewno daje Wam dużo radości.
Z postępów w domu widać, że przeprowadzka lada chwila. Pewnie już przebierasz nogami.
Świetna kuchnia Wam wyszła
Wygląda na funkcjonalną.

U nas na razie zimowa przerwa, ale robimy przymiarki do okien. A wiosną mąż musi domurować ścianki działowe na piętrze i weźmie się za elektrykę.
Pozdrawiam Was gorąco i trzymam kciuki za szybką przeprowadzkę. :bye:

Lusia191
30-01-2015, 12:35
Hej Lusia,
Wydawało mi się, że tylko chwilę mnie tu nie było, a to już ponad pół roku minęło.
Przede wszystkim gratuluję synka. Teraz to już pewnie spory chłopak. Na pewno daje Wam dużo radości.
Z postępów w domu widać, że przeprowadzka lada chwila. Pewnie już przebierasz nogami.
Świetna kuchnia Wam wyszła
Wygląda na funkcjonalną.

U nas na razie zimowa przerwa, ale robimy przymiarki do okien. A wiosną mąż musi domurować ścianki działowe na piętrze i weźmie się za elektrykę.
Pozdrawiam Was gorąco i trzymam kciuki za szybką przeprowadzkę. :bye:

Dziękujemy :-)
To prawda synuś pochłania każdą chwilę mamusi, bo tatuś na budowie spędza dni, ale nie żałuję ;) cudowny czas !!!
Każda wizyta w domku ( już można zacząć tak mówić, bo robi się coraz bardziej domowo) sprawia że nie chce się stamtąd jechać, ale jeszcze troszkę ;)

Ale i u Was wraz z wiosną nadejdą zmiany i każda wykonana praca będzie cieszyć oko :wiggle:
Powodzenia :bye:

Lusia191
30-01-2015, 12:38
Witam w Nowym Roku, bo od grudnia mnie tutaj nie bylo.
Pieknie idziecie do przodu, kuchnie chwalilam na prv, ale teraz przebieram nozkami czekajac na lazienke Wasza..wierze w to i jestem pewna, ze Twoj Mezus zrobi ja cudownie :yes:

Pozdrawiam :bye:

Witaj Meliska :)

Oj tak, już słodzę mężusiowi że świetnie mu idzie:wiggle: Muszę, bo jak jest zmęczony to słyszę, że to przeze mnie, bo mu tak naździwiałam hahaha

max-maniacy
01-02-2015, 19:00
o widzisz, tak lubię: zaglądam i nowe zdjęcia :)

dzielny mężuś świetnie radzi sobie z tą łazienką. efekt na pewno będzie super.

schody, chociaż nie w pełnej okazałości, to i tak prezentują się bardzo ładnie. podoba mi się ten kontrast z jasnymi ścianami. kolor schodów to jakiś wenge, czy orzech?

pozdrawiam
kasia-max

Lusia191
01-02-2015, 19:06
o widzisz, tak lubię: zaglądam i nowe zdjęcia :)

dzielny mężuś świetnie radzi sobie z tą łazienką. efekt na pewno będzie super.

schody, chociaż nie w pełnej okazałości, to i tak prezentują się bardzo ładnie. podoba mi się ten kontrast z jasnymi ścianami. kolor schodów to jakiś wenge, czy orzech?

pozdrawiam
kasia-max



Witaj Kasiu :) tak, schody są w kolorze orzecha, ściany są w sumie jeszcze nie pomalowane ale jeśli chodzi o efekt końcowy to też to będzie coś jasnego :)

monikazhr
02-02-2015, 10:31
Pięknie, pięknie są postępy piorunujące :)

KasiaG77
18-02-2015, 09:11
CześćLusia od jakiegoś czasu zaglądam do ciebie i w końcu postanowiłam ujawnić się :) Pięknie się domek prezentuje, kuchnia rewelacyjna - szczególnie ten fiolet na ścianach i te dmuchawce... :) Gratuluję dzielnego mężą bo łazienka bardzo ładnie wyszła! Trochę zachodu było z fugami jak piszesz ale pewnie będą trwalsze niż zwykłe :) Życzę szybkiego wprowadzenia się do domku!!
Pozdrawiam Kasia

Mychadita
18-02-2015, 12:36
Lusia, łazienka wyszła super, podziwiam umiejętności męża (pisałam Ci priva dawno temu w tej sprawie), mój wiele rzeczy zrobi sam, ale łazienek się nie podejmuje (może i trochę z baku czasu). No i kuchnia dużo zyskała, dużo Was kosztował ten lacobel?

Mmelisa
18-02-2015, 12:57
Piekny postep prac :yes:
i tradycyjnie- brawo dla meza :D

Lusia191
19-02-2015, 13:20
CześćLusia od jakiegoś czasu zaglądam do ciebie i w końcu postanowiłam ujawnić się :) Pięknie się domek prezentuje, kuchnia rewelacyjna - szczególnie ten fiolet na ścianach i te dmuchawce... :) Gratuluję dzielnego mężą bo łazienka bardzo ładnie wyszła! Trochę zachodu było z fugami jak piszesz ale pewnie będą trwalsze niż zwykłe :) Życzę szybkiego wprowadzenia się do domku!!
Pozdrawiam Kasia

Dziękujemy Kasiu :)

No tak, jak się coś samemu zrobi to nie dość że zaoszczędzi się na firmach, to po drugie dwa razy bardziej się tego szanuje i dba ;) Pozdrawiamy i zapraszamy znów :)

KasiaG77
20-02-2015, 21:37
Wiem coś o tym bo też mam takiego męża na szczęście :-) Tylko przed nim jeszcze dużo takich zmagań bo jesteśmy na etapie syropu :-) Na pewno będę odwiedzać i kibicować Wam:-)

max-maniacy
26-02-2015, 19:20
cześć Lusia,
też przyszłam pochwalić Twojego męża. łazienka wygląda naprawdę super. podziwiam, że daliście radę z tą fugą. czytałam w jakimś dzienniku (oczywiście nie pamiętam jakim), że ktoś polecał fugę epoksydową jakiejś konkretnej firmy, która się łatwo kładzie. nazwy też niestety nie pamiętam.
a Wasza jakiej firmy była?

pozdrawiam

dorkaK
04-04-2015, 18:06
http://www.ekartki.pl/cards_files/34/34164_wielkanoc20005.jpg

Mychadita
07-05-2015, 20:45
Lusia, co u Was taka cisza? Czyżby przeprowadzka?

Lusia191
15-05-2015, 21:03
Lusia, co u Was taka cisza? Czyżby przeprowadzka?


Tak, dokładnie ;)

Mieszkamy już u siebie, jest cuuuuudownie :)

Mychadita
17-05-2015, 10:33
No to gratulujemy!
Oby się Wam dobrze mieszkało.
A że bez drzwi wewnętrznych, to przy rodzinie 3 osobowej z małym dzieckiem, to pewnie nie jest jakiś duży problem.
Tym bardziej, że to dom.
Moja koleżanka pół roku nie miała drzwi nawet do łazienki i to w mieszkaniu i dali radę. Najważniejsze, że jesteście u siebie.
Czekamy na fotki, a cenę płytek podam Ci jak znajdę. W każdym razie drogie nie były, kupowane na pewno w LM i na zdjęciach są zakurzone, więc nie do końca widać jakie są naprawdę.

Lusia191
17-05-2015, 14:16
Dziękuję :) to jeszcze poproszę o ich nazwę może jeszcze będą. Fotki wrzucę jak tylko znajdę chwile ;) bo ostatnimi czasy ciężko ją złapać ;-)

monikazhr
20-05-2015, 21:04
Pięknie, dech zapiera :D Kuchnia marzenie i płytki w łazience boskie (możesz się podzielić ze mną informacją na ich temat) :D Szkło w kuchni superanckie, ale wiem co to za robota... Właśnie drukujemy te obrazki pod szkło szklarzom i jak czasem opowiadają co się namęczą :D Kiedyś szklarz zgrzał w piecu ogromną powierzchnię i musiał ją wyrzucić, bo włos wlazł między folię a szkło :D I takie inne smaczki - a to pęknie szyba, a to się czasem pomarszczy folia :p No masakra ogólnie, więc szacun za robotę :D